Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sa ne despartim...

#11

#12
M-am decis sa las si eu in sfarsit un comentaru la ficul tau, sincer im place foarte mult. Adica indea este buna poate cea mi buna de care am dat in ultima vreme, scrierea este coerenta cea ce nu am prea vazut in ultimul timp si descrierea imi place incearca sa faci dialogurile putin mai complexe. Oricum succes in continuare si sa postezi cat mai curand. Astept next-ul te pup.

#13
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#14
Ce tare a fost capitolul asta. Genial, chiar mi-a placut mult mai ales finalul e tare cum descrii sentimentele si insfarsit cineva face ficul cum imi place adica nu apreciezi ceva pierzi o dorinta fa-l sa ramana cu Nate, dar din moment ce tu esti autorul/a nu tre sa ma asculti. Dar ok sarind peste tot a fost bestial. P.S. : nici eu nu stiu cum se numeste chestia aia de la geam am impresia ca buton, dar nu stiu sigur deci...

#15
Asa, scuze ca am intarziat. Am ajuns si eu la zi cu capitolele. Daca as putea sa va dau rep la toate, dar din pacate zup nu ma lasa. Ah, well, imi place mult mult cum a evoluat situatia. Nu am multe de spus, sincer. SPor la scris and hugs :<3
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)