Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sallz Allz

#1
Sallz allz,ma numesc Florin-Alexandru,am 12 ani,sunt fan anime,sunt bautor de bereZuppy06 imi plac torturile,sunt berbec si nu imi place sa fac descrieri lungi asa ca intrebati daca vreti sa aflati ceva in plus despre mine 37

#2
Buna Alexandru >:d<
Am si eu doua intrebari ^^
1. Ce anime-uri iti plac?
2. Ce muzica asculti?

Nu spama ...
Distreaza-te >:d<
See ya !

#3
Hey Flo.Bine ai venit pe animzup.Te cunosc si nu am niciun gen de intrebare pentru tine.Sper sa te distrezi pe acest forum si , well sa te simti in largul tau.Happy posting and respect the rullz.
In caz ca nu ti-ai dat seama cine sunt , sunt Yume .
Oricum ar fi distreaza-te !!
Ja !! :bv:

#4
Pai....ce pot sa zic inafara de multumesc pentru intampinari.OK sa raspund la intrebari:
1. Pai...imi plac multe anime-uri dar cel mai mult imi plac urmatoarele : Pokemon,Digimon,Shaman King,Sailor Moon (my first anime...:d),Beyblade,Captain Tsubasa,Naruto,Yu-Gi-Oh,D.I.C.E,Kyoro-chan,DBZ...si nah,o mai fii vreunu pe acolo 4
2. Pai....ascult orice gen de muzica...numa ca manele ascult odata la an 4 si populara ascult decat cateva mel care imi plac....in rest ascult muzica in exces Smile mai ales muzica de strada

Edit later: Eh....acum am vazut ca ai postat si u Yume...desigur ca mi-am dat seama ca esti u.Mersi pentru intampinari si scuze pentru acele cuvinte grele 4

#5
hola Florin !!
Iti spun si eu un " bun venit pe animezup " !! Smile
imi place sa imi fac prieteni ^_^
intrebari ???39 pai...am cateva Smile
-de unde esti ?
-iti place ciocolata??
-ce personaj feminin iti place din naruto ??
^^ cam atat.... postare placuta in continuare Smile^_^
Ja` :bye:

#6
Laliho.Welcome pe Animezup.Noi doi ne cunoastem deja de pe alt forum...asa ca nu o sa tin tot acerl "discurs" cu chestia de bun venit.Intrebari pentru tine...ok...una singura:
1)Anime-uri preferate.
Cam atat am avut de spus.Nu imi mai ramane sa iti zic decat have fun si spor la postat.
Ja Ne
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Merci pentru intampinari girls...e timpu sa raspund la intrebari...Rose:
1. Sunt din Ţăndarei (i know...stupid name)
2. Dap,sunt choco addict ^-^
3. Pai as putea zice Tsunade...dupa marime...dar totusi prea exagerat...asa ca Ino si Temari Smile (ma schimb de la o zi la alta cu Kunoichi)
Lye: Pai...anime-uri preferate ar fii Pokemon,Digimon,Shaman King,Sailor Moon (my first anime...),Beyblade,Captain Tsubasa,Naruto,Yu-Gi-Oh,D.I.C.E,Kyoro-chan,DBZ...sper ca n-am omis nici un anime Smile

#8
Salut deci ai intrat nu vreau sa-ti spun ti-am spus eu ca e misto aicia da ti-o spun .Sper ca-ti place aicia la fel ca si mie si sa te integrezi si mai repede (orcum vad ca ai facut-o).Omule se pare ca se vede ca suntem amandoi in judetul Ialomita deorece suntem bautorii de bere :bv: Nu-ti face griji Tandarei suna mai bine decat Slobozia ....(no comment).
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#9
hi Alex. bun venit pe animezup 4
am si eu 2 intrebari:
care este berea ta preferata ?
iti plac jocurile pe PC ?
daca imi vine ceva in minte te mai intreb
sayonara bye

#10
Merci pentru intampinari Smile Razvane u daca puneai vreo intrebare oricum nu-ti raspundeam asa cam ai bine ca nu ai pus....sa ii rasp la intrebari la vampiroaica:
1.Pai...aia care are alcool 4 bere sa fie,dar beau mai mult Bergenbier
2.Yep,imi plac jocurile pe PC



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sallz Deutzzyka 1 1.672 25-04-2010, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Sallz` ! kat 4 2.576 13-11-2009, 11:45 PM
Ultimul răspuns: AleXutzZa..Sakura


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)