Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sfarsitul Lumii?!

#1
Bun...de ce am deschis acest topic?Vreau sa aflu si eu parerile celorlalti despre toata aceasta nebunie.Sfarsitul lumii...miercuri?Wtf?Am crezu ca doar savantii aia sunt nebuni(au luat-o razna)...insa faptul ca toata aceasta chestie a fost mediatizata mi se pare o absurditate!Pe aia nu ii mai potoleste Dumnezeu?Cred ca toate experimentele din trecut le-au ars neuronii...ai au atins apogeul INVOLUTIEI umane!Sase miliarde de euro?Pentru numele lui Ramses...cred ca ii doare capu!Probabil ca subiterea stratului de ozon le-a daunat.Atatia bani...pentru ce?Sa raspunda la intrebarile legate de viata si existenta unversului?Dar nu ne intereseaza(cel putin pe mine...nu).Yo iubesc prea mult viata ca sa mor din cauza lor(sa vedeti ce ii bantui dak se intampla asta).Acum...vreau parerile voastre!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Eh, doar Dumnezeu ştie când va veni sfârşitul lumii, am mai umblat şi eu la Biserică şi după ce scrie în Apocalipsa, cum va fi la sfârşitul lumii... nu prea se aseamană deloc 4 chiar tu ai spus-o, a fost prea mediatizat, dar nu se va întâmpla nimic, bineînteles, dacă e să murim, murim... ce putem face? ce mă enervează e că oamenii nu stau pe fundul lor, vor ei să descopere şi să facă, să ajungă mai presus de God 45 dar vor fi pedepsiti pentru asta... sry, dar nu aveam cum să nu implic şi religia şi pe Dumnezeu 4

În concluzie, nu vă face-ţi griji, nu murim, culcati-vă liniştiti 4
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#3
Love Yuki Eiri A scris:Cred ca toate experimentele din trecut le-au ars neuronii...ai au atins apogeul INVOLUTIEI umane!Sase miliarde de euro?Pentru numele lui Ramses...cred ca ii doare capu!Probabil ca subiterea stratului de ozon le-a daunat

Ok a fost teribil 24
deci mda, sunt de acord cu ady , chiar nu cred ca vine miercuri.. sau dak e sa se faca o gaura neagra o sa ne manance in 4 ani exact pana in 2012 exact cum a spus biblia
nush dak o sa ne manance sau nu dar sper sa nu murim 4
spor la toti 21
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]

#4
Nici mie nu prea imi vine sa cred ca sfaristul nostru va fi miercuri 21 Desi...orice e posibil 65 Insa Apocalipsa numai Dumnezeu o poate aduce, nu niste savanti...Si mi se pare prea de tot sa ai o asemenea dorinta de a cunoaste ce e cu universul acesta, incat sa pui in pericol toata Terra...
In orice caz daca Doamne fereste cumva o sa murim miercuri, or sa aiba savantii aia cretini de aface cu mine pentru totdeauna pe lumea cealalta 21
Si sa vedeti ce crize fac daca o sa apuc ziua de joi si constat ca a fost alarma falsa 21
Eu nu pot sa inteleg de ce ii mananca in fund sa descopere asemenea porcarii...(ma rog, nu sunt chiar porcarii...dar nu merita sa pui in pericol Terra intreaga pentru asa ceva...).
In orice caz eu nu vreau sa mor 21 Tin prea mult la viata mea 21
So...succes la toti! Sper sa nu murim 21

