Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

senZ's gallery

#1
Vechi/Noi

[Imagine: Stronger.jpg]
[Imagine: senz.jpg]
[Imagine: Byakuya.jpg]
[Imagine: upsidedown.jpg]
[Imagine: DrakeOverv3.jpg]
[Imagine: color-scratch.jpg]
[Imagine: parishiltonv1-1.png]
[Imagine: asian.jpg]
[Imagine: EELS_outcome.png]
[Imagine: armaniv2-1.png]
[Imagine: JOE_outcome2.png]
[Imagine: tequilla.png]
[Imagine: 4nyuu.png]
[Imagine: 4GSXv1.png]
[Imagine: 4GSXv2.png]
[Imagine: rebornhitman.png]
[Imagine: DareDevil2.png]
[Imagine: nameless2.png]
[Imagine: Evil3.png]
[Imagine: gift4Danny-1.png]
[Imagine: Obamanation.png]
[Imagine: CoconutJuice2.png]
[Imagine: colorretardbitch.png]
[Imagine: flushv2.png]
[Imagine: my-life-your-entertainment.png]
[Imagine: sixdays.png]
[Imagine: LenorOutcome.png]
[Imagine: GoodMorning.png]
[Imagine: Everyday.png]
[Imagine: LastnightDream2.png]
[Imagine: MKING.png]
[Imagine: deuces.png]
[Imagine: newspaper.png]
[Imagine: 4NoComment.png]
[Imagine: JAPAAAAAAAN.png]

Avatare(not my thing)
[Imagine: sixdaysAV.png]
[Imagine: MS13av.png]
[Imagine: KHavatar.png]

Large Piece
http://heartbt.deviantart.com/#/d2u7633
http://heartbt.deviantart.com/#/d2u8b0p
http://s74.photobucket.com/albums/i271/p...002244.png
[Imagine: Untitled-3-1.png]
[Imagine: JAPAAAAAAAN.png]

#2
wow...ai niste siguri foarte reusite :X

mai ai ceva de lucru la text ... (is putini care se pricep)

[Imagine: upsidedown.jpg]
[Imagine: 4nyuu.png]
[Imagine: Everyday.png]

acestea 3 sunt superbe :X


ps : se poate prin pm .psd de la ultima dintre cele 3 de mai sus ? xD
[Imagine: erdah5.jpg]

#3
(21-09-2010, 10:48 AM)WickedD A scris: ps : se poate prin pm .psd de la ultima dintre cele 3 de mai sus ? xD

sure Wink
[Imagine: Untitled-3-1.png]
[Imagine: JAPAAAAAAAN.png]

#4
Okay okay... ai foarte multe dar asa in mare:

Sunt foarte reusite trebuie sa recunosc, dar trebuie sa mai lucrezi ca sa iti iasa totul cum vrei. Totusi ai anumite greseli cum ar fi: textul prea mare in lucrare, acoperi/umpli sigul cu prea multe c4d's desi sunt cateva care arata bine, cam doua trei 106 dar in rest mi se par prea incarcate... atunci ar mai fi faptul [era sa scriu patul -.-"] ca lasi personajul sa fie prea mare pentru sig [ex sigul 18 -sper k am numarat bine-] si arata destul de prost >.< A da, daca tot amesteci culorile, cele super colorate cu cele inchise/deschise, macar fa-le sa arate bine.

Avatarele vad ca ti le plac mari, dar putin mai mici nu strica... si la fel, textele mai mici, ce dracu le faci asa de mari? Nu pot intelege...

Pai cam atat si asa in mare [din nou -.-"] - mai lucreaza la text, c4d's, si culori. A da, si marimi.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#5
Accept comentariile constructive dar tin sa te contrazic, fiecare are stilu/ochiul/creativitatea lui. C4D-urile nu sunt aruncate aiurea si nu sunt puse doar asa ca sa fie. Sunt puse cu un anumit scop, pentru flow, focal point, efecte etc.. Iar c4d-urile de detalii sunt puse pentru depth si compozitie.
Textul nu e punctul meu forte dar nici nu e bad as hell.
Iar despre avatare, sunt facute pentru altii pe o alta comunitate, alt forum unde activez si majoritatea poarta 160x160.
[Imagine: Untitled-3-1.png]
[Imagine: JAPAAAAAAAN.png]

#6
Well, nici eu nu stiu "de ce dracu" ca sa citez pe cineva din Staff (cica) trebuie sa luati oamenii asa tare? Sau asta intelegi voi prin "mesaj constructiv"?

