Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sunt o soseta si atat.

#1
Hei.

Deci sosetuta has arrived in da' house.Sunt inarmata si periculoasa. xD

Lasand asta la o parte,Ma cheama ghiciti cum(da va spun eu oricum) Cati aka Jojo.Spuneti-mi cum vreti inclusiv soseta sau sosetuta.
Am 12 ani si is din botosani din aicilea.21
Sunt o obsedata hardcore de biscuiti.Is foarte nebuna,sadica si foarte hentai.Imi place sa-mi fac prieteni sa rada si sa ascult muzica.Kpop e dorgu' meu.Da mai mult trupe de fete.4minute,2NE1 and BEG for life<333 Da ascult si rock.Flyleaf din nou un alt drog.Si paramore.Si altele 4
Nu pot sa suport snobi si manelisti.
Ca animeuri nu sunt o fana hardcore dar am plans la nana de vreo 10 ori si ceva si la fel si la altele.Deci e animeu meu fav.Nu citesc manga.

Vreau ca soseta sa aiba multi prieteni aicilea xD Deci puneti-mi intrebarai,lasati-mi mesaje si din astea.

Soseta pleaca acum.Ma gasiti in sertar

Ciau ciau.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Sosetuta'!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Jojo ^^ ce kawaii suna :X Asa, welcome and have fun ^^
Intrebari:
Folosesti des "aicilea" ? 21 [imi place cum suna]
Care e animalul tau preferat?
Cum te'ai descrie intr'un cuvant?
Te uiti la filme horror?Daca da, care e preferatul tau?
Iti place fotbalul?15

Sper sa te distrezi si sa'ti faci multi prieteni pe forum [I'm one of them, if you want]
Zbye~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#4
Helău, şosetuţăăă! Eşti pufoasă? Mie cele roz şi pufoase îmi plac cel mai mult, deci ar fi bine să fii roz şi pufoasă. 45 :]]
EÅŸti din BotoÅŸani. Yeeeeee! Åži eu sunt. :]]
Cam pe unde stai? XD Dacă nu te superi că întreb...
La ce şcoală înveţi?;d
Oh, ma gărl, 4minute it's my favourite band. I love them! <3 Sunt atât de rooooz şi pufoaseee.
Yeah, să nu crezi că sunt vreo obsedată de roz şi de puf. :]]
ÃŽÅ£i place yaoi-ul? XD
Hentaaai. 38 You`re a perverse girl. Bad giiirl! 45
:]]
Sooooooo...şosetuţă mică, roz şi pufoasă [Pufoşenia :]]], îţi place fotografia?
Dar să scrii? XD Dar să desenezi?
Dar săăă...âââ..uuu...mda, nimic.
Gata, am terminat.
ÃŽnchei...
Imediat...
Acum...
Încă puţin...
Puţiiiin...
Gata!
Am terminat!
O să-mi iau la revedere!
Chiar acum...
Ok...
Ştii, sper să ne împrietenim. 4 Pentru că îmi pari...Bine, gata, nu o mai lungesc...
Åžiii...
Observi cum tot o lungesc? :]]
Baaaai! Teic cher! XD
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#5
Uuuuuuuuuuu, botoşăneancă de-a mea. hug Botoşaniul invadează Zup-ul.
Eniuei.
Prin ce zonă a oraşului stai?
La ce şcoală înveţi?
Desenezi?
Şi să-mi laşi PM cu id-ul dacă vrei. 5

Welcome and have fun! xD
Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#6
Bine ai venit pe forum! Imi place mult usernameul tau, si titlul topicului m-a atras. Pari o persoana distractiva, creativa si prietenoasa. Cateva intrebari, sa fac postul mai lung:

1. Ai blog/tumblr?
2. Ai animale de companie?
3. Ce seriale urmaresti/ai urmarit?
4. Iti plac pisicile?
5. Esti malefica?15
6. Cum ai dat de Zup?

#7
Hey soseta mea mica hug
Nu stiu daca mai are sens sa iti zic Bun Venit dar ... Bun Venit !!N-am intrebari deoarece te cunosc prea bine xD si pe fata si pe dos.Nu stiam ca sunt atat de multi useri din botosani o.o yaay ! botosaniul invadeaza xDD Hmm ... nush ce sa ma scriu deci Noapte Buna sosetutzahug sa dormi bine la noapte si sa ma visezi 19
[Imagine: tumblr_lm8vkfrhwO1qipthf.gif]

Nyuu <33:love:o//o:perv:

#8
Haleluia si Amin

Multe intrebari aicilea vad 21 Soseta nu o so mai lungeasca si o sa intre direct in branza(branzaaa8)

