Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Schimbarea nick-ului

Oky O_O' de cand am eu nick-ul asta cred ca pe alte forum-uri l-am schimbat de cateva ori, so. . .
Nik vechi: Byo.Shin
Nik Nou: Egnirys Cimredopyh
Multumesc anticipat O.O

Daca mai e putin si vine Craciunul .. :3 Am decis sa imi fac un cadou mai timpuriu.Okay,am sa mi-l schimb dupa Craciun,Anul nou ,whatever ..xD
Nick vechi :Mitzuke
Nick nou : SnowSpirit
Motiv:L-am zis mai sus 65
LOLNOPE

As dori si eu, daca se poate, evident, sa-mi schimbati nick-ul in Dei.Am un motiv special, dar doresc sa-l tin doar pentru mine. Sa spunem doar ca ma reprezinta cel mai mult acest nick. Va multumesc din suflet.
[Imagine: shaiyalight.png]

ok...dupa multe certuri cu mine vreau sa-mi schimb Definitiv nikul in
Akasuna Lynn
stiu, stiu ca am schimbat nikurile si ca v-am batut la cap, dar de data asta nu mai vreau sa-l schimb. Odata ce v-a fii schimbat in Akasuna Lynn
nu mai vreau sa-l schimb. Am motivele mele -__-

[Flaw edit]Poti sa il mai schimbi daca vrei, nu se supara nimeni
-

As vrea si eu sa-mi schimb nick-ul pentru ca tot a venit iarna si am hotarat sa pun ceva mai de sezon.
Nick vechi: Kazeno Ayame
Nick nou: HatsuYuki
Motiv: Am spus mai sus
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


Hmmm, cred ca ar fi cazul sa postez si eu aici. Momentan probez nickul "Uriel", si planuiesc sa-l tin o vreme( nu stiu cat)asa ca...
nick vechi: Sloth(revin eu candva la asta...)
nick nou: Uriel
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

Dupa o lunga si inutila asteptare (pt. ca tot nu s-a obosit nimeni sa-mi schimbe si mie nick-ul) (si nici nu mai trebuie s-o faca, cel putin nu pt. nick-ul pe care il voiam), acum va rog din nou sa-mi schimbati nick-ul, si sper ca de data asta sa se-ntample.
nick vechi: devil angel
nick nou: October
I just want something a little bit more mysterious.
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights

Vreau sa imi schimb nick-ul
Nick vechi : Dark.Angel
Nick nou : .Kinder
Motiv : M-am plictisit de actualul nick
Multumesc anticipat ^^

Vechi [deh, acum nu e >_>]: yulobo [da, minuscule! Take it and I'll kill ya Zuppy08]
nou: Yulobitch
Reason: If I'm such a Yulobitch, de ce sa neg? Zuppy04 Ori asa, ori nu-l mai schimb deloc Zuppy11
Am voie, nu? 5

Si nu-l schimbati decat pana la urmatorul posti, bineee~? Multumesc -_- Mi-am intrat abia acum in mana smile

Oh, God .__.' Scuze de double post -_- Whatever, era mai mult... De test nick-ul asta ._. Daca aseara voiam sa-l las pe perioada vacantei, then forget it xD
Nick nou: yulobo
Gomen ne, stiu ca va bat la cap :10: Oh, forgot his, thank Ryou, not meh >_>
Oh, yeah, promit ca-l las pe timpul vacantei :3 Adica pan' la anu O_O"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Schimbarea Nick-ului Aly 53 30.059 14-08-2012, 01:24 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Schimbarea temei Fifilina 2 3.240 07-04-2010, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Fifilina


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)