Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare

#1
Salutare...Mi se pare foarte frumos pe aici pe la voi...azi am descoperit Animezup si e fun 4...Nu stiu ce sa zic despre mine de aceea vreau sa ma intrebati daca vreti sa aflati ceva 4
[Imagine: 12up.gif]



#2
Bine ai venit pe Animezup, corruptchidori95!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Oh! Un baiat - suna a obsedata. :]] Ce se mai inmultesc numarul de useri baieti... T____T
Oricum, intrebarile esentiale: Cumt te cheama? Care iti este varsta? Data nasteri, zodia. Culoarea ta preferata care este? Anime-uri preferate? Actori, cantereti, trupe, carti, scriitori preferati? Ce faci in weekend? Practici vrun sport? Si altele... chestii de genul. Oricum, buna seara si sa te distrezi p'acilea!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Buna... imi pare bine ca te cunosc 4.
Sa iti raspund la intrebari:
1. Madalin.
2. Am 14 ani si merg pe 15.
3. 26 septembrie 1996 si sunt balanta.
4. Albastru dar si galben 4.
5. Am mai multe...Ca de ex: Naruto, Bleach, Fairy Tail etc.
6. Eu de obicei ascult aproape orice muzica in afara de manele si populara4 Daca ar fi sa zic un actor, un cantaret, un scriitor sau o trupa preferata chiar nu am.
7. Poi...pe calculator...cateodata pe afara 4.
8. Nu.
Multumesc pentru intrebari si sper sa ne cunoastem mai bine 4.
[Imagine: 12up.gif]



#5
Hello varumiu hug
Welcome to AnimeZup :-x
Have a good time in continuare 10 :]]
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#6
Oh, si mie imi pare! 10 Dip, o sa ne cunoastem noi... cel putin eu pe tine. 21 N-ai pentru ce. ;]]
Deci, era sa spun ca esti un alt baiat, dar mi-a picat fisa: ala nici nu stie ce un anime si e gemeni. o.o''
Oricum, iti place sportul? Cum ar fii... footbalul? Tii cu vreo echipa?
Ce religie ai? Ce mangauri ai citit? Ce gen de anime si de mangauri ai alege?
Cum ai dat de zup? T_________T Si celalalte pe parcurs, ploaia ma domoleste prea rau. :[[
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Heyyy bun venit pe zup!Am cam intarziat si eu impic!Noah sa-mi zic replica.Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni.
De intrebat nu multe:
1.Anotimpul preferat?
2.Fructul preferat?
3.Floarea preferata?
4.Ge gen de fete iti plac?10

Cam atat.Eu sunt Hanna si sper sa fim prieteni4
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#8
Sa mai iti raspund la intrebari Andrusca 4: Mie imi place mai mult handballu si nu tin cu nici o echipa de fotbal pentru ca nu prea ma pasioneaza fotbalu 4 ... Crestin-ortodaxa ... Pana acum nu am citit manga-uri dar o sa incep sa ma apuc de citit 10 ... Poi sa fie si putina dragoste in mangauri dar cu multa actiune 4... am dat de zup cu ajutorul lu varamea care a postat ceva mai sus [ Search ]. Sper sa mai te fi lamurit cu cate ceva 4[posturi unite]
Ms Hanna4. Imi pare bine sa te cunosc 4 .... Sa iti raspund si tie la intrebari:
1. Vara dar si putin iarna 4
2. Poi... mandarinele 10
3. Trandafiru 4
4. Mie cam imi plac blondele...dar au inceput sa imi placa si brunetele...sa fie frumoase ... destepte...de gasca... prietenoase.... amuzante si zambarete 4
Sper ca team lamurit 4
[Imagine: 12up.gif]



#9
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nelamuriri, poti sa ma intrebi oricand.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#10
Ok...multumesc si sa fi sigur ca daca am o nelamurire o sa apelez la tine.
[Imagine: 12up.gif]





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.538 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)