Mie personal imi plac majoritatea, marimile sunt de altfel oke, la fel si C4D-urile, cat despre avatare, stiu despre ce e vorba si stiu cum e cu aceste cereri, eu activam pe un forum in care avatarele userilor aveau 250x150, daca le postam pe acelea ce faceati, va cruciati? Dunno, tind sa cred ca e asa cum a zis si amicul nostru mai sus si anume "fiecare are stilu/ochiul/creativitatea lui". Daca unei alte persoane nu ii place asta nu inseamna ca lucrarea nu e buna, fiecare lucreaza la ce dimensiuni vrea, cat de complex respectiv cat de simplu vrea. Cat timp arata bine din punct de vedere estetic (punct pe care majoritatea lucrarilor postate de tine, senZ, il detin) eu cred ca e oke. Singura remarca din partea mea ar fi ca si in cazul celorlalti, textul. In unele arata foarte oke, in altele destul de ciudat dar banuiesc ca exista timp ptr. a deprinde cunostiinte in fiecare domeniu, sfat din randul amatorilor ca mine.

Eu iti urez succes in continuare si te astept cu noi postari, chiar imi place sa-mi dau cu parerea dar.. fiind atat de multe mi-ar lua o vreme destul de lunga sa trec peste fiecare. Cum spuneam, per total majoritatea imi plac, daca ar fi sa aleg cateva, as putea spune ca imi place cea cu OVER, ar mai fi cea cu Colors Scratch (sper ca am scris bine) si cea cu tipa si scrisul subtire(?) nu imi dau seama exact ce scrie dar arata oke. De altfel, cele puse de Wicked mi s-au parut foarte oke.

Take care Zuppy02

#7
[Imagine: GoodMorning.png]
Îmi place enorm de mult [ chiar că enorm ] acest sig. Îmi place stilul tău îmi amintesc că era cineva pe zup care le făcea în stilul tău. Oricum şi avatarele sunt calumea. În mare ai un stil foarte mişto şi culorile sunt marfă rău chiar nu am ce comenta. Un singur lucru nu prea îmi place. Mărimile la siguri. D: : )) Nu ştiu sunt obijnuită cu siguri mai mari, but eniuei îmi plac şi aşa + că mă gândesc că nu poţi avea un sig ditamai cu toate c4d - urile să dăm un exemplu sigul ăsta pe care l-am menţionat. I mean nu mi s-ar părea că ar ieşi calumea. [ nu ştiu cât te-am făcut să înţelegi o.o'' ] Oricum, i love 'em.
-

#8
George mersi de comment, apreciez. Cu timpu am sa imi perfectionez si textul.. mai sunt destule de invatat.. dupa ce stiu PS-ul vreau sa invat Illustratoru.
Lynn daca doresti sa il porti sa imi zici doar sa scot textul si revin cu un edit :001_smile: Cat despre marimi as I said before.. dincolo unde activez se poarta avatare mari si semnaturi mici^^ + ca si mie mi le plac tot mici 21
[Imagine: Untitled-3-1.png]
[Imagine: JAPAAAAAAAN.png]

#9
(23-09-2010, 01:56 PM)senZ A scris: George mersi de comment, apreciez. Cu timpu am sa imi perfectionez si textul.. mai sunt destule de invatat.. dupa ce stiu PS-ul vreau sa invat Illustratoru.
Lynn daca doresti sa il porti sa imi zici doar sa scot textul si revin cu un edit :001_smile: Cat despre marimi as I said before.. dincolo unde activez se poarta avatare mari si semnaturi mici^^ + ca si mie mi le plac tot mici 21

hmm ... is curios ... ce faci cu Illustratoru` ? (adica ce poti sa realizezi in el)

ps : eu vreau sa invat 3ds Max (adica 3D modeling)...
[Imagine: erdah5.jpg]

#10
(23-09-2010, 03:39 PM)WickedD A scris: hmm ... is curios ... ce faci cu Illustratoru` ? (adica ce poti sa realizezi in el)
Vectorial art.
[Imagine: Untitled-3-1.png]
[Imagine: JAPAAAAAAAN.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Miss aRT Gallery Miss aRT 6 4.186 13-01-2013, 05:22 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  My gallery, smth like that Mhiet'e 3 3.787 27-02-2011, 11:27 PM
Ultimul răspuns: Mhiet'e


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)