Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

Kaname11 nick-ul tau ma duce cu gandul la personajul principal (feminin) din animeul FMP 71. Lasa impresia ca esti o fata foarte energica, la fel ca si personajul 39.

Khonsu nickname-ul tau ma duce cu gandul la "Sconxul",nu stiu de ce, dar probabil e din cauza imaginatiei mele bolnave
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

Ich
username-ul tau ma face sa ma gandesc la o fata careie ii place sa stea mai mult singura si ma mai face sa ma gandesc la cineva caruia ii place foarte mult intunericul,gresesc cumva?
[Imagine: j5atg3.png]


Rock Queen
Pai nick-ul ma face sa ma gandesc la ce alceva decat la ...rock?Iar asta inseamna ca iti place si sa te distrezi,si ai multi prieteni


Off:I`m sorry mintea mea bolnava asta spune,nu ma baga in seama.
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Katutza
Nick-ul tau ma face sa ma gandesc la o pisicuta draguta si jucausa care poate devenii in orice moment ucigasa21 (nu ma papa)Watch out!
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

off: LoL,I`m not gonna eat you,because I like how you think!Chiar sunt draguta si deschisa dar ma pot transforma in ucigas cand ma enervezi xD.Tu ai scapat,mi-a placut descrierea xD.

BLforever
Oricum ai intoarce-o,pe mine ma face sa ma gandesc la Boys love = yaoi = ceva ce-mi place = BINGO!= semanam :3
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Katutza mă face să mă gândesc la o pisică mică, vărgată, gri. Doarme pe o păturică lângă sobă ca o pisicuţă cuminte ce e <333 Şiiii la ponei :333 Ponei care aleargă însoţiţi de ciupercuţe cu coase la spateee...Şi poneii necheazia niaha niaha niahaha... O să moară.

Niahaha.
[Imagine: 51pt12.png]
Eu mă semnez uneori "cam retardă" şi uneori cam aşa.

Mwahahahha! Light! Din pacate, tre' sa spun la ce ma duce cu gandul nick-ul, nu tu. So, avand in vedere ca eu l-am ales, ma duce cu gandul la Death Note (pentru ca la acel Light ma gandeam), desigur asta ma face sa ma gndesc la moarte, deeeeci. Tu ma faci sa ma gandesc la moarte. grr

Reveuse interesant nick-name pai ce pot spune ca ma gandeam la cuvantul Reverse cand am vazut nickul tau21, Nu stiu de la ce vine anume dar ma mai duuce cu gandul la repeat= a repeta ceva anume incontinuu daca e vreun nume dintr-un anime habar n-am nu cred ca l-am vizionat oricum destul de interesat nickul:p
Am invatat ca trecutul si circumstantele ti-ar putea
influenta personalitatea,
Dar ca TU esti responsabil pentru ceea ce devii.

Am invatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru,
Si pot vedea ceva total diferit
Am invatat ca viata iti poate fi schimbata in cateva
ore,
De catre oameni care nici nu te cunosc.
Am invatat ca si atunci cand crezi ca nu mai ai
nimic de dat,
Cand te striga un prieten, vei gasi puterea de a-l
ajuta.
Am invatat sa iubesc
Ca sa pot sa fiu iubita.




The rest is still Unrwitten

Lorraine 39 Nu stiu de ce....probabil pentru ca seamna, numele tau ma duce cu gandul la cartea "Lorelei", daca ai auzit de ea. Este scrua de Ionel Teodorescu, mie una mi-a placut foarte mult carte, in special personajul Luli ( Lorelei). Este un personaj dragut din toate punctele de vedere si uneori ma regasesc mult in ea. Te asemeni mult cu ea 71
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 44.112 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)