Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My gallery, smth like that

#1
@.@ assssa, lucrez si eu in photoshop ca tot omul, dar luasem o pauza de cateva luni, si abia mi-am reinstalat ps cs4, evident, nu l-am incercat ci doar l-am butonat. Asta sunt mai vechi, in decursul celor 3 ani aaa, pe care i-am petrecut maltratand acest program ( aka ps cs3 ).

[Imagine: 70045263.png]

[Imagine: signature1b.png]

[Imagine: signature3v.png]

[Imagine: signature2ok.png]

[Imagine: signatyre.png]

[Imagine: signaturelexxy.png]

[Imagine: amasignature.png]

[Imagine: 49853436.png]

That's all xD
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#2
Wow, am trecut pe aici, si cand ti-am vazut lucrarile am zis wow... asta da talent... [bine, multi il au, dar putini totusi ^^"]

PS cs3? eh, nu e rau, si eu am lucrat cam 2 ani il el x.x si m-am apucat de cs5 extended, oricum, trebuie sa recunosc, lucrezi magnific. M-a cuprins faptul cum scoti in evidenta ce e mai important intr-o lucrare, si anume: personajul/focalul. Bravo. Sa nu mai zic, fundalul care nu stiu cum reusesti, dar iti iese de minune >w<~ [tell me the secret, please T.T] Alt lucru ar fi, textul - nu conteaza cat e de mare, sau cum e pozitionat, reusesti sa iti iasa "gorgeous"

Asa, in mare, lucrarile 3,5,7,8 sunt superbe, nu vad greseli la ele 39 dar restul au cate o mica "defectiune" xD Si anume: Primul nu imi place partea stanga -.-" ca si la caiet, fara el iesea superb. Al doilea textul [care e prea mare si fontul nepotrivit] si fundalul [parerea mea, nu prea se potriveste cu personajul]. Al patrulea - pers l-ai prea ascuns acolo -.-" si acelasi font ca mai sus, cred k ti-a placut enorm 71 6-lea iar textul/fontul... e prea mult text, si fontul nu cred ca e potrivit...

Anyway, excelent job, si sa stii ca te voi urmarii [nu la propiu o.o sa nu zici ca sunt stalker XD] si daca nu comentez, nu inseamna ca nu iti voi urmari evolutia. Bafta mai departe hug
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#3
Reirei, gomene, what an act of cowardice on my side, I have fled from a proper reply to your graphics thread, but I am back with restored powers!

Nu ma baga in seama, e cam 4 dimineata si vazandu-ma cu putin timp aiurea de frecat pe interwebz, am zis ca pot sa dau o tura pe aici.

Nu stiu daca ti-am zis, dar inca de pe vremea cand activam regulat pe siteul de unde ne stim, te admir cand vine vorba de abilitatile tale de a te juca cu Photoshop. Pana si acum, pe tine si pe Buff va vad cam in fruntea listei, poate si pentru ca iti stiu toate lucrarile nu numai cele postate aici *grin*. Critici negative nu pot spune ca am, iti stii punctele slabe din fiecare semnatura, evident e cam vorba de lighting si depth, in schimb acest lucru e corect in cea de a treia; cumva mai recenta indraznesc sa zic?

Can I stealz it 108? Onegai!

All in all, I'm expecting new work from you, Rei-chan!

x
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Multam, multam 4
Alysu, niciodata nu m-am priceput la fonts&text etc *laughs*
Lia, you make me blush =.= Yup, aia era mai recenta, innnncaaa mai am mult de lucrat.

Okay, new stuff. First one iz for Sy, nemultumit de text a fost aka am scris ce nu trebuia, cum nici eu de semnatura n-am fost multumita, dar m-am chinuit si aproape mi-am nenorocit ps-ul 21 de celelalte doua sunt oarecum multumita, avand in vedere calitatea imaginilor.

[Imagine: llllllllllllaaa.png]

[Imagine: signature2-2.png]

[Imagine: siggg.png]

And... some old stuff. Nu sunt in ordine.

[Imagine: signature-2.png]

[Imagine: signaturev1copy2.png]

[Imagine: cold_as_ice_by_Reinoir.png]

[Imagine: in_and_out_by_Reinoir.png]

[Imagine: Nana_signature_by_Reinoir.png]

[Imagine: signature-9.png]
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Miss aRT Gallery Miss aRT 6 4.145 13-01-2013, 05:22 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  senZ's gallery senZ 9 5.672 23-09-2010, 04:17 PM
Ultimul răspuns: senZ


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)