Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SWEET and SPICY

#61
uaaa..am terminat cap asta mai rpd^^ sper sa va placa

36:Fuga


Bun, vrea o lupta? O sa ii dau o lupta si de data asta nu o sa ma abtin de la nimic. O voi dobora daca e ultimul lucru pe care il fac. Incepem prin a ne studia unul pe celalalt. Ea vine prima spre mine, poate vrea sa termine cat mai repede. Parez pumnul si lovesc cu palma spre burta ei, dar se da intr-o parte. Ma apuca de brat si incearca sa ma dea peste umar. Asta ar fi mers, daca nu o trag de guler inapoi. Cotul ei stang ma lovi din plin in burta cand trecu pe langa mine, deci a invatat cate ceva. Ma dau in spate in timp ce ea loveste incontinuu, fie cu pumnii, fie cu picioarele. Cand se iveste sansa, o prind de incheieturi si ii pun piedica, o clipa mai tarziu e intinsa pe podea cu mine deasupra, inca tinand-o de incheieturi.
‘Cred ca am acum atentia ta,’ ii zic zambind.
‘Cum de ai castigat iar?Tu trisezi, sunt....’ insa se opri in mijlocul propozitiei .’ Atentia ...mea?’ repeta ea .
‘In ultima vreme ma tot eviti, altfel nu aveam cum sa te tin locului destul timp sa putem vorbi putin.’

*
Ce?Ce!? Stai putin?Dumnezeule..am fost atat de acaparata in a ma lupta cu el incat am uitat ca nu vroiam sa mai fiu in preajma lui.Iar el...el s-a folosit de slabiciunea mea pentru provocari ca sa reuseasca sa ma prinda cu garda jos.Am rosit .Abia acum realizam ca ma tintuia la pamant, ca statea peste mine si ca dintr-un anume motiv privirea lui era mai seducatoare decat de obicei.Am inghitit in sec.
‘Si..si tu ma eviti’ ma balbai eu.’Nu cred ca avem despre ce sa vorbim’
‘Avem multe de vorbit, Yui,’ imi zice si zambetul ii dispare. ‘Nu vreau sa o ranesc pe Sunao… dar pur si simplu nu te pot scoate din capul meu! Ori de cate ori te vad vreau… vreau sa vin langa tine, sa te tin in brate…’
A innebunit?A clacat!Cum poate sa zica asa ceva? Daca inainte eram rosie in obraji acum puteai sa prajesti un ou pe mine.
‘Sei....sunt Yui..YU-I..nu Sunao..’ ii zic eu incercand sa-l trezesc.Cine stie ,poate ramase fixat pe Sunao sau ceva si ma confunda cu ea.
‘Stiu perfect cine esti,’ imi zice si se apropie, mai mult, mai mult, PREA MULT! Dar cand ii simt buzele pe ale mele uit de tot.
Orice gand,orice vorba ,orice mi se sterge din minte cand buzele lui le ating pe ale mele.Eram in stare de soc si nu ma puteam misca nici daca vroiam insa la scurt timp dupa aceea am inchis ochii cedand sarutului sau dulce.Cred ca a fost cel mai lung sarut din istoria saruturilor insa in adancul meu vroiam mai mult si mai mult, pana in momentul cand realitatea ma izbi si il imping cu forta de pe mine.
‘Nu!’ strig eu dandu-l la o parte.
‘Nu ma poti minti, Yui. Stiu ca si tu simti la fel,’ zice ridicandu-se in capul oaselor.
‘Ba nu.Eu...adica..’ am inceput sa ma balbai iar.Chiar puteam sa spun ca nu simt nimic cand l-am lasat sa ma sarute?
‘Sunao este cea mai importanta pentru mine.Habar nu ai cat te iubeste.Chiar daca mi-ar placea de tine, nu se compara cu ce simte ea.Te rog sa nu mai faci asta niciodata si te rog sa ai grija de Sunao’ ii zic eu si alerg spre iesire .
‘Yui!’ il aud strigandu-ma. ‘Preferi sa continui sa ma intalnesc cu ea cand tin la tine?’
M-am oprit in dreptul usii .Era clar ca asta insinuasem insa de ce ma durea atat de tare auzindu-l cum o spune cu voce tare?
‘N...nu’ am soptit insa am zis ‘Da!’ cu voce tare si am iesit inchizand usa dupa mine cu lacrimi in ochi.
*
Am facut-o… am incercat imposibilul si degeaba. Stiu ca simte ceva pentru mine, dar nu vrea sa recunoasca. Acum ce fac? Cum pot sa continui sa fiu un cuplu cu Sunao cand incep sa o iubesc pe sora ei? Simplu: pentru ca doar asa pot sa o mai vad pe Yui. Mai devreme sau mai tarziu trebuie sa recunoasca adevarul. Ori asta… ori eu si Sunao nu vom mai rezista mult. E o fata desteapta, o sa isi dea seama pana la urma.
Intr-un fel era incredibil cum de am putut sa ma indragostesc de Yui cand Sunao era tot ce vroiam mai mult la o fata.Inca nu imi venea sa cred.Oare din ce cauza m-am molipsit de ea?Din cauza ca e foarte hotarata si incapatanata in contrast cu mine ?Din cauza ca mereu s-a bagat in viata mea am ajuns sa o cunosc mai bine?Din cauza ca era defapt extrem de frumoasa si talentata?Cred ca erau toate.
A doua zi, cand Sunao a venit sa o viziteze pe sora ei, m-am ridicat de pe scaun si am mers langa ele. Mi-am pus bratul in jurul lui Sunao, am zambit, am glumit cu ea… dar cand ea se uita la Yui, o faceam si eu. Nu ma dau batut, orice ar fi.
Yui era multe,dar proasta nu.Observa ca stateam cat mai mult aproape de ea desi cu scuza ca era Sunao acolo si incerca sa gaseasca scuze sa plece insa asta insemna sa o alunge si pe Sunao ceea ce nu putea.
Devenea de asemenea din ce in ce mai greu s-o sarut pe Sunao.Singurul mod devenise acela de a-mi imagina chipul lui Yui , insa cum o sarutam pe Sunao si cum o sarutam pe Yui era total diferit.

