Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salt (2010)

#1
Filmul e din 2010 si e cu Angelina Jolie. Mie mi s-a parut foarte interesant cand l-am vazut acum 2 ani. Uitati despre ce este vorba:
Evelyn Salt este un agent CIA şi foarte respectata de toţi, inclusiv pe şeful ei, Ted Winter. Din senin, un spion rus intra in birourile lor şi oferă o bucată vitală de informaţii: Preşedintele Rusiei va fi asasinat, în timpul vizitei sale viitoare la New York pentru a participa la funeraliile vice presedintelui S.U.A.Numele de asasin: Evelyn Salt. Preocupata de siguranţa de soţul ei, care nu poate fi contactat, ea se duce pe teren. Winter refuză să accepte faptul că ea este o dezertoare sau un agent dublu, dar acţiunile sale încep să ridice îndoieli. Dar cine este Evelyn Salt şi ce planuieste? (imdb)

Ce ziceti ati vazut filmul,daca da cum vi s-a parut?
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#2
Ma bucur ca ai deschis topicul acesta.
Da, am vazut filmul acum 2 ani chiar la Cinema - Marele ecran = p ~, in premiera xD - . M-am cam plictisit la unele faze - eu fiind copilaroasa , cu anime , chestii , obisnuita asa de mica - , dar mi-a captat atentia in timp.
Pot sa adaug ca Angelina e o actrita foarte buna, de aceea am si acceptat sa vizionez filmul ^ - ^ .
Ce pot sa spun, a fost interesant si chiar mi-a placut . A avut multa actiune din cate imi amintesc.
Cum spuneam : Interesant . : )
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bandage : 2010 Flash 0 2.385 06-12-2011, 07:12 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Alice in Wonderland [ 2010 ] Dydo1234 8 5.093 01-02-2011, 12:28 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)