Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SeXy LoVe [ SasuSaKu ]

#11
capitolul este absolut superb:x:x
iar replica: follow the leader este :X:X
imi place foarte mult atitudinea Sakurei de fata rebela...este oiginala ideea pentru ca in majoritatea ficurilor sasusaku...aceasta asteapata ca sasuke sa faca primul pas si sa o sarute si ...etc...iar la tine e totul mai diferit :X fapt care ma atrage sa iti citesc ficul in continuare
descrierea este superba....naratiunea este adorabila...iar dialogul..:X:X:X
greselide tastare ...pe mine nu ma intereseaza
astept nextu'
:*:* si spor la scris

#12
ma bucur mult ca va place sau ma rog cui ii place
sc titlul e pe rusa , dar am scris traducerea
oricum nextu`

Добро пожаловать в Россию (= Bine ati venit in Rusia! )

Relatia dintre mine si Sasuke a prodresat mult din acea seara. Cu el ma simtiam superb si in unele momente chiar implinita , pana intr-o zi de noiembrie . Cand am absentat de la scoala , in acea zi Kakashi a intrat in clasa si i-a dat lui Sasuke un fax pentru al citi. Pe masura ce il citea devenea tot mai nervos , dupa ce l-a citit i l-a dat lui Naruto si Hinatei pentru al citi si acestia. In fax scria:

" Draga Sasuke,

Scuza-ma ca nu am putut sa imi iau la revedere , dar eram foarte grabita. A trebuit sa iau avionul spre Moscova de urgenta. Nu iti pot spune detali prea multe pentru ca nici eu nu stiu. Suna amuzant , dar nu vreau sa te enervezi si sa faci un circ monstru , asa ca te rog : Nu fi nervos ! Calmeaza-te!
Imi pare rau , dar nu stiu daca ma voi intoarce pana la ziua mea.

Te iubesc mult ,Sakura"

