Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Serenity's here!

#1
Buna! Ma numesc Maria, am 15 ani si sunt in zodia fecioarei. Sunt o fire destul de vesela si vorbareata, mai ales cand ma apuca nebuneala : )) . Anime-uri preferate: Lovely Complex, FFM, Death Note, Inuyasha, Kaleido Star, Naruto, Bleach, Paradise Kiss, Nana, etc. Manga nu pot sa spun ca citesc prea mult, doar ocazional. Ca preferinte in muzica, ascult ce-mi suna bine. Nu va faceti griji in privinta regulilor pentru ca le-am citit si nu le voi incalca.
Cam atat despre mine : D .
[Imagine: HaruhiSignal.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, .Serenity!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ohayooo .Serenity. hug and welcome here.
Ok, sooo ai un personaj masculin preferat? Daca ai, care e? Mi-l spui si mie 15 ?
Asa, iti place sa citesti? Ai o carte/autor/poet preferat?
Ce faci in timpul liber? Fan yaoi/yuri/hentai?
Gawd, I love your sig. Naruto e asa dragut acolo, cum doarme el.
Sooo have fun and Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
DeDal Notorius
Multumesc pentru intampinare ^^. Well, imi place mult Arashi din Paradise Kiss si Shin din Nana. Pur si simplu ii ador. Pe langa faptul ca sunt foarte cute amandoi, imi place foarte mult si caracterul lor : D.
Imi place foarte mult sa citesc. Am avut o perioada in care citeam foarte multe romane politiste scrise de Agatha Christie, dar acum citesc cam ce-mi pica la mana si aud ca-i bun.
In timpul liber imi place sa fac sport ( sunt dansatoare), sa ma uit la filme si sa dorm : )).
Nu sunt mare fan yuri/yaoi/hentai, dar pot sa spun ca sunt cateva yaoi-uri la care m-am uitat si mi-au placut, cum ar fi Gravitation.
Multumesc inca o data pentru intampinare : * !
[Imagine: HaruhiSignal.gif]

#5
Hye hug .Serenity
Bine ai venit pe zup , sper sa te simti bine aici si sa cunosti multe persoane speciale cu care sa ai relati de amicitie .
Am si eu cateva intrebari pentrua tine :
1.Care este cel mai mare vis al tau ?
2.Daca ar fi sa faci un lucru interzis/imposibil care ar fi acela ?
3.Prieteni trebuie ales si atentie , tu cum faci asta ? Te bazezi pe anumite criterii cand iti alegi prieteni ?
Cam atat , ai grija cu regurile si spor la postat .
^__^


#6
Soph.
Multumesc pentru intampinare, iar acum sa raspund la intrebari care sincer mi se par foarte interesante si bine puse ^^
1. Cel mai mare vis al meu... Hm. Greu de spus. Cred ca toti ne dorim sa ajungem ceva in viata si chestii de genul asta. Sincer eu imi doresc sa-mi fac o cariera in dans, sport pe care il practic de 8 ani.
2.Nu m-am gandit niciodata la asa ceva : )). Ceva imposibil as dori sa fac. Mi-as dori sa zbor, lucru imposibil. Dar interzis nu stiu. Mi-ai dat o tema de gandire : D
3.Nu am anumite criterii in alegerea prietenilor. In genneral folosesc intuitia. Trebuie sa recunosc faptul ca am avut si prieteni nu foarte sincer, dar in general intuitia mea e corecta si in mare parte am prieteni adevarati ^^
Multumesc inca o data si stai fara grija pentru ca nu voi incalca regulile : D
[Imagine: HaruhiSignal.gif]

#7
Hi .Serenity hug

The questions :
1 . De unde esti?
2 . Cum ai aflat de Zup?
3 . Ce zodie esti?
4 . Ce parere ti-am lasat deocamdata? 5
5 . Vrei sa fim prietene?

Well , iti urez un "bun venit" calduros , happy posting with no spam , and have fun . ^^'
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#8
Ha ha ha. Imi place avatarul tau cu Orochimaru - unul din multele personaje preferate din Naruto. And hell yeah, I'm a Narutard XD - . Si sig'ul deasemenea : )) . Desi, mi-a placut mai mult faza aceea dupa ce am citit capitolul respectiv, mai mult decat in anime XD . Am vazut si eu Nana. Si ma apucasem de citit si manga, doar ca am uitat de el XD . Death Note also . Prima oara a fost pe Animax, dup'aia l-am revazut pe net . Oh, Kaleido Star, brings back memories . Nu pierdeam niciun episod de pe A+, le vedeam chiar si pe cele in realuare . Anyway, bine venisi p'aci and all that stuff (: .
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#9
genul meu de fata 15
cat ani ai?
nu ne lasi si noua un id, ceva? 5
esti din bucuresti? :X
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#10
Buna si Welcome to Zup hug
Am zi eu o curiozitate 9 .Poate o clarifici tu 4 :
Vreau sa stiu si eu in ce zi esti nascuta (poate in aceeasi zi cu mine :X )
Si eu urmaresc Lovely complex., Kaleido star , Inuyasha, Naruto, Nana, si mai multe.
Avem din cate vad multicele lucruri in comun 4 :X si sper sa ne intelegem bine hug

Bye-bye hug
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Eu sunt ~Serenity~...and you? Serenity 5 3.317 01-02-2008, 09:16 AM
Ultimul răspuns: Jigoku


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)