note from author: [ probabil o sa sune ridicol ] ah...i hate yui sometimes!!!...pls bear with her for a while...^^
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#62
Well..in sfarsit pot sa-mi exprim toata admiratia mea fata de minunatul tau fic..si fata de tine,ca autoare a acestuia.Ai postat inca un capitol care m-a lasat masca,atat prin felul in care ai imbinat modurile de expunere cat si prin felul in care ai continuat fic-ul.Actiunea si descrierea m-au captivat complet si abia astept ce surprize pregatesti pt. urmatorul capitl..Pana atunci iti urez mult succes la bac:>si idei cat mai surprinzatoare pt. fic!Gambate!>:D<

#63
felicitari pentru inca un capitol minunat :X...ma bucur ca ai terminat mai repede;)...
descriere ai din plin ,la fel si dialog....nu-mi place faptul ca yui nu-si recunoaste sentimentele,dar macar stie acuma ce simte el ...cred ca in ea se poarta o batalie intre ratiune si sentimente...dar sper ca vor castiga sentimentele :x.....

astept urmatorul capitol, dar pana atunci succes la bac....sunt sigura ca vei reusi ;)

bye :*

#64
dmnee:x...deci iubesc ficul tau...este pur si simplu superb...descrierea,dialogul...uff:x...impecabil! m-ai lasat fara cuvinte.Si Sei chiar o iubeste pe Yui:X:Xce ma bucur:X
Sper ca Sunao sa fie cu Ren:X.Astept urmatorul capitol cat mai repede
Multi pupici and Gambate:*:*:*:X

#65
Un capitol bun, ca de obicei. Nu ti-ai schimbat felul de a scrie, asa ca nu o sa prea intru in detalii in legatura cu asta. Si nici greselile de tastare (in cazul in care exista) nu le voi mentiona, caci sunt altii care fac asta.

Ummm, Sei este oricum, numai prost nu. A fost ciudat felul in care a abordat-o, dar si foarte bine gandit. Ma miram eu sa aibe el inima sa se bata cu Yui.
Ciudat. Imi amintesc cat de mult a tinut sa fie cu Sunao si cat de tare tinea la ea. Cred ca o sa fie un soc pentru biata fata sa afle ca Sei al ei n-o mai iubeste.