Cei doi doreau sa discute cu Sasuke despre unde ar putea merge rozalia , dar era prea tarziu. Sasuke iesise deja din clasa si-l sunase pe fratele sau.
- Alo Itachi. Taci si asculta-ma! Este o fata pe numele Sakura Haruno care a aterizat cu avionul azi-dimineata in Moscova?
- Da si? Ce-i cu asta?
- Vreau un bilet de avion si mai vreau sa o urmaresti. Vreau sa stiu tot : ce mananca , ce face , unde este , ce culoare are lenjeria ei daca e nevoie . Ai inteles?
- Bine ti-le trimit la aeropor.
Intretimp ce Sasuke isi facea bagajele eu tocmai eram retinuta la aeroport alaturi de alti pasageri. Rusi sunt foarte stricti in cea ce priveste securitatea nationala asa ca tot ce intra in tara era controlat la sange. Cand am ajuns eu la control , un domn s-a apropiat de mine si rugandu-ma sa-l urmez. L-am urmat , e adevarat cu o oarecare frica pana intr-un loc unde m-am asezat pe scaun. Inconstienta l-am intrebat pe acel om:
- Sigur nu ma impusca nimeni , nu?
- Suntem in Rusia, in locul dumneavoastra nu as face asemenea glume . imi raspunde el cu raceala in voce
- Deci de ce ma aflu aici? dar nu am apucat sa termin ca am zarit pe cineva in spatele meu. Cunosteam acea persoana, era tatal lui Yuri, acesta s-a apropiat de mine si s-a asezat pe scaun spunandu-mi.
- Sakura, tu si fiul meu ati avut niste relati in trecut.
- Da si ce-i cu asta?
- Nimic, dar e cazul ca tu sa , nu stiu cum sa-ti spun . E vorba de politie, tatal tau si mai multe lucruri. Vezi tu bunicul tau a fost spion pentru Rusia si de aici a inceput totul . Cineva din familia ta e obligat sa-l mosteneasca .
- La ce va referiti?
- Sakura tu de crezi ca te afli aici? De ce crezi ca ai copilarit aici. Pentru ca aici e viitorul tau, nu poti nega. Tu vei avea o misiune ,dar va fi importanta. Daca o accepti , in onoarea familiei, vei avea de luat niste documente vitale pentru tine si agentia moastra. Tu vei lua aceste acte de la familia Uchiha , razboiul intre familia ta si Uchiha e foarte vechi. Ce zici accepti?
- Nu stiu , trebuie sa ma gandesc.
- Esti deja intrata in gratiile lor, ar fi de tine cel mai usor. Te rog sa decizi repede.
- Ma mai gandesc si va sun maine.
In Tokyo, mai degraba in aeroportul din Tokyo , Sasuke astepta sa plece in Russia pentru a ma cauta.
Dupa doua ore a venit avoinul , in avion Sasuke s-a intalnit cu o fata blonda cu ochi verzi si pe care o chema Taylor. Dupa c e au facut cunostinta brunetul a inceput sa se cam dea la ea spunandu-i:
- Ce ochi frunosi ai! Imi fac inima sa tresara .
- Multumesc esti dragut . raspunde fata timida
-Cum de mergi in Rusia?
-Tatal meu e rus, deci merg sa vad ce mai fac angajati lui. Tu?
- Cu treaba stii tu.
- Da.
- Vrei sa iesim, acolo in Rusia?
- Da , poftim numarul meu de telefon.
Au facut schimb de numere de telefon si din vorba in vorba au ajuns sa se sarute. La ajungerea in Rusia cei doi s-au cazat la acelasi hotel dar in camere alaturate, ce coincidenta, camera mea era exact langa a fetei. Am observat seara cand m-am intors de la restaurant ca Sasuke facea pe cavalerul, dar am incercat sa trec ne observata.
A doua zi a venit prea repede pentru mine care petrecusem toata noaptea. Pe la ora noua m-am trezit si eu , mi-am facut siesta si am ales din dulap o tinuta de birou, pentru ca urma sa ma duc la firma tatalui meu. Cand am iesit din casa am dat peste Sasuke si Taylor care se inbratisau de zor. Din neatentie am impins-o pe Taylor si am cazut amandoua. Atunci mi-am cerut scuze , dar Sasuke a inceput sa ma scuture si sa-ma faca in toate felurile. Niciodata nu l-am vazut pe Sasuke asa nervos , asa ca i-am raspuns:
- Termina, nu asa te-a invatat mamica ta. Mi-e mila de ea a crescut asa un monstru. Eu mi-am cerut scuze , poate ar trebui sa-ti ceri si tu pentru iesirea asta. In fond nu eu sunt cel care e infidel , nu?
La auzul acestor cuvinte Sasuke ramase socat, si el si fata , care il tot intreba la ce ma refeream. L-am privit in ochi pe Sasuke si m-am intors. Am facut doi pasi , dupa care m-a prins cineva de mana si m-a intors. Era Sasuke care mi-a spus:
-Recunosc tocul asta si mai recunosc si ochii astia, nu am nici o indoiala tu esti Sakura mea.
-Fosta, poti sa-ti iei adio.
- Nu o sa renunt niciodata la tine.
- Ai facut-o deja.
- Ba nu si tu stii asta. Las-o pe Taylor a mers in camera ei , dar tu esti cu mine aici acum pentru totdeauana.
- Sasuke lasa-ma daca vrei sa o terminam bine.
- Ce e pisicuto , acum te temi? Unde iti este curajul?
- Sasuke nu inteleg despre ce vorbesti, te rog da-mi drumul.
- Nici nu ma gandesc. spune el deschizand usa camerei lui si trantindu-ma pe pat. Sakura tu esti speciala, nu esti ea spune el inchizand usa cu cheia si asezandu-se peste mine. Eu te ador, lasa-ma sa te degust macar o singura data.
- Aaaaa.... oprestete ma strivesti . spun eu in timp ce-mi dade usor fusta jos. Sasuke stai nu face asta fara sa vreau, eu chiar te iubesc si nu vreau ca dragostea sa mi se in ura.
La auzul acestor cuvinte brunetul s-a ridicat de pe mine si m-a mangaiat pe fata spunandu-mi:
- Te rog esti singura fiinta pe care o iubesc cu adevarat in viata asta. Nu vreau sa te pierd, te rog lasa-ma sa o fac.
- Eu nu suport sa te vad cu altcineva , dar nu as putea sa renunt la tine nicicum.
- Deci? Ma lasi?
- Da . i-am raspun eu cu lacrimi in ochii
- Bine , dar nu mai plange , isi va pierde farmecul.
Am dat afirmativ din cap si m-am dezbracat. L-am sarutat in semn ca sunt pregatita si el a inceput se ma pipaie ,dar spre surprinderea mea Sasuke nu m-a patruns m-a imbratisat si si-a asezat capul pe pieptul meu spunandu-mi:
- Nu acum . Acum vreau sa te admir , esti de mult a mea si vei fi mereu. nu vreau sa te impart cu nimeni , tu esti doar a mea.
Am vambit si l-am sarutat , apreciam faptul ca ma dorea nu pentru atractia fizica ci pentru ca ma iubea cu adevarat.[posturi unite]
Taylor : http://media.photobucket.com/image/anime...ue.jpg?o=6

