Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

#41
Marian.. poi spun doar intr-un singur cuvant ... marinar Smile

#42
---Snow--- 4
Pai nickul tau ma duce cu gandul la o seara geroasa de iarna cand stelele se vad clar pe cer :X 21
So.. cuvantul e stea 4 5

#43
Irene... nik-ul tau ma duce cu gandul la Franta, cea mai frumoasa tara din Europa cu cele mai romantice locuri si oameni care traiesc doar pentru a se simti bine.

#44
Elliot_Hater_Miranda
Nikul tau ma duce cu gandul la elliot din mew mew power band mirinda in anglia @_@, nush de ce dar asta e primul lucru care mi-a trecut prin minte, plus ca avatarul ( fata sau baiat, iti jur ca nu stiu ce ) are o costumatie din anglia chiar asa pare 39

#45
Mitsukai Yoru
poi Mitsukai nu ma duce cu gandu la nimik..Yoru ma duce cu gandu la iepure ^^

#46
---Snow---
nick-ul tau ma duce cu gandul la zapanda .Cred ca iti poti da seama de ce .Daca ar fi sa te cunosc ,cred ca as decoperi o persoana rece ,care vrea sa fie lasata in pace atunci cand e deranjata .Un nick destul de original dupa parerea mea .
[Imagine: gfxd.png]


#47
BlueAngel

ma duce cu gandul la mare ^^... si sa fiu sincer ai umpic dreptate despre chestia ca nu vreau sa fiu deranjat f mult cand sunt pe net.. nu vreau sa fiu deranjat de catre tata/mama >.> in rest sunt destul de prietenos ^^ cu cei din jur 10

#48
Snow ...
Desigur ca nikul tau ma duce cu gandul la zapada , dar si la un animal feroce ce lupta pentru hrana sa si pentru libertate dar dragut dupa parerea mea... Este un animal care vaneaza in haita mai exact lupul ... Deci cred ca ai multi prieteni !
Nu stiu de ce tocmai lup , dar asta imi trece prin cap !

#49
Elusivewolf
cand aud nick-ul ,in mintea mea apare imaginea unui lup urland cand e luna plina,stand pe o stanca abrupta ,de unul singur .Blana alba sugereaza puritatea si se evidentializeaza in albastrul cerului
[Imagine: gfxd.png]


#50
BlueAngel
Pai sa vedem....as putea spune ca nick-ul tau ma duce cu gandul la un inger albastru.Insa defapt...ma gandesc mai mult la o fata care pretinde a fi un inger...si blue...poate pentru ca asta este culoarea ta preferata.Nick-ul pare sa reprezinte o persoana calma...si foarte linistita.^_^
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.765 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)