Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Favourite sig
Nibbles
41.18%
7 41.18%
dottmat
11.76%
2 11.76%
History
47.06%
8 47.06%
Daria
0%
0 0%
Total 17 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

SOTM Iunie - Vot

#1
Tema lunii Iunie: Bubbles/ Bule
Procesul de votare - Cum votez?


1. Uita-te cu atentie la intrarile din post si alege una, doua sau trei lucrari care iti plac.
2. Copiaza numarul si numele intrarilor alese.

3. Posteaza o singura data aceste detalii mentionate la punctul 2.


Exemplu
Citat:Quote:
: Yondaime Wrote:
1. Dracula
2. Vlad Tepes
3. Bram Stoker
Castigatorul va fi anuntat in momentul in care ultima zi de vot a trecut.


Regulile de vot

1. Se pot vota de la una la trei lucrari.

2. Toate voturile sunt egale, voi inlatura fiecare post care incearca sa influenteze decizia celorlalti.

3. Nu incurcati procesul de votare prin a incerca sa va schimbati voturile sau sa postati de mai multe ori. E un format simplu, daca nu il respectati voturile voastre nu vor fi luate in considerare.

4. In cazul unui partaj se vor supune din nou la vot lucrarile in cauza.

5. Votul pentru propria persoana e interzisa, dar puteti vota chiar daca sunteti participanti.

6. Pentru a scoate potentialul de trisare din calcul, fiecare cont inregistrat cu o saptamana inainte sau in timpul votarii nu este valid pentru vot.

Daca vreun cont mi se pare suspicios il voi raporta lui Flaw si daca este necesar, inlatura de la vot.


Luna aceasta perioada de votare este de azi intr-o saptamana.

Lucrari:

@nibbles

[Imagine: bule_zps751c294d.png]

@dottmat

[Imagine: ox8O4jW.png]

@History

[Imagine: euf2GRl.png]

@Daria

[Imagine: t9X3ceS.png]
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#2
Pai cam asa urmeaza sa votez 4.

1.History
2.dottmat
3.nibbles

Ce mi-a placut la semnatura facuta de History e cromatica aleasa si flow-ul lucrarii.
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#3
1. History.
2. Daria.
3. nibbles.

Lucrarea lui History mi-a placut cel mai mult, in special cromatica. Locul doi merge la Daria pentru stock si incadrarea in tema intr-un mod foarte colorat & viu.
Nibbles, te-ai descurcat si tu foarte bine. La fel si dottmat. Felicitarile mele!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
1. History - e prea epica.
2. Daria - chiar daca am senaztia ca e prea luminoasa, imi place cum a fost realizata.
3. dotmatt - imi plac nuantele care au iesit *-*

Psycho XD

#6
1. History.
2. Daria.
3. Nibbles.

History, nu doar ca are si un personaj, mai mult din cauza ca totul este foarte bine imbinat, e un echilibru sublim. Plus a reusit sa aduca toate elementele pe aceeasi unda.

Daria, cu adevarat intr-un punct anume - stanga - e cam prea luminat, chiar si pentru acel peste auriu. Dar si ea la fel a reusit sa aduca la un anume echilibru elementele.

Nibbles ea a reusit sa faca ceva mult mai interesant decat restul, nuantele care imbraca totul sunt interesante si e bine ca a creat un cadru mai intunecat, mai profund.

#7
Aleg doar 2 lucrari.
1. History
2. Daria
Cum s-a repetat si mai sus, imi plac aceste 2 lucrari fiindca au si un personaj iar cromatica este bine aleasa, cu toate ca la semnatura Dariei nuantele sunt prea puternice pentru mine.

#8
1. History
2. dottmat

I suck at Photoshop asa ca alegerea e din punct de vedere al ochiului meu amator. La History mi-a placut mult cromatica si pacea pe care mi-o inspira imaginea. Nu stiu ce a avut in mint creatorul/creatoarea dar mie imi pare o interesanta armonie intre cer si apa. La dottmat m-au atras tot culorile, dar in special felul in care se intrepatrund de parca ar fi acuarela, umbrele si luminitele. Felicitari tuturor oricum! Smile
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTM Iunie Intrari Stormrage 4 3.293 06-07-2013, 10:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  SOTM Iunie - Vot History 4 3.597 04-07-2012, 04:03 PM
Ultimul răspuns: History
  SOTM Iunie - Intrari History 8 4.900 25-06-2012, 12:29 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)