#13
bine pun nextu` va rog sa fiti blanzi azi nu am o zi prea buna
O veste soc
Dupa aproxinativ 2 ore l-am lasat pe Sasuke sa doarma linistit. Eu trebuia sa ma duc la firma de moda a tatalui meu asa ca m-am imbracat , l-am sarutat pe brunet si am plecat. Acolo am rugat-o pe secretara tatalui meu sa caute informati despre Sasuke si contul acestuia. Cand m-am intors Sasuke nu mai era in camera de hotel, dar am zarit o hartie alba pe care scria sa astept si totul va veni de la sine. Am asteptat un timp de canapea dar dupa 10 minute eram deja la capatul rabdari , asa ca m-am dus sa fac dus . Dupa dus m-am imbracat in pijama si m-am asezat pe pat. Asteptarea mea a luat sfarsit cand am auzit sunetul soneriei , am deschis usa si spre uimirea mea era un barbat cu un cos in mana . Am semnat , am luat cosul , am inchis usa si am pus cosul pe pat. L-am deschis si am ramas uimita. In cos se afla un Bichon Maltez , specia mea favorita de caine . Nu va pot descrie fericirea mea , dar un gand ma speria : " Ce nume sa-i dau? Si oare sunt pregatita de o asemenea responsabilitate?"
Cand Sasuke a venit acasa l-am luat in brate si i-am multumit pt catelas . El , parea uimit , mi-a spus:
- Despre ce vorbesti? Nu ti-am trimis nici un catel.
- Ce vrei sa spui? Uite acolo. Si tu ai zis sa astept in bilet si am asteptat. Nu mai glumi .
- Sakura nu glumesc , nu e de la mine.
- Bine faci cum vrei. Atunci la ce te refereai?
- Ca o sa mergem de abea peste o saptamana in Tokyo. Aeroportul e oprit din cauza zapezi.
Eram socata nu se anuntase nimic la televizor , dar aveam incredere in Sasuke . M-ia facut el de mancare si am adormit amandoi.
A doua zi , el a plecat de dimineata nu stiu unde exact , pentru ca a plecat inainte sa ma trezesc. Oricum mi-a facut de mancare o pus-o pe masa frumoas . Am mancat , mi-am facut siesta si am primt informatiile despre Sasuke. Am inceput sa citesc cu atentie si am aflat niste informati chiar interesante. Sasuke era unul din cei mai bogati oameni din lume , parinti lui detin o mare avere in banca nationala a frantei. Inceput promitator , dar citind mai atent am aflat ca brunetul meu era mult mai mult , e special din mai multe privinte. E un foarte bun inotator, luptator si sofer , spre deosebire de mine care nu stiam sa inot….. Vechia si unica mea problema . Am sunat la sediu si am facut rost de adresa la care trebuia sa merg urmatoarea zi pentru a ma intalni cu angajatorul meu.
Cand brunetul a ajuns acasa i-am sarit in brate si i-am pregatit baia , in timp ce el gatea ceva ce mirosea delicious. Am ramas cateva minute privindu-l si gandindu-ma : “ Cum poate un om asa adorabil sa fie urat de cineva? “.
Cand brunetul facea baie am aruncat o privire peste dosarele sale si am ramas socata cand mi-am vazut numele . Ce sa caute acolo si fara ezitare am luat dosarul si am inceput sa-l citesc. Acolo scria:
“ Subiect: Sakura Haruno
Varsta: 16 ani
Resedinta : Tokyo , Japonia
Ocupatie: Cantareata “
M-am oprit din ami citi datele si am trecut la celelalte foi . Trecand peste cateva randuri am ajuns la cuvantul “ucide”. Eram speriata , pentru prima oara imi era teama pentru viata mea , practice eram in pat cu dusmanul . Dar chiar cand sa pun dosarul la loc am fost oprita de vocea lui Sasuke:
-Sakura sa nu mananci fara mine.
-Nu mananc. Promit.
Ce sperietura , dar am pus dosarul l-a loc sic and Sasuke a iesit de la baie am mancat. El imi zambea tot timpul ,dar eu ma uitam foarte ciudat la el. Seara in pat el ma intrebat imbratisandu-ma si traganu-ma spre el :
-Ce e cu tine? Te-ai uitat asa ciudat azi la mine, s-a intamplat ceva?
-Nimic toate au fost normale. Sasuke tu ma iubesti?
-Normal pisicuto , as fi langa tine acum daca nu te-as iubi? Dar ce e cu intrebarea asta? Hai sa schimbam subiectul . Ce nume i-ai dat la catelus?
-Biju.
M-a sarutat si m-a imbratisat apasat spunandu-mi:
-De unde scoti toate chestiile astea. Nu vreau sa ma parasesti niciodata, intelegi?
Am dat afirmativ din cap si am ramas in bratele sale. Tot restul seri el a inceput sa-mi spuna despre tot felul de lucruri pe care eu nu le-am bagat in seama , eram prea obosita dar si ingrijorata pentru asa ceva.
Urmatoarea zi am plecat inainte ca brunetul sa se trezeasa . Am plecat la o adresa necunoscuta la care trebuia sa imi intalnesc angajatorul . Ajunsa la adresa respectiva am intrat si am ramas surprinsa . Angajatorul meu era chiar fostul cel mai bun prieten a lui Sasuke , Kiba , ce dorea oare? M-am asezat pe fotoliul din fata lui si el a inceput sa-mi vorbeasca cu calm:
- Buna Sakura nu ne-am vazut de mult nu?
- Da , daca asa vrei sa-I zici tu.
- Ma rog , o cafea ceva?
- Treci peste asta , z ice vrei?
- Sa-l falimentezi pe brunet. Uite asta e tot ce-ti trebuie.spune el dandu-mi un diplomat plin de b ani si arme.Te descurci singura de aici.
- Stai cum asa? Nu stiu nici sa gatesc singura da pai sa mai conduc si o misiune?
- Pa Sakura.
M-a lasat singura asa ca am plecat acasa unde am ascuns diplomatul intrun dulap.

