Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Super Junior

#41
Aceasta a fost prima trupa pe care am ascultat - o . Daca nu era , poate , acum nu mai ascultam K - muzic [ Teroare ! ] . Stiu ca ma impresionat dansul si mv - ul Sorry Sorry , prima data ceva cu un dans calumea si cu baietii mult mai draguti fara frizuri de parca erau elotrocutati [ da , inainte ascultam J - muzic ] . Cred ca orce ' nou venit in aceasta lume frumoasa ' ar trebuii sa ii asculte .

Sunt multe melodii frumoase care chiar m - au impresionat .
It ' s you
Bom Bom
Don ' t Don

Si multee altele .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#42
Si eu, si eu*raise hand*
HmHm, prima mea formatie de K-music. Bonamana, prima melodie, o pasiune care tine pana in ziua de azi. Intareste faptul ca am vazut melodia asta folosita la tot felul de AMV-uri si la toate s-a potrivit ca o manusa deci, jos palaria.
No other , (click pe 'No other' ) e pur si simplu leacul impotriva racelii care e pe drum 21 si impotriva aiurelii care e deja prezenta.
Am multe meodii preferate de la ei. Super Junior RULLZ !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#43
Uhm, am gasit un video ... 46 nu stiu cate/cati dintre voi, fanii SuJu l-ati vazut dar o sa-l postez.

http://www.youtube.com/watch?v=uEtZ57GOb...re=related

Chiar daca nu inteleg nicio iota din ceea ce zice el, m-a facut sa plang, datorita faptului ca i-am vazut privirea trista. E vorba despre Kangin si viata lui in armata 46 Arata diferit dupa parerea mea , nu stiu daca s-a ingrasat sau mi se pare mie o.o . En fin sper sa va placa, chiar daca nu are subtitrare.




Edit : pentru fata de mai jos, aaah in coreea nu alegi, trebuie sa mergi in armata [ma refer la barbati] .
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#44
Eh, Shinya, cum a zis si Denny prin edit, nu a fost alegerea lui. In Korea daca nu faci armata la o anumita varsta specificata, intri in mari probleme, asa ca el a indeplinit varsta respectiva, si a fost nevoit sa mearga. Dar a promis ca se va intoarce cu forte proaspete, si mult mai bun. Din cate am inteles dupa el va urma Teukie, Heechul parca si nu mai stiu care, dar sper sa nu, fiindca si asa e rau fara majoritatea dintre ei. Oricum, vad ca Kangin o duce destul de bine acolo, si nu e asa de rau precum imi imaginam. Denny, eu cred ca ar trebui sa slabeasca, nu sa puna 21 dar poate ca a mai pus ceva, desi mie nu mi se pare 39 . Anyway, SuJu & Kangin Hwaiting!!
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#45
Ador trupa asta ;x Prima melodie pe care am ascultat`o a fost Sorry Sorry , care mi`a placut si imi place extrem de mult ... la fel si videoclipul ....dansul baietiilor ;x Baietii sunt asa scumpiii :X Imi vine sa`i mananc 9 Asta despre tinute si freze s.a nu am ce comenta ca la j-rock , ei sunt mai normali ;x 71 Urmatoare melodie care am ascultat`o a fost No Other . Melodiile astea imi plac nespus de mult , altele nu am mai ascult ...lenea mare =]] Sunt asa frumosi in videoclipul de la No Other :X Asa preferatii mei sunt : Kyuhyun , Kibum , Yesung , Leeteuk xD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)