Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#11
La One Piece am incercat sa ma uit acum ceva timp, mi se pare prea copilaresc. E in genul DBZ, prea multe lupte, ma plictisesc. Inainte le gustam, dar acum nu prea imi mai plac.

#12
Da, grafica e destul de childish, dar sunt altele care sunt mai ''mature'' să zic aşa 21
try it, poate îţi plac. hope so 21
-

#13
Def.: Fic se refera la un fel de poveste. De exemplu fanii pot face povesti cu cantaretii sau actorii lor preferati. Sau multi adolescenti fac fic-uri cu animeuri. 212121

Asa...

questions din nou 15 :

1 . Ai hi5?
2 . Ce animale iti plac?
3 . Care e materia ta preferata?
4 . Ai ascultat k-pop?
5 . Iti place Kenza Farah?
6 . Lucrezi in PS?
7 . Ce culori iti plac?

gata 21 ce`l putin deocamdata 15
[/size]

Eu: Fata cu ochii mari si albastri. Fata care adora marea. Fata care zambeste din orice. Fata care e mereu indragostita. Fata cu teluri in viata. Fata cu parul brunet. Fata careia ii place toamna tarzie. Fata caruia ii place Coca-Colla. Fata care spune glume. Fata caruia ii plac bomboanele. Fata care isi traieste viata la maxim. Fata care danseaza. Fata care mazgaleste cu creioane colorate in caietele de teme. Fata ce miroase a capsuni. Fata caruia ii plac fluturii.



Tu: Baiatul cu parul negru. Baiatul care mereu se uita dupa mine. Baiatul caruia ii place sa iasa in evidenta. Baiatul caruia ii sclipesc ochii. Baiatul care ii place sa imparta. Baiatul care mereu iese afara cand e cald. Baiatul caruia ii place rock`ul. Baiatul care ii place sa se imbrace la moda. Baiatul care nu este atent la detalii. Baiatul caruia nu ii place sa faca poze. Baiatul cu zambetul pe buze. Baiatul cu multi prieteni. Baiatul cu multa ambitie. Baiatul care este cel mai popular din scoala.



I love my friend :love: :

Where`s my cookye?
Venus-Roseta
Contagieuse
MusicxD
FlyAway [Crissy]
Tigroaica

My Chibi: [Imagine: chibi_8310.gif]
, chibi-ul lui


My fanfic:

"O ultima dorinta inainte de moarte"
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25584



#14
Lynn

Tre sa fie vreo unul care sa imi placa din lista aia.

DozzaDeColla

1. Am, dar cine il foloseste?
2. Cam toate. Am un motan pe care l-am luat de pe strada.
3. Poate care a fost materia mea preferata. Niciuna 21. Sau daca ar fi sa-i dau cuiva un plus, acela s-ar duce spre Istorie.
4. Nu
5. Nu stiu cine-i ala.
6. Nu
7. N-am o culoare preferata.

#15
bunahug bun venit pe forumpupic
avand in vedere ca nu mai am ce intrebari sa iti pun
ma gandeam ca avand in vedere ca esti nou in domeniul animeurilor ti-as putea sugera cateva animeuri care zic eu merita vazute5
deci:
vampire knight
d-gray-man
nana
momentan 339
spor la postathug
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#16
Hopa new meat in town ! Bine ai venit pe aciliÅŸa.
Ce filme îţi plac? Nu mă refer la gen, ci la câteva nume de filme.
Joci ceva joc multiplayer? Gen WOW &co.
Îţi plac formaţii liek .. wut?
Do you liek Ensiferum?
Atât. Distrează-te, integrează-te, fă cam tot ce-ţi trece prin cap. No spam tho. Şi-aşa e plin forumul de el. [ : - " ]
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)