Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare.!

#1
Salut numele meu este Silviu (Syle pt prieteni) am 20 de ani si de curand am apucat calea fan-ficului inca am multe de invatat si sper ca veti avea rabdarea necesara sa ma ajutati sa ma dezvolt.
Am in acest moment 2 ficuri pe care le voi posta aici in cursul zilei de azi.

Imi place sa cunosc persoane noi sa discut si de ce nu sa legam prietenii.
Ador sa ascult muzica cam de orice gen.(muzica este aproape la fel de importanta ca aeru si mancarea in viata mea)
Sunt din brasov si am dat de acest forum intmplator cand cautam un forum unde sa imi expun ficurile.

#2
Bine ai venit pe Animezup, SyleBV!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine venit ! ^^ abia astept sa citesc ficurile tale xD. N-ai pomenit nimic de anime-uri, ce preferinte ai ? :d

#4
Am omis din pacate partea asta poi in mod special DB toate seriile Pokemon Digimon etc astea vechi de cand eram mic.
Din cele mai noi pe primul loc este Fairy Tail pe locul secund Bleach(desi e suspendat) iar pe locul 3 Naruto din cauza ca are multe episoade de umplutura.
Ar mai fi pe lista animeuri precum Samurai 7 sau Yu Yu Hakusho ori Yugioh. 4

#5
Bine ai venit, concetatean brasovean. Si eu sunt tot de acolo ^^

Ma gandesc ca ai terminat deja liceul, dar de curiozitate, ce liceu ai facut?
Daca nu te deranjeaza, cam prin ce cartier iti faci veacul 21?

In fine, citesti si manga? Carti? Ai vreun film preferat sau un gen?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.473 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)