Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut .
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut ma cheama Alexandru dar lumea imi spune Alex . Am doar 13 ani , voi implinii 14 pe 30 August. Locuiesc in Austria din pacate Mpokerface Si sunt doar in clasa a 3-A [ A 7-a ]. Dar eu sunt din Romania- Arad . Vreau sa scriu manga decat de 3 zile , desii nu cred ca sunt atat de rele ideeile ce mi-au venit ieri si in aceasta zi [14.05] Am vizionat multe anime`uri si am citit si manga , dar nu chiar multa , [ cred ca ar trebuii sa citesc mai mult] . Muzica preferata : .. Aproape orice - mai mult imi place " Nightcore " . Imi place de asemenea ca sport ... nimic 39 Si ca hobby , cred ca imi place sa scriu " povesti , sau ce imi vine in minte .. ] Cam atat ... Daca aveti intrebari simtiti-va liberi sa intrebati .. Raspund la orice Mmilk
Bine ai venit pe Animezup, BlueCrow!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Citat:Locuiesc in Austria din pacate
Cuuuum poti spune asa cevaaa??? De ce din pacare? Austria e o tara superba cu foarte multe de oferit!

Dar trecand peste... Bun venit printre noi, Alex, iti urez sa ai o sedere cat mai placuta, sa-ti faci prieteni si sa te distrezi. Iti recomand sa citesti regulamentul, daca nu cumva ai facut-o deja, iar in caz ca ai vreo problema/ nelamurire, te rog sa apelezi la staff (te uiti dupa oamenii ale caror nick-uri sunt scrise asa, asa sau asa).

Da, am eu intrebari. In primul rand, cum ai descoperit forumul?
La ce anime-uri te uiti?
Cum de-ai ajuns prin Austria?

O seara faina! Ne citim pe-aici. m/
Multumesc de primirea calduroasa .


Revenind la intrebari ...

" La ce anime-uri te uiti : "

Pai la mai multe ... de exemplu : One Piece , Naruto Shippuden , GinTama , Toriko, D.Gray-Man ,Darker Than Black , Death Note , Sword Art Online, Bakuman , Beelzebub .. si multe altele :d .

" Cum de-ai ajuns prin Austria ? "

Pai mama mea , ne-a luat in Austria sa fim "langa " ea , si sa avem un viitor " mai bun " . Sincer nu imi place in Austria , mai bine imi era in Romania . : d
Eeeee, si tu acum 21 in Romanica nu mai ai ce face, scumpete. Ai sa vezi ca m-ai incolo o sa te bucuri ca esti in Austria 4
-Cand te-ai mutat?
-Care e culoarea ta preferata?
-Trupa preferata?
-Ce ai vrea sa te faci cand vei fi 'mare'?
-Vrei clatite? :3
Astept sa-mi raspunzi la intrebari.
~Zbye
-Cand te-ai mutat? - Acum 2 ani ... Cred:d
-Care e culoarea ta preferata? -- Albastru <3
-Trupa preferata? Nu am o trupa favorita .
-Ce ai vrea sa te faci cand vei fi 'mare'? Nu stiu o,o
-Vrei clatite? :3 Nu.. 39
Astept sa-mi raspunzi la intrebari.