Sper sa postezi cat mai curand noul capitol...
Chu!

#66
37: Confesiune

Era din ce in ce mai greu sa scap de Sei. Scuzele mele trebuiau sa fie credibile ca sa nu o supar pe Sunao. Daca ridicam prea multe suspiciuni, isi dadea seama ca ceva nu era in regula si asta era ultimul lucru pe care vroiam sa il fac. Cumva, nu stiu cum, am reusit sa trec prin doua saptamani de tortura. Era dimineata si eram obosita dintr-un motiv. Nici nu l-am observat pe Ren pana cand ma saluta.
“Ce te supara?”
Ma luase total pe nepregatite.
‘Ni..nimic’ spun eu incercand sa par confuza.
‘Aha… deci nu are nici o legatura cu Sei,’ imi zice el pe un ton calm, aproape pasiv.
‘Cum iti veni ideea asta?’ il intreb eu mai in gluma.
‘Yui, se vede de la o posta atata timp cat te uiti bine. Sa inteleg ca el e motivul pentru care ne-am despartit?’
‘Cum adica se vede de la o posta?Ce sa se vada?’ insist eu facand pe nestiutoarea.
‘Ca tineti unul la celalalt. Se vede pe fetele voastre. Tu nu prea il privesti in ochi, dar si cand o faci… te uiti la el cum nu te-ai uitat la mine. Iar el… e putin cam evident prin comportamentul lui. Sta pe langa Sunao doar cand esti tu prin preajma, e mai prietenos cu tine… Nu stiu cum Sunao nu si-a dat seama pana acum.’.
M-am imbujorat.
‘Nu e adevarat!Intre mine si Sei nu e nimic!’ sar eu in apararea mea.
‘Nu e nimic… dar ati vrea sa fie, am dreptate?’
Am inceput sa dau din cap violent.
‘In niciun caz!Nu vreau!Nu , nu !’ repet eu gesticuland agitata.Acum sigur si-a dat seama ca ceva nu era in regula.
‘Yui, nu ma deranjeaza deloc. Daca era sa imi fure cineva iubita, macar sa fie Sei. Dar nu te minti pe tine insati. Nu iti nega sentimentele sau te vei rani singura,’ imi spune pe un ton mai serios.
‘Adica....chiar nu te deranjeaza ca prietenul tau cel mai bun ti-a furat iubita!?’ il intreb eu stupefiata.
‘Nu… cel putin nu acum. Poate m-ar fi deranjat daca aflam atunci, dar acum… ca suntem iar prieteni, nu asa mult.’
‘Adica, Sei a fost prietenul meu din copilarie si il stiu.Niciodata n-a fost interesat in particular de vreo fata pana ati aparut tu si Sunao,dar mai ales tu.Yui-chan,ai ceva special.Nu arunca asta deoparte.’ Continua Ren zambind bland.
Oare am devenit atat de slaba?Imi venea sa plang cand mi-a zis asta.
‘Ren….te rog sa nu-i spui nimic.’ Zic eu serioasa.
‘Yui, nu stii ce imi ceri…’
‘Te rog,Ren.Sustine-ma in asta.Sora mea este cel mai important lucru pentru mine,sa ii fur iubitul , si nu orice iubit,dar unul de care este indragostita peste cap , ar insemna sa ma cobor mai rau decat o prostituata’ ii explic eu si oftez.
‘Yui, e clar ca Sei tine la tine. Vrei sa continue aceasta minciuna? Mai devreme sau mai tarziu se va desparti de ea pentru tine si atunci o va rani mai rau. Mai bine sa se intample mai devreme decat sa mearga mai departe in felul asta, dandu-i sperante care nu se vor implini.’
‘Ba nu!’ ridic eu tonul iritata.’Ren,sa nu ii spui cu niciun chip ca m-am despartit de tine fiindca el era de vina.Nimic!’ ordon eu hotarata.
‘Yui tu imi esti prietena, dar eu si Sei am trecut prin multe,’ imi zice incruntat. ‘Nu pot sa stau degeaba cand il vad ca sufera. Merita mai mult de atat de la mine.’
‘Ren...tu ti-ai sacrificat dragostea pentru mine pentru a ma ajuta sa fiu cu Sei.Si eu imi sacrific..uhm...faptul ca-mi place de Sei pentru dragostea lui Sunao.Te rog,e decizia mea.’
Cateva minute Ren se uita la mine fara sa zica nimic. Pana la urma isi intoarse privirea si zise: ‘Cum vrei. Nu o sa ii spun ca stiu, dar daca va veni el la mine… o sa iti pastrez secretul, dar il voi ajuta cum pot.’
Am zambit.Macar atat puteam sa scot de la el.
‘Iti sunt recunoscatoare’ spun eu si ma aplec putin in semn de respect.Dupa tot ce i-am facut inca vroia sa ma ajute,cum de am renuntat la el pentru idiotul ala?
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#67
in sfarsit a venit si nextul:x..cat l-am mai asteptat:">...frumos capitol,cum ne-ai obisnuit deja..si aqm despre capitol:ma enerveaza foarte mult faptul ca Yui sacrifica iubirea ei pentru Sunao.Inteleg ca este sora ei si o iubeste foarte mult dar cel mai intelept ar fi sa-i spuna adevarul.In felul asta nu ar mai suferi nimeni,si totusi cred k si Sunao si-a cam dat seama de ce se intampla.Plus ca daca isi vede asa sora ar fi bine sa incerce sa o ajute,pentru ca pana la urma nu numai Yui trebuie sa faca sacrificii:D
Ren e super sweet:X...chiar daca Yui s-a despartit de el din cauza lui Sei pe el chiar nu-l deranjeaza ba chiar vrea sa-i ajute..dar...Yuii:-...ar trebui sa se mai gandeasca si la ea>:P >.<
Sei:X..il iubesscc pur si simplu...macar el incearca sa salveze iubirea lor...daca Yui isi ia prea mult in serios rolul de protectoare...totuusi nu e mama lui Sunao..ar trebuii sa se gandeascaa la fericireaa ei...si nu cred k Sunao ar fi chiar asa de egoista incat sa se supere pe Yui..Yui totusi nu a fost foarte apropiata de nimeni si Sei a inceput sa-i intre pe sub piele si in cele din urma s-au indragostit..asa ca Sunao nu prea ar mai trebui sa fie intre ei>:P:-l...sa-si dea si ea odata seama...k altfell ma suparr si planggg :-s T_T asa ca bye-bye Sunaoo>:)