#5
Oh...frate...sfarsitul nostru nu poate fi miercuri...tot ce au spus astia e dea dreptul fara logica...
Sanse ca gauri negre sa se formeze sunt...destul de mari...dar cele doua gauri negre se for inghitii singure...ca se atrag...
No shit ! Nu ai cum sa distrugi omenirea+galaxia pentru a vedea 1 secunda de la inceputul timpului...care oricum pariez ca o ' sa ajute ' omenirea...cu un...rahat...
Problema este ca...vietile noastre sunt scrise intr-o carte....acolo...toti murim la o data...si sansele ca sa murim
miercuri sunt de 0.0% , MAXIM sa moara cei care au facut experimentul...
God bless us !
Oricum , nu murim miercuri...
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#6
Oh God ..29
Riiiight,zici ca murim miercuri?Nu crezi ca ar fi trebuit sa fie si niste semne asa,mici cu o zi inainte?[adica azi].Practic,ar fi posibil dar eu nu cred in asa ceva[cel putin nu anul acesta].Apropo dia,de fapt apocalipsa va fi facuta de oameni.[daca nu vrei sa citesti iti recomand filmul Left Behind.E exact Apocalipsa :] ]
Dar,oricum daca in Biblie scrie ca lumea ca muri din cauza Apocalipsei si tot asa atunci ..cum sa murim din cauza meteoritului*head/desk* Probabil un meteorit tot ne va lovi dar nu vom muri cu toti... Oricum,mai e ceva timp pana la Apocalipsa[sper sa mor pana atunci ._.'*cough*]
Asa ca traiti-va viata..78
LOLNOPE

#7
24 Maine?Am treaba maine..chiar trebe sa murim atunic...de ce nu murim azi..sau ieri? Chiar de ce nu se intorc in trecut sa murim ieri 21
Prima dara au zis ca murim in trecerea din 2012 spre 2013..acum murim maine? 21
Sunt prea multe lucruri ce va bat la cap.
http://video.google.com/videoplay?docid=...n+subtitle

E un film de 2 ore care va va explica unele lucruri despre religie..celor care vor sa creada... 71 poate asa veti intelege ca nu murim prea curand..si astea sunt doar niste teste pentru a vedea reactia lumii..

Poate maine chiar mor 22 Dupa parerea mea in fiecare zi poate fi "ThE eNd" : Poate veni un meteorit cu o viteza asa mare incat pamantul nici nu apuca sa il detecteze si adio Terra
o.o" wot

#8
Mie mi se pare ca asta'i rostia secolului. Cum naiba sa murim maine? 21 Cei care au zis acest lucru cred ca nu au ce face. La fel a fost si cand a inceput secolul 21. Au anuntat ca in 2000 v-a fi sfarsitul lumii. Na si tot aici suntem dupa 8 ani aproape 9.
Si o prietena de a mea a spus ca a auzit ceva zvonuri pe un forum despre un experiment cu prin care o sa murim. O sa puna in pericol omenirea 21.
Fratilor trezitiva 21 e o prostie, Dumnezeu ne-a facut si Dumnezeu ne i-a.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#9
Sa o luam asa
tot ceea ce a profetat biblia s-a intamplat, foc din cer>> bombe nucleare si razboi
inundatii, catastrofe, 11 septembrie si lista ar putea continua foarte bine
poate nu e asa cum spune biblia dar probabil manuscrisele ascunse ar fi vorbit despre asta insa Papa de la Vatican ni l-a ascuns cum ne-a ascuns muulte lucruri.
Dupa parerea mea aceasta este ce-a dea saptea tromba celui de-al saptelea inger , care incheie tot 4
TOtusi nu am chef sa mor maine 21 sunt mult prea tanar 4 ca sa mor.
[Imagine: chibi_94.gif]

[center]


[Imagine: newworldsig.png]
[/center]

#10
22 ...
Ok, ştiu că au dat pe aproape toate programele cum şi de ce o să murim ... dar e o şansă de 1 la un milion ...
Şi toată panarama asta cu Big Bang-ul ... cred că la sfârşit o să fie o mare pleaşcă: fară distrugeri pe tot globul, fară nici o apocalipsă ... E posibil să nici nu meargă ce vreau ei să facă.

Dac-ar fi după ăştia, ragnarok-ul/ apocalipsa ar fi din 5 în 5 minute, ca să aibă ce da la ştiri, ca o acoperire a ce se întâmplă în ţară ...

Şi pun pariu că mâine, dacă se vad ăştia întregi, or să zică "noooo, că îi mai târziu, nu-i acuma. E peste doua ore o.o ". Yeah, rly ...




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)