Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seturi la comandă

#61
(29-03-2011, 10:47 PM)MimiÅŸor A scris:
(28-03-2011, 08:56 PM)мιѕѕ є¢ѕтαѕу A scris: Hellău! Aș vrea și eu un set! 65

Autor: Cine vrea.

Poze: Avatar
Semnatura

Preferințe: Vă las să alegeți ce se potrivește. Eventual un text pe semnătură. Ăla ar fi mai important.

Yo.

Edit.

Sorry, I can't. Poate lua alt cineva comanda ?

Mimi nu poate, altcineva? 5
[Imagine: 7nION.jpg?1]



#62
Miss ecstasy - sau cum e numele - il iau eu ^^ dau edit mai tarziu

~~post prea scurt =.= spam sapm pasm spam xD~~
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#63
Imagine avatar *click* (si avatar si sig daca se poate).
Imagine sig2.

Primul sig; text: You're beautiful & You're amazing cu alb sau ce culoare ar prinde mai bine - ma las pe mana voastra cu toata comanda.
Al doilea sig: Guardian angel of my dreams (poate un roz-bombon sau rosu-sangeriu cu un mov pe alocuri sau... cine stie, faceti cum credeti de cuvinta).
Avatarul l-as dori cam de marimea avatarului pe care il are Lynn sau Alysy. As dori sa fie folosite culori vii si sa-i puna in evidenta buzele si ochii (daca se poate, dar sa nu sara diferect in ochi, ci sa fie mai... suptil - si pentru sig).
Cine vrea si are timp poate sa ia comanda. ^^
O zi buna.

ps. Puteti sa faceti si versiunea fara text?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#64
(01-04-2011, 07:43 PM)kame. A scris: Am venit si eu cu o noua comanda! As vrea, va rog, un set cu aceasta imagine!
[IMG=http://img192.imageshack.us/img192/2848/themosthotmanonworld.jpg][/IMG]
Autor: As dori, de data aceasta, daca poate, sa mi-l faca Mimisor.
Text: .Jinjin!(sig.)
Culori: Las la alegerea autorului, dar pentru ca Jin e atat de scumpic mi-ar placea sa fie cat mai sweet:')

Multumesc anticipat!

euuu.

Scuze, il facusem acum cateva zile dar am uitat sa dau edit. D:

Nu mii se pare prea grozav >.<

[Imagine: 2vczywz.png]

[Imagine: 2z4z98h.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#65
@ Tox. I senc iuuu :3. N-ai dat-o-n bară, I like it. Nici nu îmi imaginam că o să ai idee despre ce vorbesc, la modul în care am explicat ce anume doream -.-', băt a ieşit chiar pretty şi îmi place mult.

Nu-mi săriţi în cap, ştiu că nu am voie să mulţumesc printr-un post întreg and ar trebui sa dau edit, dar ultimul meu post e pe pagina trei pentru că abia acum am observat ca Tox mi-a pus comanda. Oricum, îţi mulţumesc mult. Am preferat s-o fac aici decât personal :]. Ja ne^^.
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#66
hm, am venit și eu cum o comandă. imaginea e aceasta. sper să fie bună. aș vrea să arate destul de elegant. ca text aș vrea ' handwritten letter' sau 'handwritten', nu contează, dar dacă nu se potrivește, puteti să-l omiteți. xD ah, iar avatarul să arate mai interesant, dar să fie în ton cu signu. sper că ați înțeles la ce m-am referit. =) culori and stuff, alegerea voastră, elegant să arate. alte preferințe nu am, dacă vrea să adauge autorul alte chestiuțe pentru a arăta mai bine, are mână liberă. mulțumesc anticipat. pupic
[Imagine: tiusca2.png]
Mulțumiri lui Uberwald.

#67
Tiusca, iti iau si comanda ta, sa termin cu a lui Reveuse ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#68
Ah, am revenit şi eu cu o nouă comandă. -.-'
Poză => http://img51.imageshack.us/i/larafairies...ebyla.jpg/
Vreau ceva draguţ. :] la sig nu aş vrea să fie aşa pustiu. ceva efecte p-acolo sunt binevenite. iar text, dacă ai idee, pune-l. : ))
Cine vrea, are timp, chef poate să-l ia ^^
Mulţumesc anticipat.

punct.

#69
@Ekkaterina vad ca nu se ofera nimeni asa ca iau eu ca sa nu mai astepti, desi nu stiu sigur daca-mi iese ceva =\
Anyway, wait for the edit.

#70
Seara bună,


Aş dori un avatar cu această fotografie; nu am absolut nicio pretenţie, întrucât consider că-s pe mâini bune! Oh, şi-l pot primi oricând.

Toate cele bune vă doresc!
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Seturi la comandă ! Tox 671 199.492 23-11-2010, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..) Melyeter 130 58.138 30-10-2010, 07:40 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Rendere la comanda Ryuu 2 2.896 21-06-2009, 12:36 PM
Ultimul răspuns: Lover


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)