Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seeking happiness [YAOI]

#81
Buna, mersi ca m-ai anuntat. Probabil ca mort e putin spus e mai mult de atat dar oricum capitolul asta a fost interesant. Desii eu nu sunt buna la faut critici acum ai cam avut caeva mai multe greseli si unele nu doar de tastare ci si de exprimare dar a fost ok. Pai sincer chiar vreau sa vad daca e mort sau nu dar va trebui sa astept pana ce vei pune next-ul deci spor la scris bye bye

A, si nu uita sa ma anunti si pe mine.
http://farm3.static.flickr.com/2496/4202...a4a1_b.jpg


infrunt furtuna si ma gandesc
oare cat mai trebuie sa supravietuiesc
visele se sting usor
la fel ca un gand de dor
se duc departe si dispar
ca umbra dintr-un suflet amar
si nu raman decat regrete
fara sperante sau chiar secrete

[Imagine: chibi_8329.gif]
lolix kid, chibi-ul lui
lolix


[Imagine: 6141910.png]


[Imagine: 6fd6871.png]

#82
Goddammit, am cam întârziat pe aici, dar cel puţin am reuşit să citesc şi să dau comm xD Btw, chiar că devine mai interesant. Crede-mă, am citit capitolul cu sufletul la gură să văd ce se mai întâmplă * laughs *

Well, ofc, ultimele pasaje din acest capitol m-au atras foarte mult - dăă, cred că era de aşteptat :]] Mă roade curiozitatea în legătură cu site-ul ăla de homo' [ cum spune Akira :)) ] şi mă întreb cine ar fii tipul ăla ... Really strange :-?
Oh, I almost forgot ! Mi-a plăcut mult treaba cu " să-i cercetez peştera centimetru cu centimetru " = )) Rlly cool :))

Hai că vreau să aflu mai departe xD

#83
Ahh, cat de mult te pot eu iubi pe tine :x. Ce capitol superb nu imi vine sa cred ce frumusete si ce spendoare. De ce te-ai oprit? Devenea din ce in ce mai interesant :(. Acum m-ai lkasat pe jar si nu stiu nici cine e tipu ala si nici cine a facut poza aia de pe link. Draga mea, trebuie sa aduci nextu plzzz. I need your next! Gambate! :bye:
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#84
Salut...:)..sunt noua p aici.Tia-m citit ficul....imi place mult este interesant si aba astepta sa vad ce se va mai intampla,daca Akira o va patii d la Haruto cand isi va accesa siteul...:))...t oooog frumos sa pui next-u,is asa curioasa k se va intampla...deci iti urez bafta la scris...:*..pwp..:*...:D



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] 35 Days of Happiness [SasuSaku] MarilynDelRey 3 2.884 28-06-2013, 05:49 PM
Ultimul răspuns: *Kidutza*
  Happiness beside Sadness Fifilina 11 7.004 07-07-2010, 07:03 PM
Ultimul răspuns: Fifilina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)