in orice caz astept nextul cat mai repede posibil ca deja ma fascineaza acest fic:X:X


kisses and GAMBATE:X:*

#68
Un nou capitol..Yuppy...l-am asteptat cu sufletul la gura!Se pare ca lucrurile se complica din ce in ce mai mult..iar Yui pare hotarata sa renunte la iubirea ce i-o poarta lui Sei pt. a nu-si rani sora..Nu-mi place situatia asta:-?insa capitolul a fost grozav,greseli de tastare nu am vazut,dialogul nu a fost sec..ba din contra..foarte captivant:>:D.Abia astept sa vad ce o sa se mai intample in urmatorul capitol!


Succes la scris!;)

#69
Ce bine, ma bucur ca ai pus continuarea! e un capitol foarte reusit chiar daca a fost prea scurt.
Ma enerveaza atat de mult Sunao...uff, o urasc, din cauza ei Yui nu poate fi impreuna cu Sei si sa fiu sincera ei chiar se potrivesc de minune, cel putin asa cred! Sper ca Rei sa-i spuna lui Sei ca Yui s-a despartit de el din cauza ca-l iubea pe Sei. Si sper sa nu se desparta prea repede de Sunao, nu de alta, dar nu vreau sa se termine asa repede ficul. So...creseli de tastare nu ai avut,ca intodeauna, desigur...dialogul a fost foarete bun la fel ca descrierea si naratiunea. Nu pot sa cred cate sacrifici face Yui pentru sora ei. Eu cred ca ar trebui sa se mai gandeasca si la ea. Si cred ca si Sunao ar cam trrebui sa-si dea seama ce se intampla si sa ii lase pe Sei si Yui sa fie fericiti...nu cred ca ar fi tat de egoista sa-l tina pe Sei langa ea doar pentru fericirea ei...sau poate da... daca ar face asa ceva as strnge-o de gat( de parca as putea) Sper ca Sei sa-i spuna odata adevarul lui sunao chiar daca ar rni-o ar trebui sa se gandeasca si la fericirea lui nu numai a lui Sunao. So...cam atat am avut de spus...Bye-Bye si spor la scris sa vi repede cu nextu si sa fie mei mare data viitoare, ok?

