Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare!

#1
Heya,salutare!
Bine v-am gasit!Ei bine,m-am inregistrat si eu pe animezup ca mi-a placut si m-am inregistrat imediat.Sa va spun si cate ceva despre mine:
Eu ma numesc Andrei si am 12 ani....bine fac 13 in decembrie,but nvm <.<
Sa va spun sincer,mie imi place mai mult Naruto,dar urmaresc doar manga deoarece anime-ul e plin de fillere si nu prea am chef sa vad tot pana ajung la povestea initiala.
Well,mie imi place sa mai ma "joc" prin Photoshop cand nu am ce face.SmileAm incercat sa fac un desen cu Naruto dar nu am mai continuat ca ma plictisisem si uitasem sa salvez T_T
Pai sper sa imi fac multi prieteni pe aici!
Cya!
[center][Imagine: 21o7brq.png]
[Imagine: znu7vk.png]
bzzw,i felt how the darkness came in my world when Itachi,one of the most powerful characters from Naruto died.Sasuke,come to kick your a*s!
smash the bug
[Imagine: bug.gif][/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, an[D]!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hi Andrei [sper ca pot sa-ti spun asa5] Sa-ti urez si eu un bun venit pe forum si sper sa te distrezi aici. Am si eu sa-ti pun cateva intrebari [sper sa nu te stresez..prea rau71]
1. Ce alte anime-uri ai mai vizionat?
2. Care e personajul tau preferat din anime-uri?
3. Ce gen de muzica asculti?
4. Care sunt truplele tale preferate/ cantaretii tai preferati?
5. Ai vreun animal de casa?5
6. Iti place sa scri [ma refer la povesti fictive..you know fic-uri71]
That's all...sper sa ne mai citim pe forum
b'bye:bye:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#4
1. Ce alte anime-uri ai mai vizionat?DBZ,yu-gi-oh si de altele nu imi mai aduc aminte 4
2. Care e personajul tau preferat din anime-uri? din Naruto?Itachi,clar.
3. Ce gen de muzica asculti? mai cam toate,inafara de manele.de la un timp ascult melodiile din Stapanul Inelelor la pian 10(freak)
4. Care sunt truplele tale preferate/ cantaretii tai preferati? n-am.
5. Ai vreun animal de casa?am avut o pisica birmaneza
6. Iti place sa scri [ma refer la povesti fictive..you know fic-uri71].ei bine mie imi place romana,dar nu ma descurc deloc la povesti/rezumate,chestii.In concluzie:nu scriu,dar le citesc
Mersi si sper sa ne mai vedem pe aici!
[center][Imagine: 21o7brq.png]
[Imagine: znu7vk.png]
bzzw,i felt how the darkness came in my world when Itachi,one of the most powerful characters from Naruto died.Sasuke,come to kick your a*s!
smash the bug
[Imagine: bug.gif][/center]

#5
Citat:2. Care e personajul tau preferat din anime-uri? din Naruto?Itachi,clar.
yeah me too 10
so welcome here and hope u make friends. Si eu citesc manga Naruto, well ma plictisesc sa vizionez animeul :]]
So, sper sa fii activ pe forum and Z-bye cuz' i need to go to shower.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.528 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)