Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Pff. Ce pot sa zic despre mine....Am o boala cand trebuie sa descriu ceva sau pe cineva, macar daca ar fi singura. In fine, am vreo 19 ani, nu sunt chiar un mare fan al anime, sau inca nu sunt. Pana acum urmarit anime doar cand eram mic, am fost innebunit dupa Dragon Ball si cum nu l-am terminat atunci, l-am reluat acum vreo 2 ani, parca, si l-am terminat. Recent am dat peste Death Note, care m-a fascinat, de fapt mi-a cam taiat elanul de fascinatie, cand, citind comentarii despre serie, am aflat ca moare Light :die:. In fine, am sa ma uit in cotinuare sa vad totusi ce se mai intampla, deoarece dupa ce am aflat asta, tot tintit de monitor am fost cand ma uitam la episoade. Mi-am facut cont aici sa aflu mai multe despre anime si poate gasesc alte serii de urmarit. Ce am observat eu la forum e ca predomina sexul frumos, sau doar mi se pare. N-am stat sa iau fiecare user in parte. Nu mai zic ca am stat ceva timp pana am observat butonul Register 21. Intrebari 106
Bine ai venit pe Animezup, Marian!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut Marian. Eu sunt Adina. hug Sper sa te distrezi pe forum si sa-ti faci multi prieteni.^^
Deci Death Note, right? Pai da, Light moare22
Btw, intrebari:
1. De unde esti?
2. Ce fel de muzica asculti? Ai vreo trupa preferata?
3. Iti place sa canti/dansezi/compui?
4. Cum ai descoperit acest forum?
15 Well, deocamdata atat. Daca ai ceva nelamuriri, te astept la profil. Bye3
Bună, Marian !

Bine venişi pe zup şi sperăm să ai o şedere cât mai plăcută pe aici : ))
Exact, pe forumuri predomină sexul frumos, aici nu te înşeli D : Sper să - ţi
faci cât mai mulţi prieteni şi să fi activ. Btw ce zodie eşti ? [ am o nouă
obsesie să întreb oamenii ce zodie au ] Annnyyywayyyy dacă vrei să
urmăreşti animeuri îţi recomand Claymore D : e foarte multă acţiune pe acolo sau Black Lagoon
Ce trupe asculţi ?
Ooo, lume noua!! Pai... Salut!! Bun venit pe site!!

In fine... questions15 :

1. Ce genuri de filme iti plac?
2. Ce crezi despre melodia Roa - Ne place ??
3. Ce crezi la prima vedere despre `Zup??
4. Ai de cand sa faci vre`un fic anime??

si.... mai pun eu intrebari mai incolo ca acum nu prea imi sta mintea la asa ceva 21
Welcome Marian! ^^

Da, băieţii sunt rari pe forum, dar nici rasă pe cale de dispariţie. 21
Desenezi, scrii? O să ne uimeşti cu vreun fic/desen?
Lucrezi în Photoshop?
De muzică nu mai întreb, te'au întrebat deja fetele. 71

Well, I hope you'll make a lot of friends here!
Welcome again, happy posting without spam and have fun!hug

Xoxo, Ang.:bye:
~MusicxD~

1. Iasi
2. Ascult ceea ce imi suna bine. N-am o trupa preferata. De obicei ma plictisesc repede de un lucru.
3. Cant dimineata de nebun, ma trezesc bine dispus, dar pe parcursul zilei revin la starea mea normala 106. N-am treaba cu dansul.
4. Search pe google dupa: anime forum 21

Lynn

Predomina sexul frumos pe forumuri 106. Las ca imi fac si eu loc asa urat cum sunt :eto:. M-am nascut in zodia Leu .

DozzaDeColla

1. Fuckmind movies. Filme psihologice.
2. Abia acum am auzit de ea. E amuzanta, imi place.
3. Pai...pare interesant.:laugh:
4. Daca mi-ai zice si ce e ala. 21

Ang.

Numai fetele se uita la anime? 22. Eu mi-am facut cont din cauza lui Death Note, sper sa gasesc ceva la fel de interesant.
Nu prea desenez, dar mai demult imi placea sa desenez tatuaje. Daca am chef si timp poate o sa postez ceva. Nu lucrez in Photoshop. N-am avut curiozitatea sa intru prin el. M-a multumit Ulead Photo Impact.
Urmaresti Doctor Who?
Nu poţi spune că băieţii sunt rari, chiar avem un admin băiat 4, dar cred că suntem la egalitate aici pe forum.
Citat:Numai fetele se uita la anime?

Toată lumea se uită la anime, indiferent de vârstă, sex, rasă, culoare, promo-urile de pe cutiile de bere. 10 Daaaaar sunt fete care se uită la animeuri romance, cu love and stuff 21 , dar sunt şi băieţi care ar prefera genul romance, de asemenea sunt şi fete şi băieţi care preferă animeuri gen Death Note 4 L-am văzut btw. îmi place L o.o , dar şi Mello e super. Tu ? personaj favorit ?

Îţi pot recomanda câteva în genul lui DN
Pai nici nu stiu care e personajul favorit. Mello nu stiu cine e, nu am ajuns asa departe, sunt pe la jumate. Pff, cum imi stricati voi surprizele 21

Si ce mai stai? Recomanda ceva in genul DN.
Hm, Claymore, Black Lagoon, Bleach, Hellsing [ pă ăsta trebuie să - l vezi ], One Piece, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic, Evangelion, Aoi Bungaku , Elfen Lied, Jigoku Shoujo 4

Sunt foarte calumea, daca ai rabdare ÅŸi timp sunt super miÅŸto. Hellsing ÅŸi Bleach sunt super, de fapt toate sunt 21
Pagini: 1 2