Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut .

#1
Salut ma cheama Alexandru dar lumea imi spune Alex . Am doar 13 ani , voi implinii 14 pe 30 August. Locuiesc in Austria din pacate Mpokerface Si sunt doar in clasa a 3-A [ A 7-a ]. Dar eu sunt din Romania- Arad . Vreau sa scriu manga decat de 3 zile , desii nu cred ca sunt atat de rele ideeile ce mi-au venit ieri si in aceasta zi [14.05] Am vizionat multe anime`uri si am citit si manga , dar nu chiar multa , [ cred ca ar trebuii sa citesc mai mult] . Muzica preferata : .. Aproape orice - mai mult imi place " Nightcore " . Imi place de asemenea ca sport ... nimic 39 Si ca hobby , cred ca imi place sa scriu " povesti , sau ce imi vine in minte .. ] Cam atat ... Daca aveti intrebari simtiti-va liberi sa intrebati .. Raspund la orice Mmilk

#2
Bine ai venit pe Animezup, BlueCrow!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Citat:Locuiesc in Austria din pacate
Cuuuum poti spune asa cevaaa??? De ce din pacare? Austria e o tara superba cu foarte multe de oferit!

Dar trecand peste... Bun venit printre noi, Alex, iti urez sa ai o sedere cat mai placuta, sa-ti faci prieteni si sa te distrezi. Iti recomand sa citesti regulamentul, daca nu cumva ai facut-o deja, iar in caz ca ai vreo problema/ nelamurire, te rog sa apelezi la staff (te uiti dupa oamenii ale caror nick-uri sunt scrise asa, asa sau asa).

Da, am eu intrebari. In primul rand, cum ai descoperit forumul?
La ce anime-uri te uiti?
Cum de-ai ajuns prin Austria?

O seara faina! Ne citim pe-aici. m/
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Multumesc de primirea calduroasa .


Revenind la intrebari ...

" La ce anime-uri te uiti : "

Pai la mai multe ... de exemplu : One Piece , Naruto Shippuden , GinTama , Toriko, D.Gray-Man ,Darker Than Black , Death Note , Sword Art Online, Bakuman , Beelzebub .. si multe altele :d .

" Cum de-ai ajuns prin Austria ? "

Pai mama mea , ne-a luat in Austria sa fim "langa " ea , si sa avem un viitor " mai bun " . Sincer nu imi place in Austria , mai bine imi era in Romania . : d

#5
Eeeee, si tu acum 21 in Romanica nu mai ai ce face, scumpete. Ai sa vezi ca m-ai incolo o sa te bucuri ca esti in Austria 4
-Cand te-ai mutat?
-Care e culoarea ta preferata?
-Trupa preferata?
-Ce ai vrea sa te faci cand vei fi 'mare'?
-Vrei clatite? :3
Astept sa-mi raspunzi la intrebari.
~Zbye
[Imagine: oh0j9c.gif]

#6
-Cand te-ai mutat? - Acum 2 ani ... Cred:d
-Care e culoarea ta preferata? -- Albastru <3
-Trupa preferata? Nu am o trupa favorita .
-Ce ai vrea sa te faci cand vei fi 'mare'? Nu stiu o,o
-Vrei clatite? :3 Nu.. 39
Astept sa-mi raspunzi la intrebari.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)