Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TROLOLO

#1
Bohoooo Hellowwww deci let's see eu sunt Alex am 17 ani si nu prea sunt fan anime -_- imi place mai mult manga <3333.

Manga Preferate : Another , Chronos Deep, Cerberus, The Breaker/The Breaker New Waves, Ippo, One Piece

Anime-uri Preferate: Well every mystery, slice of life si horror.

Sunt obsedat de muzica ascult orice in afara de Hip/Hop si R&B.
Formatii preferate:Walls Of Jericho(i love Candace so much omg omg omg <333)Otep, Slipknot, Stone Sour, Smakdab, Snot, Nirvana, Slytherin and evey other band with chicks that growl !!! mwhahahaha

Despre mine, pai sunt un pic cam hiperactiv si desi par optimist si high sunt destul de negativ ^^.
[Imagine: Lightcrazy.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, No Hope !!!!!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey there Smile Ti-am vazut nick-ul si m-am gandit sa intru la topic-ul tau. There is always hope, dear Alex. 3
Pai, ce sa zic: bun-venit si distractie placuta pe-aici! Si ca sa nu plec fara sa iti pun niste intrebari...
1. De unde esti?
2. Iti plac filmele? Ce gen si care sunt preferatele tale?
3. Carti citesti? Preferate?
Cred ca am ramas fara inspiratie... So, see ya around! bye
[Imagine: sig_reinoir.png]

#4
Salut! Mi-am dat seama de partea cu hiperactivitatea inainte sa mentionezi, nu ca ar fi un lucru rau.
Niste intrebari:
1.Crezi in zodii?
2.Practici vreun sport?
3.Ce hobby-uri ai?
Cam atat, sper sa te distrezi si sa postezi cat mai mult.
Things i don't have:
-Money
-A f**k to give



#5
Salutare, să ai o ședere cât mai plăcută aici. You right manga rulz more than anime xD Citești / ai citit Hellsing, Ao no exorcist sau Rabbit Doubt ? Hm, mi-ar plăcea să îmi recomanzi ceva nou ^^ Cât despre șederea ta aici presupun că o să fi ok xD majoritatea sunt friendly and such și o să te acomodezi. neh. Dacă nu se supără majestatea voastră, ascultați HIM ?
-

#6
@Crazy~Tenshi - Sunt din Townsville O.O, imi plac doar filmele vechi, can't stand this overrated graphical sh*t si citesc in general aventura :X Jules Verne ftw.

@andrei. - Zodii? ce sunt alea? am facut uhmm 6 ani si jumatat fotbal dar din cauza accidentarilor m-am lasat. In afara de muzica nu am nimic deosebit ca hobby.

@Linilerei - Rabbit Doubt nu am citit. Ceva nou, dunno, "Wake Up Deadman" ?HIM ascult doar ocazional, when i feel like it :S.
[Imagine: Lightcrazy.png]

#7
Hey~ Salut Alex! Bine ai venit pe zup. Eu sunt Sara şi sper să ne înţelegem bine, mai ales că nici eu nu sunt cea mai optimistă şi zâmbitoare persoană. Eu am doar o întrebare: Care este anotimpul tău preferat şi de ce? Poate că sunt două întrebări, dar en fin.
Sper să te distrezi, să-ţi faci prieteni şi să te acomodezi repede. Have fun and happy posting!
She's wiskey in a teacup.



#8
Seara bună Alex! Welcome hier, sper să iti faci multi prieteni, să te distrezi si tot tacâmul.
Awesome tastes in music, btw. :3
Desenezi/Scrii ?
ÃŽÅ£i prinzi urechile prin Photoshop ?
Fotografie, ceva ?
Poate o să ne mai intersectăm pe forum şi ne mai citim.
Welcome again, happy posting and have fun! x]

xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#9
Hiperactiv?! Welcome, my friend 4!(si cand mor as vrea sa fiu hiperactiv*mandark laugh*). So...distractie placuta si sa-ti faci cati mai multi prieteni.
Si cateva intrebari, e ca la inchisoare: cum vii, cum esti interogat din toate partile:
-Iti plac filmele? Ce gen?
-Iti plac mafiotii? Ai vrea sa fii un mafiot de clasa b-)?!
-De care preferi: roscate sau brunete 15?

Distractie placuta inca odata si din nou si spor la postat.
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]




#10
Welcome, Alex Smile Distrează-te pe forum, fă-ţi amici and so on.
Btw btw, Slipknot, cool - so, ai o melodie favorită de la ei ? <3
Am văzut că-ţi plac genurile horror, slice of life, mystery - la anime ; sunt curioasă ce genuri îţi plac la filme *laughs*
Citat:Despre mine, pai sunt un pic cam hiperactiv si desi par optimist si high sunt destul de negativ ^^.
Okaiii, asta a sunat like me 21 But still, me gusta.
9Gag, ceva ? FunnyJunk ?

Well, that's all. If ya need sth, just tell me.
PS: E posibil să-ţi fac o vizită la profil lawl :]]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)