Oare cum va reactiona Sasuke cand va afla ?Asta ramane sa aflati capitolul viitor: Pasiunea confruntari . kiss you:*:* sper sa va placa

#14
'aproxinativ'- aproximativ

'pt '- pentru

'zapezi'- zapezii

'M-ia '- mi-a

'frumoas'- frumos

'sic and'- si cand

'traganu-ma'- tragandu-ma

'seri'- serii

'z ice'- zi ce

'intrun'- intr-un


greselile de tastare le-am mentionat...descrierea....cam lipseste....nu am vazut nimic care sa ma impresioneze....dialogul....cam e sec in unele parti...grabesti mult actiunea....ia-o mai incet si descrie mai multe
Astept nextu'..Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#15
Pasiunea confruntari

Urmatoarea saptamana , urma sa fie una ca oricarea alta sau cel putin asa parea la inceput . De dimineata Sasuke a dormit pana la o ora destul de inaintata asa ca am profitat pentru a gati eu in acea dimineata pentru mine. Acum ca stiam ce interese are Sasuke incercam sa ii evit mancarurile , cine stie ca ar putea pune in ele? Cand s-a trezit a ramas surprins eu d

#16
'oricarea'- oricare

'imceput'- inceput

'intor'- intors

'luindumi'- luandumi

'ne fiind'- nefiind

'cew'- ce

'kiba'- Kiba... scrie numele de personaje cu litere mari;))..sunt substantive proprii

