Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seturi la comandă

(19-04-2011, 03:00 PM)M... A scris: Ăh, bună :] .

Aş vrea şi eu un avatar cu această fotografie ; mărimea 100x100 , iar culorile dacă pot rămâne aşa e ok, şi dacă nu, la fel :] .
De asemenea, aş mai vrea şi o semnătură cu fotografia aceasta, mărimea să fie de 410 x 150; textul îl las pe mâna graficinaului, n-am vreo idee în legătură cu el ._. .
Preferinţe nu am, mă bazez pe experinţa celei care-mi va lua comanda. ^^
Well, cam atât. Mulţumesc atinicipat :]

Edit: sper că acum imaginile sunt mai bine ^^

O sa o fac eu ^ ^

Edit.

[Imagine: smt1yo.png] sau [Imagine: 2ns0rbp.png]

[Imagine: 15heo49.png]

^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

(17-04-2011, 10:02 PM)Alysu A scris:
(17-04-2011, 07:18 PM)Nya. A scris: Avatar cu poza aceasta. No text, cât despre efecte and stuff, you know better.
Sig cu poza aceasta. Text : No matter what, I`ll always be there for you. Cam lung, știu, dar îmi place. Și aici la fel, vă descurcați voi la efecte and stuff.

Aș vrea să fie luată comanda de Alysu sau Tox ( Mimi, nu comenta, tu mi`ai mai făcut un sig mai demult ). Mulțumesc anticipat.

Voi incerca eu de data asta :]]

Sorry for beeing late, but here it is, enjoy it :]] btw, am dat-o in bara cu avatarul, dar oricand, oricand, pot sa iti fac altul, insa sa imi zici.

[Imagine: Untitled-10101.png]
[Imagine: gossipgirlsign.png] -- pot sa iti fac o varianta si fara text, daca nu iti place cu :]]

Si app, mersi mult ca mi-ai acceptat schimbarea :]] si pm cu ce nu iti place, ca sa pot modifica
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

Uhm , Buna . ^^
As dorii si eu daca se poate un avatar cu poza aceasta . [ Nu prea am vreo preferinta . ] Si un sig cu poza aceasta asta . La sig as dorii sa dispara acel text din colt. Si as vrea sa domine culorile galben si verde . Si textul as vrea sa fie : Please stay by my side . In rest .. las totul pe experienta celui care face setu` . Si nu am nicio preferinta. Oricine poate sa ia setul . Mersiii .
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Buna ziua. Scuzati deranjul. Daca se poate as dori un set cu doua imagini diferite. Pot sa astept, nu e nicio problema daca astept stiu ca sunteti ocupati.
Pentru avatar: Click
Pentru sig: Click

Pentru sig as dori culori deschise, gen: roz, bleomaren, oranj, mov (mult mov :]]), rosu daca e... Doar culori deschise si care sa-i prinda bine pe amandoi (fara niciun text de aceasta data). As dori sa fie prinsa si acea ciuperca din stanga, dar sa fie mai tipatoare, dar nici prea (ah... sunt o bataie de cap se pare T^T).
Pentru avatar as dori sa fie prins si putin din numarul hanoracului pe care-l poarta baiatul si sa se vada culoarea si cifrele de acolo. Marimea sa fie cam ca aceasta. Daca puteti sa prindeti putin din acel cerc ar fii foarte frumos, dar ca si la celalalte, sa iasa in evidenta culoarea si ce reprezinta (daca intelegeti). Genele sau ce sunt alea ale tipului din dreapta pot iesi in evidenta dar cu aceasi culoare ca acolo? Oricum, eu ma las pe mana voastra, daca nu sunt bune imaginiile (stiu ca cea pentru sig nu e clara, dar ar fii frumos sa fi fost T^T) o sa va dau altele. Eu va las acuma. Si n-am nicio preferinta cine o face, cine are timp si vrea (nu vreau sa va ingesui si mai mult). O zi buna.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

(22-04-2011, 01:12 PM)Freaky A scris: Uhm , Buna . ^^
As dorii si eu daca se poate un avatar cu poza aceasta . [ Nu prea am vreo preferinta . ] Si un sig cu poza aceasta asta . La sig as dorii sa dispara acel text din colt. Si as vrea sa domine culorile galben si verde . Si textul as vrea sa fie : Please stay by my side . In rest .. las totul pe experienta celui care face setu` . Si nu am nicio preferinta. Oricine poate sa ia setul . Mersiii .
io.

EDIT: Gata, set terminat.
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]

[Imagine: tumblrljvfeiz3v71qdjvra.jpg]
Sper să-ţi placă. Apropos, am uitat să salvez psd-ul. [ ops ]
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


(22-04-2011, 03:31 PM)Valkyrja A scris:
(22-04-2011, 01:12 PM)Freaky A scris: Uhm , Buna . ^^
As dorii si eu daca se poate un avatar cu poza aceasta . [ Nu prea am vreo preferinta . ] Si un sig cu poza aceasta asta . La sig as dorii sa dispara acel text din colt. Si as vrea sa domine culorile galben si verde . Si textul as vrea sa fie : Please stay by my side . In rest .. las totul pe experienta celui care face setu` . Si nu am nicio preferinta. Oricine poate sa ia setul . Mersiii .
io.

Plagiatori .____."

@yaoi maniac, o fac eu ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Vin si eu...as vrea un avat si un sig cu poza asta http://www.zerochan.net/514580 le aranjati cum vreti doar ca pe sig vreau sa scrie Love is like BANG
Sa il faca cine vrea....Multumiri anticipate.
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

hei c:
vreau si eu o semnatura cu poza asta
text : still heppy da stiu e sec .
as vrea sa se puna mai mult accent pe lacrima iar semnatura sa nu fie ingusta. restul ramane la latitudinea voastra.
autor: cine are timp si vrea
thx ♥
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

Am cerut un avatar pe la pagina 16(fiindca nu mi-a placut cum iesea cu prima poza aleasa de mine), dar vad ca nimeni nu s-a ocupat. Anyway, cer de data asta un set.
Avatarul: here.
Marime:130x130
Sig:aici
Marime: potrivita, nu ma pricep aici.
Text: Too young to care.
Autor: Oricine
Multumesc anticipat!

luat@Mystery, ca postase de mai mult timp



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Seturi la comandă ! Tox 671 197.172 23-11-2010, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..) Melyeter 130 57.816 30-10-2010, 07:40 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Rendere la comanda Ryuu 2 2.878 21-06-2009, 12:36 PM
Ultimul răspuns: Lover


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)