#70
38:Amintirea adevarului

Are vointa, recunosc, dar si eu sunt incapatanat. Ma mir cum de Sunao nu a observat nimic inca. Probabil crede ca incerc sa ma inteleg bine cu Yui de dragul ei. Cand o sa afle o sa imi dea o palma de o sa-mi mute fata in jurul capului. Dar nu ma pot abtine. Mai bine sa afle decat sa ii spun direct…oricum, daca ii spun o sa afle Yui si o sa ma displaca si mai mult.
Vad ca inca nu s-a invatat minte. Tot ultima pleaca. Chiar daca sta la kendo, ar putea sa o tina pe sora ei cu ea. Eh, imi face treaba mai usoara, asa ca nu ma plang.
‘O zi grea?’ o intreb in timp ce isi lua pantofii.
‘Iar ai venit?’ zice ea iritata si deodata incepe sa se incalte mult mai repede.
‘Esti incapatanata, dar si eu la fel,’ ii zic si imi trag pantofii in picioare si indes sireturile inauntru ca sa nu mai stau sa ii leg.
Yui termina de legat sireturile si isi apuca bokuto grabita luand-o spre iesire.De parca o las sa scape asa usor.
Ii apuc bokuto si o intorc spre mine apoi sprijin o mana de intrare ca sa nu scape.
‘Daca nu simti nimic, de ce fugi ca diavolu de tamaie?’
‘Mai bine zis fug ca mielul de lup,si ghici cine e lupul in cazul asta?’ Spune ea incercand sa-si pastreze cumpatul insa obrajii ei se imbujorara usor.
‘Nu ma deranjeaza sa fiu lupul,’ ii zic si ma aplec spre ea. ‘Cand mielul arata atat de bine.'
Ea se panica si-si ridica bokuto la nivelul gurii rosie in obraji.
Exact cand sa apuc bokuto si sa il dau la o parte, ceva incrustat pe lemn imi atrage atentia. Un semn ciudat. Un X inconjurat de doua linii care formau un cerc mai stramb. Cand il vad inghet, ii dau drumul si fac cativa pasi inapoi.
Trebuie sa fie o greseala.Poate n-am vazut bine.Ii apuc repede bokuto si i-o iau din mana.Semnul era intr-adevar acolo.
‘De unde ai bokuto asta?’ o intreb dupa ce imi gasesc vocea.
Yui se uita la mine confuza.’Am primit-o cand eram mica.’ Spune ea pierduta.
‘Cand? De la cine?’
‘N..nu stiu cum il chema.Dar mi-a dat-o cand plangeam.Cand...exact dupa inmormantarea lui mama.’ Spune ea si un sentiment de nostalgie si melancolie o acapara.
‘Cred ca o sa ti-l imprumut putin,’ ii zic si las mainile pe langa corp. ‘Ti-l aduc inapoi maine.’
‘Ce?Ai luat-o razna?Crezi c-o sa te las sa te atingi de cel mai pretios lucru al meu?’ ridica ea tonul iritata si incearca sa mi-o ia din mana.
‘Nu ai de ales, daca vrei sa il mai vezi,’ ii zic si o apuc de umar. Cand isi ridica privirea, eu eram deja incruntat, iar stransoarea mea devine mai tare.
‘Ti-l aduc maine.’
Fara sa-i astept raspunsul o iau spre iesire lasand-o socata.
*
A clacat.A clacat total!Intai vrea sa ma sarute apoi imi fura bokuto.A clacat!Sper sa nu pateasca ceva bokuto.E singurul lucru care il am de la ‘el’.
*
Merg repede acasa si urc in camera mea. Acolo deschid repede dulapul si iau o cutie veche de pe ultimul raft. Din cutie scot o poza cu mine si cu… Kai. in mana lui e aceeasi bokuto pe care o am eu in mana… ‘Ce mai coincidenta’ gandesc eu.
*
‘Haide Sei!’ zice frate-miu si ma trage de maneca.
‘Ti-am zis ca nu vreau sa fac poze,’ ii spun ferm si incerc sa scap din stransoarea lui, din pacate, el a fost totdeauna mai puternic.
‘Tocmai ai luat locul doi la concursul de kendo pe oras, trebuie sa faci o poza,’ insista el.
‘Vrei o poza doar pentru ca TU ai castigat locul intai,’ ii zic imbufnat.
‘Hai nu mai fi morocanos,’ imi zice si ne oprim in fata aparatului de fotografiat. ‘Zambeste!’
Eu ma incrunt si imi intorc privirea exact cand se aprinde blitz-ul.

