Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Somewhere in July...

#21
Hello dear. A trecut destul de multă vreme de când nu am mai comentat nimic citit de tine, cu toate astea am citit, dar nu am avut posibilitatea să comentez. În fine, sper ca de acum să o fac mai des. Când am început să citesc acest fic am fost foarte surprinsă şi entuziasmată mai ales că, este foarte diferit de ceea ce am citit până acum, deci asta este un plus. Titlul mi se pare foarte atractiv, iar povestea şi mai şi.
Personajele sunt foarte bine conturate, fiecare dintre ele având ceva special ca să zic aşa. Mă bucur că ai ales să scrii la persoana a III a, îţi iese de minune. Totul se îmbină frumos şi armonios. Până acum, ai lăsat misterul să planeze asupra fetei misterioase, chiar sunt curioasă să văd cum va decurge această întâlnire. Nu ştiu de ce, dar tind să cred că se va forma un ,,triunghi amoros'' ceea ce va face acţiunea şi mai palpitantă. Well cam atât, spor la scris. Pe data viitoare. Bye, bye.

#22
Buna!
Deci am ajuns si eu intr-un final...
Capitolul asta a fost dragutz...
Nu prea mult, dar nici mai putin.
Acum se pare ca vine partea cea mai interesanta si sunt al naibii de curioasa de ce se v-a intampla...
Sa dai detalii cand va aparea fata cea misterioasa cu scrisoriile ei.
Pana atunci astept... si nu m-ai anuntat...ceea ce nu mi-se pare corect!
Oricum, cum am mentionat, am sa astept continuarea si te rog frumos sa ma anunti, bine?

Ciao
Freedom is power!
And I can use that power!

#23
Mi-a placut destul de mult capitolul desi a fost cam scurt. De-abia astept sa aflu cine e tipa care ii trimite scrisorile lui Mat. Mi-a placut reactia lui Judith, faptul ca desi e foarte geloasa, nu vrea sa se injoseasca, doar e o doamna.
Imi place cum descrii, iti iese foarte bine.
Deci Mat stie la ce ora ii vin scrisorile, ceea ce inseamna ca le acorda importanta...
Astept continuarea, sa vad cum evolueaza totul.
It's a game...




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)