Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare ^w^

#1
<w< Eu sunt Alina, am 17 ani si locuiesc pe langa Iasi.

Nu stiu ce as putea spune despre mine dar am 3 MAAAAARI [xD] dependente : emoticon-urile orientale \(UwU)/ [çwç am intalnit putini care le inteleg], vampirii, [xD am citit peste 30 de carti numai despre vampiri] si bineinteles anime-urile x3

pentru altceva astept intrebari.

Chuuu! <3

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ayame Chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello Alina sau Ayame Chan. In primul rand vreau sa iti urez bun venit pe forum, sper sa te distrezi si sa postezi cu mare mare placere ^w^ . Hey, nu cred ca esti singura careia ii plac emoticonurile orientale, vampirii si animeurile. Ei bine, si eu sunt o fana a emoticonurilor (<c.c) mai putin a vampirilor, ma cam sperie uneori, dar... eh xD Btw imi place semnatura ta :3
Intrebari?! Hmm...
Ce zodie esti?
Citesti fic-uri?
Care este cartea preferata?V.V



Cam atat, bun venit inca o data pe forum si mi-ar placea sa fim prietene. Apropo, eu sunt Fani sau Păpădie (Păpă).

#4
>w< Multumesc mult Fani
ùwù io ma regasesc mult in caracterul Hinatei deci... era imposibil sa nu o pun x3

1.Sagetator! ^w^
2. çwç ok... nu stiu ce sunt alea [T^T omoratimaaaa!]
2.Demons- Gena Showalter <w<

#5
Hello Ayame Chan sau Alina, pot să-ţi zic ali?, I-m Sorin , bun venit printre noi. Sper să-ţi placă pe aici10
Hmm questions, questions...
Ai vreun autor preferat?
Hobby-uri?
anime favorit?
Manga citeşti? dacă da, ai vreun favorit?
culoarea ochilor?
Culoarea favorită?
Film-filme preferate?
Ce genuri de muzică asculţi?
Scrii ficuri? sau alte proze, sau poezii?
Ce preferi, ciocolată sau vanilie?
Ai câini,pisici, sau alte animale?
Ai văzut filmul Waiting for forever?
Hmm cam atâta deocamdată, mai revin cu altele

Apropo, sunt din IaÅŸi 4

Have fun!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#6
Buna si multumesc!
<w< poi sigur, Ali sau Aya-chan xD

Poi sincer actori pref nu prea am <w<
Hobby... emh... desenatul di sunt roleplayer pe facebook, deci stau toata ziua la pc xP
Manga am citit doar 3, si 2 colectionez. imi place mult Battle royal [<w< ]
\(°w°)/ caprui mai deschis
Negrul, mov si gri çwç nu pot sa ma hotarasc
La filme chiar nu ma uit, am si uitat ca exista televizorul. xD si cum sunt io uituca nu imi aduc aminte nici unul
ùwù Ascult de la rap la j-rock/hard rock si metal <w<
Scriam... pana cand nu mi sa stricat pc-ul si lea sters pe toate -.- , poezii nu prea... nu prea stiu sa descriu sentimentele si am un vocabular prea mic pentru a putea scrie ceva mai ca lumea ùwù
Vanilie *ç*
Am doi catei, si o pisica, pisica nu e chiar a mea dar mai vine pe la mine a casa in fiecare zi si o hranesc si ma joc cu ea [>w< ador pisicile]
mmh, cred ca nu <w<

°w° Super, io mai precis pe langa Pascani xD

#7
Bună Alina! Bun venit pe AnimeZup! Sper că nu e prea târziu, dar din moment ce nu s-a închis încă topicul, încă îţi pot ura 'bun venit'.

Sper să îţi faci prieteni şi să te distrezi. Îţi urez o şedere cât mai plăcută şi îndelungată pe forum

Nu am citit posturile anterioare, deci scuză-mă dacă repet întrebarea.
La ce profil eÅŸti la liceu?

Şi încă ceva, am văzut topciul tău de la Fan art. Well, desenele sunt uimitoare şi sunt perfect realizate. Te felicit pentru asta. :3

Well, welcome again, happy psoting without spam and have fun! x)

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#8
\(>w<)/ Multumesc mult Ang. (si pentru comentariul la desene)

<w<'' beh... uite ca aici e o problema cu liceul xD
deci am facut doi ani de economie si drept (in italia) si acum mam intors in romania (am acusi 2 luni) si mam transferat la Uman \(*A*)/

#9
Bine ai venit pe AnimeZup, viitoarea mea fana Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#10
de ce ai inchis threadul?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.564 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)