*
‘A fost ultima data cand am fost impreuna,’ zic eu uitandu-ma la poza, cateva lacrimi curgandu-mi pe obraji. ‘Ai fi mandru, bokuto tau e in maini bune.’
Acum intelegeam.Acum mi-am amintit tot.Cum puteam sa uit asta?
*
Fetita cu par rosu impletit si ochi verzi ca doua smaralde scufundate intr-un lac cristalin.Statea pe jos in mijlocul strazii , cat pe ce sa dau peste ea.Planuiam sa arunc bokuto in lac.....dar soarta nu planuise asta.
‘Ce naiba faci in mijlocul drumului?’ intreb eu iritat dandu-ma jos de pe bicicleta.Apoi am realizat ca fetita plangea si avea o rana la genunchiul drept.
‘De ce plangi ?’
‘Toti colegii mei se poarta urat cu mine...si mi-e dor de mama’ spune ea printre suspine.’Ma bat si imi pun porecle....’
‘Daca te bat de ce nu ripostezi?’ o intreb eu pasiv.
‘Nu am forta....’ continua ea.’Mami mereu ma ajuta cand cineva ma batea...’
Apoi imi intorc capul si vad semnul din fata casei.Era un priveghi.’Pentru cea mai buna mama,fiica si sotie,pentru cea mai buna la kendo care mereu zambea la ananghie.’ Scria pe o placuta sub o poza a unei femei destul de tinere cu par roscat ca focul.
‘De ce nu te ajuti singura..uite..’ ii zic si ii intind bokuto.
‘Daca nu poti sa-i opresti cu vorbe atunci opreste-i cu fapte.’
Fetita se sterse la ochi inca sughitand de la atata plans.
‘Eh hai,ridica-te.Nu te purta ca un papa-lapte.’ Ii spun eu si o ajut sa se ridice.Fetita se mai uita o data la bokuto si apoi tatal ei o cheama in casa.Inainte sa plece imi da un pupic mic pe obraz.
‘Ce..ce naiba faci?’ sar eu ca ars.
‘Mama mi-a zis ca e frumos sa dai pupic cuiva care te ajuta.’ Bombane ea si intra in casa.

*
Deci ea a fost tot timpul asta… Kai, de ce am impresia ca ai avut ceva de-a face cu intalnirea noastra? Sau pur si simplu nu vroiai sa iti arunc bokuto? Sa vezi cand afla maine… sa vedem atunci ce o sa mai creada.
Pun poza inapoi in cutie, iar cutia pe raft. Las bokuto pe pat si cobor la masa. Maine o sa fie o zi… plina de evenimente.
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sweet nothings Yaku-chin 2 2.328 21-01-2013, 03:51 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet traps [ Yaoi ] Yaku-chin 8 4.796 27-09-2011, 07:15 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  No more sweet goodbyes [Yaoi] Aliss_anime 10 6.956 29-01-2011, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Sweet Tears Icsdeee. 6 3.861 09-01-2011, 03:15 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  Just me and my sweet life... Akane :3 1 2.449 28-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Akane :3
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 13.005 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)