Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare!

#1
Salut, eu sunt Eternity (destul de evident de altfel, dar mi-am zis ca ar fi politicos sa ma prezint).
De multe ori am citit ficuri scrise pe acest forum, asa ca mi-am zis sa-mi fac si eu cont. Daca aveti intrebari, le astept cu drag!
Suflet de sticlă, inimă de gheaţă
Privesc totul prin vălul ca de ceaţă...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Eternity Mayer!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heiii`Eternity , bine ai venit printre noi (O.O ce ciudat suna) sa fi cat mai activ , sa - ti faci multi prieteni and so on.
Am si eu cateva intrebari.
1. Citesti ? daca da , atunci care - i cartea preferata ? dar autorul ?
2. Trupa favorita ?
3. Cati ani ai ?


Anyway , bun venit inca odata.

punct.

#4
Heis Eternity ! Bine ai venit pe forum şi sperăm să ai o şedere cât mai plăcută pe aici fără probleme. Câţi ani ai ? Misterul meu. Nah. Ce animeuri îţi plac, manga citeşti ? Cânţi la vreun instrument ceva sau voce ? Trupe preferate de muzică ? Nu vreau să te stresez cu o mie de întrebări ştii tu protocolul ăla cu enşpe mii de întrebări 21 So bine ai veni şi sperăm să fi activ.
-

#5
Hello Eternity ! ^^ Cum si eu am primit multe salutari, m`am gandit sa-ti urez un Bun Venit cat mai calduros Smile
Cum spunea si Madalina, cati ani ai ? 4
(Ma roade curiozitatea, ce vrei...)
1. Aah, care e Anime-ul tau preferat ?
2. Si..mmm....Citesti manga ? Si daca da, care e cea favorita ?

Deeci...Say Hello, Deea ! 21 Uelcom, Eternity !
Tot ce vad e decadere:
Arta = o boala; Dragostea = o iluzie
Religia = un substitut la moda pentru credinta

Căci toţi ucidem ce ni-i drag
Şi-ntindem morţii prada,
Unii ucid cu desmierdări,
Mulţi cu priviri de-otravă,
Cei laşi ucid cu sărutări
Iar cei viteji cu spada.


[Imagine: Girl123.jpg]


#6
Konichiwa newbie!
Astept raspunsurile la intrebarile anterioare, si daca nu te supara:
Desenezi? Scrii ceva?
Have Fun!

#7
Mama mama, ce de intrebari! O sa va iau pe rand:
Madalina:
1. Citesc mult, si am mai multe carti preferate, majoritatea bazandu-se pe SF. Totusi, daca ar fi sa aleg, as spune Academia vampirilor, Evermore si Twilight (desi nu mai e chiar favorita mea). Ca autori, in afara de cei ai cartilor de mai sus, as mai adauga-o si pe J.K.Rowling (da, imi place si Harry Potter).
2. Trupa favorita... Greu de spus. Desi ascult muzica, nu pot spune ca am o trupa preferata, si ascult cam orice.
3. Intrebarea asta s-a tot repetat, asa ca sunt destul de tentata sa nu raspund, doar asa, ca sa va tin in suspans. Totusi, nu vreau sa fiu rea, asa ca va voi spune: am 13 ani.
Lynn:
1. Vezi mai sus.
2. Nu prea am vazut multe animeuri, dar imi plac Naruto si Fullmetal Alchemist.
3. Nu citesc manga, desi am tot zis ca ma apuc. Daca aveti recomandari, ceva, le astept cu placere. La fel si in cazut animeurilor.
4. Cant la pian (Liceul de Arta, asa ca n-am ce-i face) si fac parte din cor.
5. Din nou, vezi mai sus.
Inevitable Obsession:
1. Cred ca Naruto, desi imi place si FMA.
2. Din nou, vezi mai sus.
Mitch:
1. De desenat mai desenez, desi noua profa nu prea ne lasa decat sa umplem foaia cu tot ce inseamna acuarele amestecate, ca mai apoi sa ne spuna ca vai ce frumos e. Asa ca mai desenez si eu cand ma apuca cheful pe acasa.
2. O, da, iubesc sa scriu. E singurul mod de a evada din lumea asta, macar pentru juma' de ora. Poate o sa postez ceva si aici, cine stie?

Ca sa inchei, multumesc tuturor pentru aceasta primire calduroasa, si sper ca raspunsurile mele sa fi fost cat mai...multumitoare. Astept si altele, daca vor mai fi!
Suflet de sticlă, inimă de gheaţă
Privesc totul prin vălul ca de ceaţă...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.528 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)