'a juns'- a ajuns

'apertament'- apartament

'me'- mea

'rochea'- rochia

'arunsat'- aruncat

'sufficient'- suficient

'luvindu-l'- lovindu-l

'comcentra'- concentra

'sip e'- si pe

'dup ace'- dupa ce

'tepot'- te pot

' ubi'- iubi

'asezanduma'- asezandu-ma

'ri'- si

'sis a ini'- si sa imi

'corcetul'- corsetul

'schelalaitil '- schelalaitul

'Amondoi'- amandoi

'agitate'- agitata

'sis a'- si sa

greselile e tastare le-am mentionat...descrierea...nu prea are ce sa imi placa la ea...ar trebui sa descriii fiecare amanunt, scena...ai descris putin sentimentele Sakurei, insa atat....dialogul e bun si nu e sec...dar ar mai trebui sa lucrezi la el....actiunea nu ai mai grabit-o asa de mult...dar treaca mearga:)
Astept nextu'...Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#17
oh...ce tare, ca tare......mijto....
ce capitol:X:X...perfect:X...perfect:X
sper sa pui cont si...nu mai am ce spune...decat chu' si gambate

#18
imi place la nebunie :O:O este prea frumos....nici nu am cuvinte

astept nextu :X
[Imagine: senjo.gif]

