Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eu sunt ~Serenity~...and you?

#1
Buna la toti! ma numesc ~Serenity~...am 12 ani si sunt din Oradea...
Anime-ul meu preferat este Naruto si Kaleido Star...Genuri muzicale preferate? Rock Metal, Rock Gothic, House, Electric-Dance, Pop, R&B, Hip-Hop, orice inafara de manele si populara :31:
imi place dansul modern, literatura, desenul si muzica...
Trupele mele preferate sunt: Within Temptation, Evanenscences, Nigtwish, Scorpions, Enigma, etc, etc...
poi...daca mai vreti sa stiti si altceva despre mine...ma gasiti pe aici...43
Pa!
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#2
Bun venit pe aici , Serenity [you've choise a nice user-name] . Sper ca ne vom vedea cat mai des prin imprejurimi .
Manga rasfoiesti ?! ^ ^ ''

#3
poi...nu...nu prea obisnuiesc sa caut prin reviste...
mai bine imi pierd timpul cu o carte buna de citit...
sau pierzand vremea la calculator si ascultand muzica intr-una...
4
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#4
Hello! Bun venit pe AnimeZup!
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#5
hy all ma numesk laura sunt din craiova s am 15 ani ke pot spune despre mn este k sunt ham handi cateodata 71:d imi plake sa cant sa privesk animeuri sunt innebunita si sa ask muzik rock heavy metal, alternativ, love metal tot ke este legat d rock s jrock10 desigur krek d aici mi se trage .trupele mele preferate sunt the gazette, evanescence. linkin park,him,an cafe, avril lavigne, marilyn manson, good charlotte s lista tot kontinua 10 dak aveti intrebari sau vreti sa aflati s alte lucruri despre mn ma gasiti aici . bye

#6
pai... in primul rand..
bine ai venit Serenity!!
happy posting & no spam!

apoi
Yukari_love_Gorgeous trebuia sa deschizi un topic pentru a te prezenta, acesta este pentru a intampina userul "Serenity" Smile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Serenity's here! Amélie 11 5.075 04-01-2011, 09:38 PM
Ultimul răspuns: ultimate wulf


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)