Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Soaptele realitatii

#31
Pai, mi-am invins lenea si mi-am facut chef sa-ti dau un comm la acest fic :D
Ti-am citit toate capitolele si ce pot spune? E un fic reusit, chiar merita citit, ai talent ceea ce e drept. Descrierea nu-ti lipseste, dar stii cum se spune, mereu e loc de mai mult. Actiunea nu e deloc grabita, dialogul nu prea l-ai folosit decat pe ici pe colo, deci nu este sec, naratiune este foarte buna. Ai mai avut cateva greseli de tastare, dar nu prea ma intereseaza asta. Ceea ce imi place cel mai mult la acest fic, e o idee originala, cel putin eu nu am mai citit un fic ca al tau, deci bafta si spor la scris! :x

Sa ma anunti si pe mine cand pui nextul!:x

#32
Bună! Păi, ce aş putea pune... acest capitol, la fel ca celelalte, desigur, mi-a plăcut foarte mult. Mă bucur că Yuna s-a hotărât sa-i ajute pe cei din Konoha. Adică... Sasuke e un trădător şi un mincinos şi... ţi-aş mai putea da un milion de adjective negative :))
Nu pot sa cred, defapt, pot..., că Sasuke a minţit-o pe Yuna în legătură cu satul ei pentru că, sunt sigură ca el ştia adevărul. Ficul devine din ce în ce mai interesant. Nici n-ai idee cât am aşteptat capitolul ăsta şi mă bucur că ai postat. Greşeli, ai avut câteva, însă, ca înmtotdeauna, nimic grav. Cu descrierea stai foarte bine, la fel ca şi cu celelalte figuri de stil, Insă cred că nu mai e necesar să-ţi mai repet asta de fiecare dată. Să ştii că ai avansat foarte mult şi asta mă bucură enorm.
Abea aştept continuarea, prăjiturica mea, şi sper că nu ne vei mai lăa să aşteptăm atât de mul ca pentru capitolul ăsta ;;)
Zbye ÅŸi spor la scris:*
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#33
fic ]nchis la cererea lu` Cook`. Buh Bye ^^
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)