#19
(29-05-2009, 03:47 PM)shantell@ A scris: Pasiunea confruntari

Urmatoarea saptamana ,[pff de ce ai pus virgula? -.||...doar asa de dragul de a pune virgule nu?...pff] urma sa fie una ca oricarea[orcare] alta sau cel putin asa parea la inceput . De dimineata Sasuke a dormit pana la o ora destul de inaintata asa ca am profitat pentru a gati eu in acea dimineata pentru mine. Acum ca stiam ce interese are Sasuke incercam sa ii evit mancarurile , cine stie ca ar putea pune in ele? Cand s-a trezit a ramas surprins[ca] eu déjà mancasem si ma imbracasem. Ziua a trecut cu greu , nu am prea vorbit unul cu celalalt . Pentru ca seara a trebuit sa mergem la un bal , m-am imbracat intr-o rochie neagra despicata in doua[virgula] pe margini , iar el si-a luat un costum negru ce-I dadea un aer misterios. Cand am ajuns acolo ne-am despartit, el a plecat cu barbatii undeva intr-o camera invecinata , in timp ce eu , cu restul femeilor de acolo , am imceput sa barfim.[pff barfeau? /:) ...aolo ce urasc eo pe lumea asta este barfa] Totul a decurs normal pana cand Sasuke si restul domilor s-au intor[intors] . Fiecare si-a invitat partenera la dans , iar Sasuke s-a simtindu-se[sa simtindu-se?...pff hotarastete:))=))..simtindu'se] rusinat pentru ca numai noi nu dansam , m-a invitat la dans . Am inceput sa dansam si la un moment dat mi-a ridicat piciorul , luindumi de pe[mai bine" de la picior] picior cutitul si arucandu-l in perete . Ne fiind genul ce se da la oparte am intrat in jocul lui si i-am luat de sub camasa pistolul si i-am dat drumul sa alunece pe podeaua lucioasa. A zambit si mi-a soptit la ureche:
- Nu complica lucrurile , e si asa destul de greu . Dupa cum spuneam tu esti speciala si nu vreau sa suferi.
- Termina . Imi produci sila . ia-am raspuns cu scaraba
- Pisicuto , nu vreau sa fac asta , asa ca in locul tau as tacea.
- Vrei sa ma simt flatata? Asculta-ma bine[virgula] tin prea mult la viata pentru a o pierde din cauza unui nemernic.
- Cuvinte mari pentru o prostituata de lux. Mi-a spus cu o voce rece in timp ce ne indepartam de ringul de dans. Ajunsi langa bufet mi-a multumit pentru dans si mi-a spus:
- Ne vedem acasa , pisicuto. Pregatestete sa-ti vezi sfarsitul.
I-am zambit gandindu-ma cew[ce] am sa fac in aceasta noapte . Trebuia sa fac multe miscari repede. Nu aveam de ales[virgula trebuia sa ma duc de la petrecere si sa-mi pregatesc “ locul de joaca”.
Am fugit intr-un suflet pana la masina si m-am dus de urgenta acasa , unde mi-am scos diplomatul primit de la kiba[e nume nu?..."Kiba"] si m-am echipat. Dupa vreo ora a juns si brunetul in apertament , eu eram in dormitor cand vocea lui m-a trezit la realitate:
- Am ajuns pisicuto . Esti gata de joaca?
- Da ursulet, vino sa ne jucam . spun eu incarcandu-mi pistolul
S-a apropiat de mine ranjind , eram emotionata , dar si increzatoare. Nu imi puteam scoate acele cuvinte din cap: “Cuvinte mari pentru o prostituata de lux” . Era ciudat , credeam ca-l iubesc si ca ma iubeste si acum am ajuns unul in fata celuilalt , cu pistoalele incarcate si gata de atac. S-a uitat la mine si nu a ezitat. A tras cu pistolul drept langa talia me zgariindu-ma si rupandu-mi rochea. Am ridicat pistolul si am incercat sa-l minereca[sa'l nimeresc] dar glontul i-a trecut pe langa abdomenul lucrat al brunetului[pff fara "al brunetului]. Am tras unul in altul mult timp sau cel putin pana ni s-au terminat gloantele , dupa care a inceput o lupta corp la corp , l-am arunsat[/aruncat] in bucatarie , peste bar . Dar nu s-a lasat mai prejos si m-a impis si el in vitrina spunandu-mi:
- Nu-I rau pisicuto , dar nu sufficient de bine.
- Crezi tu. I-am raspuns ridicandu-ma si luvindu-l[lovindu'l] cu diferite obiecte care imi erau l-a indemana.
- Te crezi buna? Cine te-a angajat sa ma omori?
- Nu e treaba ta, avand in vedere ca ai aceleasi planuri cu mine.
Confruntarea noastra era mai mult emotional decat fizica. Nu ma lovea direct dar nici nu ma lasa sa-l lovesc. Eram umpic confuza , dar situatia era prea stresanta pentru a nu ma comcentra. Situatia era una limita , era o batalie pe viata sip e[si pe] moarte, dar dup ace[dupa ce ] am distrus tot mobilierul din apartament m-a cuprins de talie si mi-a spus:
- Pisicuto as dori sa te[space]pot cruta, caci imi esti asa de draga si te iubesc asa mult , dar nu facem doar ce vrem in viata.
- Nu ma iubesti dacamai ubi[daca mai iubii] nu mai fi pus in situatia asta.
- Vrei sa-ti dovedesc cat de mult te iubesc? Spune el luindu-ma in brate si asezanduma usor pe podeaua rece. Desi esti asa de rea si[de] plastic eu te plac , fitele tale ma inebunesc si mai ai ri[si] replicile acelea …. Iti iubesc defectele si calitatile, te iubesc in intregime si ar fi bine sa intelegi.
Trebuia sa recunosc simteam caldura vorbelor lui, dar nu am apucat sa scot nici un sunet[pentru] ca a inceput sa ma sarute sis a[si sa] ini[imi] deschida corcetul[corsetul] rochiei. Eram fascinate[fascinata] de frumusetia si sinceritatea brunetului . In timp ce ma dezbraca imi aduceam aminte de cele mai frumoase momente petrecute cu el in copilarie. Eram in paradis , dar m-a trezit la realitate schelalaitil catelusului meu. Amondoi l-am auzit din living. Desi el nu a dat importanta eu eram agitate[agitata], dar l-am lasat sa imi introduca lin mana lui catifelata sub roche sis a[si sa] mi-o dea jos . Mi-a zambit cand am ramas in lenjeria si mi-a spus:
- Mi-a fost dor de tine pisicuto. De pielea ta , de tine…
El m-a facut sa simt fiori si un sentiment asa placut cand a zis acele cuvinte , incat l-am tras la piept si i-am soptit la ureche:
- Si mie mi-a fost dor de tine ursulet.
Eu si el eram atat de agitate incat nu am bagat in seama faptul ca cineva intrase pe usa si facuse niste poze . Probabil Sasuke le-a vazut ,dar nu le-a dat importanta era prea fericit in bratele mele.



