Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut. >.>

#11
Salut Tex , bine ai venit pe zup ce sa-ti zic sedere placuta distractie placuta, fa-ti prieteni noi toate cele bune ... santate si noroc Smile intrebari n-am ca s-au pus o groaza si ar dura ceva sa raspunzi ... deci have fun si ai grija de tine ne mai citim . Sucre .
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

#12
Tenshi. :
1.Da, citesc. Favorita? Doubt.
2. Linkin Park, Rammstein, Green day, Evanescence,W.T, S.A. Melodii sunt prea multe ca să le scriu acum.
3. Da.
4. Căutam ceva de citit şi am dat de Zup. Da, îmi place.
5. Hm... cred că atunci când, chiar de ziua mea, profa de mate şi-a rupt piciorul şi am scăpat de ea şi testele ei două săptămâni XD
Merci că ai trecut p'aci : D

yaoi maniac:
1. Apa.
2. Idioţi.
3. Nici o părere. E problema fiecăruia ce ascultă, plus că gusturile nu se discută.
4. Nu O.O
5. Nu, încă nu.
6. Hm...
7. Nimic.
8. Nu-mi plac persoanele timide XD
9. Sunt ok.
10. Ce înţelegi prin extratereştri? Chestiile alea micuţe, verzi sau albastre, cu antene? Dacă la alea te referi... Nu, nu cred.
11. Nici un sfat...Nu mă pricep la chestii de genu' O.O
12. *no idea*
13. Cu fructe ÅŸi fistic.
14. Habar n-am... Probabil atunci când am dărâmat tortul, la o serbare şi a căzut peste directoare O.O * nee, ăla cred că a fost cel mai funny, but...*
Doh, ne mai citim *hug*

Luli. :
Mă bucur că există fani A.Cristie p'aci XD Merci de primire and nice to meet you, Luli *hug*


Sucre:
Merci de întâmpinare, ne mai citim pe forum *hugs*
Eu mă urăsc că nu-s ca ei...
Eu îi iubesc că nu-s ca mine...



Pentru a scrie despre M., trebuie sa îti înmoi pana în curcubeu.

D.Diderot




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)