Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seturi la comandă

Bunăăă : ) . Uberwald, mulţumesc >:d< îmi place mult avatarul, e foarte drăguţ xD şi sigul e bun, dar . . . uhm, ai putea să-l refaci, adică să fie puţin mai colorat, cu culori mai deschise, gen albastru, mov, poate chiar roz x'D ? E drăguţ şi-mi place, iar dacă nu poţi să-l refaci, îl voi purta aşa xD; nu te superi, nu :'3 ? Ştiu că ai multe comenzi pe cap, deci pot să aştept cât e nevoie D: .

Edit: mulţumesc mult, îmi place mai mult varianta a doua xD merci :3 şi-mi pare rău dacă ţi-am făcut vreo bătaie de cap ^^' .
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













Uite, l-am modificat putin si am mai si adaugat niste elemente ^^

[Imagine: berry.png]

E bine acum?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

(09-04-2011, 08:26 PM)Ichigo. A scris: Heyyy hug
So: Vreau si eu un set.
Poza:asta
-avatarul tot din poza-
Nu prea am multe preferinte.. vreau sa predomine rosul [ e deja ceva] .. dar totusi sa fie un font mai dragut.
De efecte habar nu am .. las graficianului cale libera. Sa faca ce vrea. Si apropo de asta, nu prefer pe nimeni .

Multumiri anticipatehug

In primul rand, sorry de intarziere, in al doilea rand, %$@#^!% - asa, ma enervez asa de mult pe mine, incat incep sa cred ca nu mai sunt buna in ps.... Doamne, am avut niste idei minunate cu lucrarea ta, si mi-a iesit... eh, eu iti arat semnatura - daca iti place iti fac si avatarul, daca nuh, atunci poti cere altui grafician.

[Imagine: animegirlsignvertical.png]

Mdah, pozitie verticala, altcumva nu stiam cum sa il fac...

[edit]Eh, cred ca voi da edit si maine cu o alta varianta, sa zicem mai adaug cate ceva la aceasta, asa ca asteapta si maine o alta versiune XD

[edit2]Cam tarziu, dar ti-am facut si o alta varianta - am mai adaugat cateva chestii xD si avatarul, dupa cum ai cerut ^^
[Imagine: animegirlsignvertical2.png][Imagine: animegirlsignverticalav.png]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

Deci , întâi de toate , sunteţi absolut geniali cu acest topic :X:X
Puteţi ajuta useri nepricepuţi ..ca mie >.> ..4
[Imagine: 023.jpg]
Here is the pic XD
Vreau să scrie pe ea dacă se poate , " Don't judge me " şi să aiba spirale şi decoraţiuni florare in alb nergu , stiţi voi , combinaţi pe acolo :X

Mulţumesc Mult :BYE:

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

Penelopee, luam eu comanda, daca era si o poza pusa... insa dau click si imi apare:

"http.com
Below are sponsored listings for goods and services related to: http.com

Sponsored Listings
Web Hosting $2.99/month
100GB Diskspace, Instant Setup Free Site Builder w/ 800 templates
www.eqhost.com.................... "


Deci, pune poza, ca sa putem lua si comanda ^^

[edit] o.o luata... daca nu reusesc nici cu lucrarea asta, atunci ma retrag si eu -.-" Damn, trebuie sa ma apuc si eu [vorba lui Ryu] la puricat tutorialele xD Dar mai intai, fac lucrarea asta ^^

Penelope, o iau si dau edit [cred]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

heiii^^ vreau si eu daca se poate 108 o semnatura cu poza asta: http://jonmeru.deviantart.com/gallery/27865871#/d35oa5u siiiii un avatar cu : http://jonmeru.deviantart.com/gallery/27865871#/d35o8bm
- la avatar puteti sa faceti cumva doar fata sa se vada nu si baiatu ?108
-si culori 39 mov spre roz xD si galben?108 sau orice culoare frumoasa xD siii inca ceva 21 la semnatura puteti sa scrieti Your a monster my love ?108
Atat vreau 21
:001_07:

Ohayo minna-san! Aş dori şi eu o semnătură şi un avatar cu aceiaşi poză adică aceasta ( Click Here! ).
Culoarea să fie roşu şi la semnătură aţi putea scrie orice pare interesant despre dragoste ^^. Momentan nu am idei,heh.
Mersiiii mult!
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

(13-04-2011, 04:33 PM)Strugurica`‹3 A scris: heiii^^ vreau si eu daca se poate 108 o semnatura cu poza asta: http://jonmeru.deviantart.com/gallery/27865871#/d35oa5u siiiii un avatar cu : http://jonmeru.deviantart.com/gallery/27865871#/d35o8bm
- la avatar puteti sa faceti cumva doar fata sa se vada nu si baiatu ?108
-si culori 39 mov spre roz xD si galben?108 sau orice culoare frumoasa xD siii inca ceva 21 la semnatura puteti sa scrieti Your a monster my love ?108
Atat vreau 21

O iau eu; sa vad totusi cand am timp sa o si fac 17
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

(14-04-2011, 04:12 PM)Aуαмι-¢нιι ‹з A scris: Ohayo minna-san! Aş dori şi eu o semnătură şi un avatar cu aceiaşi poză adică aceasta ( Click Here! ).
Culoarea să fie roşu şi la semnătură aţi putea scrie orice pare interesant despre dragoste ^^. Momentan nu am idei,heh.
Mersiiii mult!

O iau eu :]]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

Vreau si eu un set cu imaginea aceasta
As vrea sa-l faca Alysu sau Mimisor,dar daca nu se poate,sa-l ia cine are chef si timp Smile
Nu vreau nici un fel de text pe sig Smile
Multumesc anticipat.
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Seturi la comandă ! Tox 671 199.036 23-11-2010, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..) Melyeter 130 58.039 30-10-2010, 07:40 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Rendere la comanda Ryuu 2 2.893 21-06-2009, 12:36 PM
Ultimul răspuns: Lover


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)