pai gata am corectat tot...si ai niste greseli de exprimare...ortografia e varza dar asta e....eu una vreau nextu :X :X :x....bye si spor la scris :-h
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#20
Dimineata sosi aducand cu ea noi sperante si vise. Mii de vise puteau sa ia nastere sau sa fie destramate intr-o singura secunda. O secunda inseamna mult in-ti poate schimba destinul. Asa a fost si in cazul meu si a lui Yuri . O singura secunda de neatentie si toate dorintele noastre de viitor au fost distruse , dar sa incepen cu inceputul . Urmatoarea zi dupa acea tentativa la viata mea , am aflat ca trebuia sa cant in noaptea respectiva. eram incantata , dar pe de-o parte si speriata . Atunci l-am luat pe Yuri de mana si i-am spus " Preferam sa stiu si eu .", iar acesta mi-a raspuns calm "Stiu , dar am vrut sa vad cum reactionezi." . La auzul acelor cuvinte am plecat nervoasa pe scena pentru a repeta. In apropierea spectacolului tensiunea crestea , ma sinteam captiva intr-un cosmar . Eram pe deoparte tredata de cel care in mod normal trebuia sa-mi fie alaturi si tot odata aproape binecuvantata de Cel de sus pentru ca puteam sa cant in fata unei asemene multimi . Cand ceasul batu ora zece jumate pe scena au iesit animatoarele , iar in spatele lor eu . Am inceput sa cant , la inceput cu o anumita teama dupa aceea cu incredere.
You can talk all you want but my skin is really thick
I`m the leader of a crowd and my game is really slick
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
You can talk all you want but my skin is really thick
I`m the leader of a crowd and my game is really slick
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Said, you ready for tomorrow
When I smash it like a ball in the club
On the news, Ill be rockin like a rockstar
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
You can talk all you want but my skin is really thick
I`m the leader of a crowd and my game is really slick
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Said, you ready for tomorrow
When I smash it like a ball in the club
On the news, I`ll be rockin like a rockstar
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Now shake your body,
Like you got the jungle fever rushing through your veins
We gettin crazy and the club is banging through your brain
When I say jump, you jump, jump is knockin knockin
I wanna see you jump like this beat is rockin
You cant ride my bracelet, kinda fancy but its hot
You wanna come along and see and holler at me
Maybe I lost it, maybe not cause I got game
Like a burning flame, yeah that`s me, uh huh
[Chorus]
You can talk all you want but my skin is really thick
I`m the leader of a crowd and my game is really slick
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
You can talk all you want but my skin is really thick
I`m the leader of a crowd and my game is really slick
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Said, you ready for tomorrow
When I smash it like a ball in the club
On the news, Ill be rockin like a rockstar
Im unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Fa-fa-fa-fa-fa, follow the leader
Fa-fa-fa-fa-fa, follow the leader
Fa-fa-fa-fa-fa, follow the leader
You can talk all you want but my skin is really thick
I`m the leader of a crowd and my game is really slick
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Unstoppable
Said, you ready for tomorrow
When I smash it like a ball in the club
On the news, Ill be rockin lïke a rockstar
I`m unstoppable
Unstoppable
Unstoppable. Cand am coborat de pe scena , multimea desi selecta , aplauda . Ma bucuram ca l-am placut si am simtit nevoia sa impartasesc acest sentiment cu cineva.Mare greseala a fost ca l-am ales pe Yuri , pe care l-am gasit in patul meu de hotel cu Karin . Cand am vazut ca persoana cu care eram de atatia ani , m-a insela am deschis usa si i-am spus calma" De ce?" nu doream sa ma cert cu el si sa fac vre-o scena , asa ca m-am indepartat de acesta indreptandu-ma spre parter. La o privire mai atenta se observa corpul brunetului care ma striga disperat pe coridor , dar nu am dat importanta acestui amanunt si m-am indreptat spre receptie . I-am spus receptionerei ca am sa trimit pe cineva dupa bagaj si as aprecia daca l-ar face chiar Yuri , la final i-am zambit si am mers sa-mi iau masina. Afara ploua asa ca am plecat in garaj unde se afla Sasuke . El parca stia ce s-a intamplat si fara sa imi dau seama m-a luat in brate spunandu-mi " In pare rau, de tot!" . Stiam ca asa era , dar totusi o parte din mine inca dorea sa-l tina la distanta si sa ii suceasca mintile.
- Da stiu , dar totusi nu inteleg ceva? ii spuneam eu brunetului care imi dadu semn sa spun mai de parte . De ce Karin? E o criminala , ti-a ucis copilul , l-a facut sa sufere si totusi pe ea o alege . Sunt o proasta . spun eu stergangu-mi ochii .
- Nu a ales-o pe ea, a vrut doar o aventura .
- Dar tu , tot asta ai vrut? il intreb eu serioasa.
- Sakura sincer , la inceput doream o ventura si atat , dar dupa aceea lucrurile sau complicat si m-am trezit cu ea in fata preotului.
L-a auzul acestor cuvinte am zambit usor si i-am zis ca am vreau sa intru in masina , dar cand am pus un picior in masina o mana calda m-a tras in afara. Mana ii apartinea lui Sasuke care ma trase in bratele lui fortandu-ma sa-l privesc. " Haide ce mai astepti , sunt doar o papusa nu ? O papusa atat de fraiera si de credula. Haide , nu ai inceput inca?" il provocam eu pe brunet oarecum melancolica."Sakura poti sa fi serioasa macar doua momente ? Taci si ascultama , daca o vom face tu o sa fi deacord , asta in primul rand si in al doilea . Tu nu esti doar o papusa , tu nu esti Karin , intelegi" imi spuse dintr-o suflare Sas`ke. Am dat din cap negativ si am intrat in masina , dar brunetul nu se lasa si se urca si el in masina langa mine.
- Nu te lasi nu?
- Ar fi pacat sa-ti disrugi vacanta pentru faza asta. Am o cabana aproape de aici , ma gandeam...
- Ca am putea merge? Da suna bine si in fond nu am nimic de pierdut. Drumul fusese infermal , fulgerele parca se apropiau de noi din ce in cel mai mult , iar picaturile transformau peisajul linistit al mari intr-unul fara pic culoare si veselie. Totul parea atat de sters , parca toata natura dorea sa-mi impartasaca suferinta . Iesind din masina puteai zari o cabana frumoasa si parca iesita dintr-o poveste . In jurul ei era un echilibru perfect , braduti si florile erau aranjate la milimetru . Intrata in casa puteam observa stilul rustic preferat de brunet si totusi in amumite zone ale casei atat de bine imbinat cu modernul. Nu eram atenta la spusele brunetului , prin casa privirea mea cauta ceva , ceva unic si pe care il puteai analiza mult timp . Tot cautand mi-a cazut privirea pe un tablou aflat deasupra canapelei . In prim plan era o pata argintie , dar nu o puteam deosebi prea clar de fondul albastru . Eram atat de obosita incat pana si cerul imi cerea un somn bine meritat.
Dupa ceva vreme Sasuke intra in living pentru a ma conduce in camera mea , dar era prea tarziu . Somnul ma cuprinse de mult , vazand acest lucru brunetul ma acoperi cu o patura pufoasa si ramase cu mine acolo pana dimineata.


