Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare

#1
Salutare tuturor

Ma numesc Valentin, am 19 ani din Braila.Am terminat liceul "D.P. Perpessicius", profil filologie si ma pregatesc pentru examenul de bacalaureat.
Am venit pe aici mai mult din curiozitate si pentru ca doream sa mai postez pe un forum si de ce nu, sa-mi fac prieteni Smile
Sunt o fire destul de sociabila, insa destul de nesuferit daca sunt calcat pe "coada".
Muzica mea preferata: sunt adeptul muzicii rock, in special metalul simfonic, de exemplu: Nightwish, Within Temptation, After Forever, Lacuna Coil si putin goth cum ar fi : Sirenia si Epica, insa ascult si alte genuri : dance, pop etc...
Anime-uri favorite: Slayers, Inuyasha, Elfen Lied..nu sunt un fan inrait al anime-urilor.
Hobby-uri: Petrec destul de mult timp in fata pc-ului, sunt un gamer inrait(Warcraft 3, in special Dota, Lineage 2 , World of Warcraft, Demigod si lista poate continua...), imi place sa scriu si sa petrec timpul cu prietenii in padure la marginea raului.
Well, daca mai doriti sa stiti ceva despre mine, sunteti liberi sa ma intrebari orice doriti.


La revedere Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Escapist!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ete la el ...
Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaali-chaaaan hug Miiiiiisss yaaa bree hug
Bine ai venit!!! [ti-a luat ceva timp sa ajungi pe aici...de fapt...Miha ne-a luat-o inainte xD]
Stiu destule despre tine,dar vreau sa te bag inseama,ca sa nu zici ca fusei pe aici si nu ti-am zis nimic xP.
Bafta la bac bre 10 stiu ca poti hug

#4
Bună Valentin , bine ai venit pe animezup. Înainte să îţi zic altceva, succes la bac :]] [ nu asta era urarea clasică? ] whatevar, welcome here dude. Sper să te distrezi aici, cred că deja îţi place, probabil te vei şi acomoda repede dacă eşti aşa de sociabil precum spui.
19 ani, destul de tare, oarecum [ cel putin aşa cred, încă nu am ajuns la această vârstă ] .
Elfen Lied prin animeurile preferate, ce să zic a fost unul destul de bun, chiar foarte bun [ sânge , uhhhhh 15 ] . Am şi eu o întrebare, ai vreun film preferat, sau ceva actori?

Well, that's all you'll get from me, so.. ne mai vedem pe forum.

Şedere placută! : P

#5
Salut tuturor, multumesc pentru urarile de bun venit.

Setsuna: Breee, nici aici nu scap de tine 21 bun ca te am si pe tine sa bantui pe-aici 4 hug

Teh: Salutare Smile merci pentru incurajare, si da Elfen Lied este unul din anime-urile mele favorite mai ales pentru scenele cu violenta, sunt si mare fan Blood Rayne asa ca se intelege xD

Filmele mele favorite : Drag me to Hell, Coraline, Memoirs of a Gheisa, trilogia Underworld si multe altele.

#6
Si mie imi place nigthwish^.^...Bine ai venit!
Si eu sunt noua si as vrea sa-mi fac prieteni pe forum0.^4






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.473 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)