Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sugestii

#31
nu era deja faza ca un autor poate mentiona in primul post ce fel de critica vrea la fic?

#32
(30-12-2011, 08:04 PM)Tan A scris: nu era deja faza ca un autor poate mentiona in primul post ce fel de critica vrea la fic?

Da era, si parca s-a mai discutat undeva de asta. Dar nu a luat nimeni in seama. Defapt si este regula. Dar nu s-a tinut nimeni de ea.
Eu una sunt deacord cu reactualizarea ei.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#33
Regula există, nu putem să le-o băgam pe gât. Dacă lenea nu îi lasă să precizeze ce fel de critică vor o să primească de care o fi. Ar fi totuși culmea să îi obligăm să facă asta, oricum, se poate să o scriu eu sau Lynn sau oricare alt mod de la FF regula asta cu roșu, mare în topic-ul cu reguli.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#34
(30-12-2011, 08:14 PM)♣Ann♣ A scris: Da poate fi pusa pe gat.

da sigur... si eu am 3 maimute zburatoare

#35
Ann, nu poate. Ce să le faci, să le dai ban sau warn pentru ca nu vor sa specifice ce fel de critică vor? Fi serioasă, asta ar însemna să îi ținem ca la pușcărie.

Tan, bun venit în această hărmălaie dezastruoasă ^^.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#36
De câte ori să le atragem atenția, de cinci, de zece, de douăzeci de ori? Nu se poate, când nu vor nu vor. Cine o să specifice bine, cine nu, la fel de bine și să suporte comentariile care le primesc și dacă nu le convine să tacă.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#37
Şi dacă nu se precizează la început ce fel de critică se doreşte nu este egal cu "doresc orice critică" ? Să ştiu să fug repejor să îmi editez posturile la ficuri. ^w^

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

#38
Țuți, ba da, este același lucru. Ori că menționezi că vrei de oricare, ori că nu menționezi deloc, același lucru.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)