melodia pe care Sakura a cantat-o : http://www.youtube.com/watch?v=NW40rfp7aoQ

deci am sa va spun un singur lucru vreau comuri pentru ca capitolul urmator va fi un hentai si vreau sa stiu pareri despre capitolul acesta si celelalte pe care nu le-ati comentat. :*:X:*:X

P.S: macar trei ....plizzz :*:X



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Accidentally in love [SasuSaku] +15 Search 21 14.641 16-12-2011, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Blood Love (SasuSaku +18) श्रद्धांजलि 22 20.198 06-09-2011, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  This is love? [SasuSaku] ~Pufarina~Puff~ 3 2.798 18-07-2011, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Love at first sight[SasuSaku`] Zuzulici 5 4.999 11-07-2010, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Flash
  One life...One love(a sasusaku love story) SoUl EaTeR 40 43.394 21-07-2009, 08:26 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  School love*Sasusaku fic* Andrutza 15 14.289 20-06-2009, 11:18 AM
Ultimul răspuns: !i! K o K o !i!
  Love is a Game ( sasusaku) Mishelle 5 7.491 19-03-2009, 11:46 PM
Ultimul răspuns: Aly
  SasuSaku -- Missing love ShyLie 4 18.397 31-08-2008, 02:08 PM
Ultimul răspuns: Obsession.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)