Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sfarsitul Lumii?!

#11
Eu sunt super relaxata,chiar nu ma intereseaza daca mor maine sau altadata.
Totusi,nu cred ca o sa moara nimeni maine din cauza experimentului...Au zis savantii ca au stat vreo 40 de ani(sau cat au stat ei) ca sa faca multe calcule,pe baza de teorie antica etc ... Deci,daca tot au stat ei caruta asta de ani(mie mi se pare mult timp),ar trebui sa fie un succes experimentul.
Zicea Neti Sandu ca maine o sa fie echilibru,deci nu are cum sa fie un esec experimentul(care e interesat de astrologie,ii dau pe privat site`ul,ca nu vreau sa fac reclama).

Cat despre meteoriti...Daca unul ar cadea pe Terra,intreaga planeta ar ingheta intr`un timp anume...

Noapte buna si sa nu visati un biohazard extrem.






#12
Nu inteleg de ce va stresati atata unii dintre voi??S-a spus ceva oficial??]Nu].S-a dat la TV?[Nu] Ati auzit asta din massuri?[Daaaaa]Oricum....[nu-mi pasa daca este adevarat.]That's it![Chiar daca lumea a cam luat-o pe aratura cu apocalipsa,sfarsitu lumii...etc.Nu noi decidem daca sa murim sau nu!Decizia asta o ia cineva mai presus de noi[Dumnezeu adica10 ].Si pentru cei ce nu stiu,oamenii nu-si decid destinul,ci El[Dumnezeu]...Cam atat.Nu vreau sa-mi bat capul cu asta*pentru ca,cel putin,eu nu cred asta[ :O ]...Deci...cam atat.Sper sa nu credeti in asta si sa va faceti griji[si sa mediatizati asta cu ajutorul statusurilor-cum face lista mea de mess 14].

ja ne!
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#13
Lol c`mon iarasi nu sunteti pe picioarele voastre >.<
Sa gandim logic intai de toate: Daca tot e sa se faca 'experimentul' asta, care e atat de periculos, incat sa distruga lumea, de ce ar mai face-o daca ar da gresi? Sa fim seriosi, acuma ne luam si noi dupa ce zic distrusii de la Zero TV? Bun, acum nu prea le am eu cu Biserica, insa cand am avut nevoie de ajutorul celui de sus mi-a fost oferit [Cerut sau necerut], Dumnezeu a creat oamenii pentru ca el ne iubeste si daca tot ne-a creat cu/din iubire, sunt convinsa ca tot cu/din iubire ne va apara si de tipii astia care se cred 'Dumnezeu' 5 So, fiti fericiti si optimisti si daca tot e sa murim, macar sa ne traim ultimele clipe din viata cu bucurie 5

[EDIT] BTW, Miyavi, totul a fost confirmat, maine la ora 20:00 [Ora Romaniei] va avea loc experimentul 5
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#14
I♥Miyavi A scris:Nu inteleg de ce va stresati atata unii dintre voi??S-a spus ceva oficial??]Nu].S-a dat la TV?[Nu] Ati auzit asta din massuri?[Daaaaa]Oricum....[nu-mi pasa daca este adevarat.]That's it![Chiar daca lumea a cam luat-o pe aratura cu apocalipsa,sfarsitu lumii...etc.Nu noi decidem daca sa murim sau nu!Decizia asta o ia cineva mai presus de noi[Dumnezeu adica10 ].Si pentru cei ce nu stiu,oamenii nu-si decid destinul,ci El[Dumnezeu]...Cam atat.Nu vreau sa-mi bat capul cu asta*pentru ca,cel putin,eu nu cred asta[ :O ]...Deci...cam atat.Sper sa nu credeti in asta si sa va faceti griji[si sa mediatizati asta cu ajutorul statusurilor-cum face lista mea de mess 14].

ja ne!

Ei bine,cred ca nu ai aflat...insa chestia asta a fost data peste tot..si aici ma refer la stiri,ziare bla bla.Urmareste stirile ProTv la ora 1...sau la ce ora sunt.Din cate spuneti voi...probabil ca nu vom patii nimic.Insa tampitii aia se pun cu Dumnezeu...si s-ar putea sa o pateasca.
si Sadness...defapt..o sa fie la ora 22:00(ora Rom)...21:00(ora Elvetiei).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#15
Un mic... sondaj de opinie efecutat de mine si de Kyo pe tema asta.
http://blog.cedik.info/2008/09/09/sfaris...messenger/

#16
Yeah right! Cum sa nu 71
Fiti seriosi 24
Cine ar crede asa ceva? xD
[Ahem, chiar nu mai am ce comenta 40]
Edit: De fapt, am 10

Marea majoritate a bagat la misto "We're gonna die", deci e clar 21
Si inca un lucru... Am spus aseara si pe shout 10
De ce a fost mass-meadia-tizat? Putea sa tina secret si astfel [daca se-ntampla cu adevarat] lumea murea linistita >.< Whatever, tot nu cred ca murim noi prea repede 39
Poate in cativa ani, cu toate ca e poate 10 Dar eh 78

#17
Prima oara am crezut ca ieri e experimentu ala....dar am aflat ca e azi la 10-11,umm acu e 8:47...21WE'RE GONNA DIE21)
jk jk jk
Parerea mea e ca se intampla fix ce sa intamplat in 2000,un mare nimic21))astept 2012,sa dispara a 3-a dimensiune si sa apara a 4-a or smthing21)
Parerea mea e ca distruge omul planeta cu mult inainte de Apocalipsa.

Edit : nu mai lasa atatea spatii nu-si are rostul -_- [jigoku]
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#18
ora 10:46
sunt inca vie 21
dak aud un bum ma bag sub pat 24
totusi...nu cred k ar risca aia atat dak nu ar fi siguri pe ceea ce fac
so...nu va exploda nimic azi...cel putin nu ceva ce va inghite pamantul 10

#19
Zvonurile au fost la inceput de la cei care nu au aviut ce face si fie au postat alarma falsa pe forum ori a dat mass-uri. Au primit acest mass si cativa de prin Mass media de la Pro Tv probabil, si ei au imprastiat repede la colegii lor mass-ul si ce s-au gandit? Hai sa speculam si noi acesta chestie sa ne tragem de o audienta cui cat mai mare panica= cu atat mai mare aufdienta = cu atat mai multi BANI

#20
Mda...daca Pro Tv a inceput sa difuzeze stiri false...si masinaria aia e ceva facut pe calculator,e chiar sfarsitul lumii.Dupa cum a spus si wrath,totul e absolut realt.Protonii au fost lasati sa "alerge" prin tub,la ora 10:00.Acele gauri negreu,care ar trebui sa se formeze,se speculeaza ca la fel de bine ar trebui sa se evapore din cauza la nush ce aparat.Oricum,daca una ramane deschisa,ii vor trebui patru ani ca sa creasca la dimensiunile necesare pentru a ne inghiti.Asta inseamna prin 2012...cand e programat asteroidul.Damn...
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)