Intrebari sunt destule si o sa raspund la toate.Cum ziceam SA INTRAM IN BRANZAA

So Hey Asha.Normal ca sosetuta vrea sa iti fie prietena.Soseta nu musca si e prietenoasa 214
Intrebari:
Folosesti des "aicilea" ? [imi place cum suna] DA!Mai am eu o ciudatenie inafara de aicilea.Muff muff.Muff muff poate insemna ORICE.Chiar si f**k you uneori 21
Care e animalul tau preferat?
Grea decizie......cred ca dinozaurul cu fundita.21 Nu,glumesc,iubesc animalele mai ales caini si pisicile.SUNT ASA PUFOASE!
Cum te'ai descrie intr'un cuvant?
Nebuna-in toate sensurile cuvantului,mai putin alea care includ sanatorii si spitale 4(da cine stie) xDD
Te uiti la filme horror?Daca da, care e preferatul tau?
Nu fiindca orice vad de groaza visez de la un capat la altul.Am vazut insa toate Scary Movie.Se pune?
Iti place fotbalul?
Nu chiar desi sunt stelista din tata in fiu si apoi in fica.21


Omg oxygen,esti genu meu pe sistem.Si pot fi orice culoare vreau.Ca pufoasa sunt.Sunt o pufosenieee 4 Deci lasa-mi un mesaj ceva.Ne prevad un viitor stralucit ca prieteni 15
So puncte in plus ca esti din botosani si iti place 4minute.
Da,imi place yaoi desi tind mai degraba spre yuri-nu faceti blehh sau ceva ca va spanzur cu soseta-
Imi place fotografia foarte mult,desi nu am cu ce.(Un tel de 2,5 mp.Seriously bleah)
Da,si scrisul il iubesc.O sa postez cat de curand niste one shoturi.O sa fie bune de aruncat da incerc sa ma perfectionez.
Si ummm daaa imi place si desenu.Desi tovarasa flaky e mult mai buna ca mine asa ca o las pe ea acolo(tovarasa flaky e cu mine la scoala si tovarasa flaky mi-e sis de vreo 6 ani,asta e istoria noastra)

ANG!Omg ang reply'd.Nu stiu de ce toti useri mai cunoscuti imi par vedete oarecum.Un autograf ceva?4
Si uraa,alta botosaneanca.
1.Pai stau mai pe la marginea orasului asa 5
2.Invat la scoala sosetelor.Sectiunea pufoasa.
3.Nu chiar.Cum ziceam mai sus,sunt cam varza dar imi place uneori.

Well hello Auburn.Multumesc si din cate stiu chiar sunt asa.Mai ales prietenoasa.
1.Nu
2.DA!Ii iubesc mult pe toti:cainele meu porto,pisica mea sagetuta si cei trei pui ai ei,Narsha,Clopotel si Grasunel.
3.De toate.House,gossip girl,seinfeld,friends,2 and a half men,gilmore girls.Ultima si friends fiind preferatele mele.
4.Am 4 in casa.Deci DUH,le iubesc mult.
5.Nici macar nu ai idee 19
6.Stiu de zup de cam asa,2 ani.Da sa zicem ca aicilea am ajuns acum.

PHEW'.Soseta a obosit.Muff muff.Da soseta asteapta mesaje si din astea si poate daca postez niste one shoturi mai tarziu cateva commuri.5

Sosetuta pleaca acum *isi ia nasturi si se indreapta spre usa*
Muff muff

#9
Încă o botoşăneancă , FTW!
Ajungem cuceritorii Zup`ului! 19
Well , well , well . . . Welcome on Zup and have fun . Sper să îţi faci o mulţime de prietenii şi nu o să faci spam , nu ? Bine! : ))
Am observat că adori k-pop`ul . O M F G , O M F G! 4minute , 2NE1 si BEG?! o.o
O M F G , O M F G de n ori . Nu pot să cred! o.o
Aşa . . . sper să devenim prietene pentru că deja observ că avem multe în comun . Poate îmi laşi un PM prin sertar cu ID`ul tău . O să scotocesc printre celelalte şosete colorate şi roz de ale mele ca să-l găsesc. : ))
Z`bye . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#10
Salutare Sosetuta mica si pufoasa si frumoasa si dragalasa si iubitoare si roz si verde si mov si rosie si alba si neagra si amuzanta si draguta. Sa te distrezi bine printre noi si sa stiii de pe acum ca daca te-ai inscris pe Zup trebuie sa inveti sa canti la mandarina ( nu ma asculta, aberez, si inca cum, cu stil, cu gratie, cu magie, cu so on ).

Cum te simti aici ? Sper sa fii activa si sa ne mai citim, sa ne cunoastem mai bine si poate sa ne imprietenim ( Zuzu asa spera 2 ) . Cateva intrebari :

Cati copii vrei sa ai si cum o sa ii cheme ? ( sa te vad 65 )
Poti sa fi si o sosetuta multicolora cu dungi albe si cu buline verzi ? Daca da, fa repede un copilandru ca vreau si eu una xD.
Iti cauti partener ? Uite aici pe cineva dispus sa iti fie soseta vietii tale ^______________^ !

Inca ceva, de ce esti asa de fluffy O_O ? De ce esti asa de cute O_O ? De ce esti asa de buna O_O ?

Ah , am uitat coronita in sertar. Mi.o aduci tu mie data viitoare pe la profil sauuuuuuu vin din nou aici sa o cer 65 ?

praise IMI PLACE , PLACE , PLACE , IMI PLACE , PLACE , PLACE SA SCRIU CU CAPS LOCK ! dance
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)