Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Modern Lover

#21
Atat? Si eu care speram sa fie mai mult.
Oricum trebuie sa te felicit pentru primul paragraf,nu ca nu mi-au placut si celelalte, insa trebuie sa remarc muzicalitatea lor fina.. Deci m-au lasat intr-un mod fara cuvinte, dar si usor fermecat de el. Am vrut sa continui mai mult.
O poveste cu vampiri presupun. Si din capitolele anterioare cam stiu despre ce este vorba chair daca nu am mai lasat com si de aceea te rog sa ma scuzi. Ce pot spune este ca nu ma asteptam ca scopria ai mica care crede ca Kay o va iubi in continuare.
Apoi urmatorul capitol, ei bine imi pare rau pentru el ca ajunge violat si muscat de catr un vampir.
In acest ultim capitol postat, presupun ca este inate de tragedie. Oricum cred ca voi gasi legatura in capitolul viitor si de aceea te astept.
hug
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#22
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#23
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#24
Hey, love, scuze de intarziere. Oh, nuu!!! Nu cu femei. De ce toti apeleaza la femei??? Si eu care ma gandeam la el si vampirasul. Mi s-a dus toata fantezia. Sper ca Elenski aia o sa devina ca o sora pentru el, altfel o pun in lista lui Grell alaturi de Erika. Oh, well. Mi-a placut felul in care ai descris tot, si lasa-o pe angel. Ea face o tona de greseli -_- , dar cand i le spui se face ca ploua. 21 (she is still my love though) Mult succes in continuare cu ficul asta. You did a great job~ Kisses pupic pupic
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)