Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sukisho

#11
Intotdeauna mi-a placut de Yoru, cred ca am o sensiblitate aparte pentru el si pentru ochii lui :3

Errrm revenind la anime 21

Povestea este originala pot spune (cel putin mie mi s-a parut a fii originala), m-a captivat din primul episod + ca totul este oarecum trist. Oh si ce mister era la inceput. Nu prea intelegeam mare lucru totusi... care era faza cu trecutul lor, ei se cunosteau mai de demult, so... fel si fel de intrebari imi treceau prin cap. Anw, intr-un timp eram atat de obsedata de anime, incat cautam ca diseparata fotografii yaoi cu Yoru/Sora si Ran 21

Ah da, si celelalte personaje din anime si-au jucat 'rolul' intr-un mod perfect ; cred ca devenea banal daca nu mai bagau cateva cupluri in anime.

Per total, anime-ul e ok.

#12
E un anime simpatic, pe care l-am vazut acum multa vreme; e tipul de anime la care m-as uita de saptezeci de ori si tot nu m-as plictisi ~
Personajele sunt destul de reusite. Sora e genul dragut *cam prostut ce-i drept*; se potriveste bine cu Sunao. Trebuie sa spun ca, copii aceia trei, care seamana cu Sora ,Sunao si Matsuri, sunt simpatici foc. Ador personalitatea lui Yoru; el si Sora sunt mortali. Recomand acest anime!~
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#13
Hmm, nu stiu daca pot sa il compar cu Gravitation sau Loveless dar mi-a atras atentia cu siguranta. Nu l-am terminat si cred ca de aceea nu pot spune cu mana pe inima ce parere am despre el dar pana acum, totul e o incurcatura nu chiar atat de incurcata. Cat despre Yoru vs Sora... e logic, Yoru e preferat. Probabil pentru atitudinea lui de barbat fatal si pentru promisiunea de a-l satisface pe Sunao, faza ce m-a facut sa rad. Simt ca revad Yu-Gi-Oh cand ma uit la parul lor, in special parul lui Sora. Ah si trebuie sa recunosc, Nao arata foarte bine imbracat in acea rochie xD.
Looking forward to it xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)