Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

>SALUT<

#1
Salut!!!Ma numesc LaZy,am 16 ani (destul de mic 4).Imi place foarte mult sportul,anime-urile si bicicletele..find o fire foarte prietenoasa Smile.

Top 3 anime:

--Naruto
--Bleach
--Death Note

Sper ca forumul acesta sa fie activ 4 si va salut inca o data!!
[Imagine: 1402125491-times-free-named-bleach_367763.jpg][/php]

#2
Bine ai venit pe Animezup, LaZy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hell yeah, LaZy xD
Welcome, welcome and welcome. Nu esti mic si nu esti mare, esti cum trebuie sa fii. Trebuie sa recunosc, imi place topul chiar, chiar foarte mult. Pe langa cele trei, ce serii mai urmaresti? Sau ce gen, daca e mai usor asa. How about manga? TV shows, movies, music? Ciocolata iti place? Pisicile iti plac? Ce iti place? Ah si din Bleach, care e personajul tau preferat? Sunt curioasa. Well, sper sa iti faci prieteni si sa te simti bine. Hope we'll talk later xD!
Bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
WOW..asa curiosi suntem mereu Smile??? (glumeam) Uramaresc manga decat la Naruto find la zi cu anime si manga.Pe langa anime-urile prezentate am mai urmarit Inuyasha si Full metal alchemist,vreau sa incep sa ma uit la One Peace!
Si legat de celelalte intrebari...nu pre imi plac pisicile..mai mult cainii 4,nu cred ca exista un om caruia sa nu ai placa ciocolata,ca programe TV ma uit mult pe Discovery aproape la toate emisiunile,ascult dubstep si rock (nu Hard Rock)
Daca ma straduiesc putin iti spun toata viata mea.... 21),dar ma bucur,pari de treaba,daca toti de pe forum sunt ca tine..pff va fi super (si cred ca asa o sa fie 3 )


OOOOO am uitat...Ca personaj preferat din Bleach,al admir pe Zaraki Kenpachi e un tip super si pe langa faptul ca a ajuns capitan in cele 13 divizii fara sa dezvolte shikai si bankai are multe secrete de dezvaluit.
[Imagine: 1402125491-times-free-named-bleach_367763.jpg][/php]

#5
Salut, LaZy dude, ne bucuram ca ne-ai gasit si ca am reusit sa te convingem sa iti faci un cont, ba chiar sa si postezi deja primul tau mesaj, asta inseamna ca vezi potential in forumul nostru si speram sa ne ridicam la nivelul asteptarilor tale si ca nu te vom dezamagi. Vei vedea ca intr-adevar suntem o comunitate awesome, cu useri saritori si plini de personalite, gata sa te ajute cu orice intrebare sau nedumerire pe care ai avea-o in ceea ce priveste acest univers frumos pe care il numim manga/anime. Iar daca vei alege sa petreci ceva timp pe aici si sa fii cat de cat activ, eu unul sunt sigur ca vei putea cu o parte din noi sa legi relatii mai stranse si sa vrei sa ii cunosti mai bine, dar desigur, asta depinde de tine, no pressure.

Eu unul nu te voi minti, deoarece nu imi place sa umblu cu zaharelul, dar forumul acesta a vazut zile mai active, nu mai este activitatea de altadata, insa unii din noi inca mai posteaza destul de des, prin urmare speram ca si tu vei incerca sa ne impartasesti cateva din opiniile tale in legatura cu anime-urile pe care le-ai vazut sau personajele care le admiri sau le antipatizezi pe sectiunile respective, deoarece numai asa puteam sa formam un dialog de valoare pe acest forum, prin exemplul propriu.

In rest, ce sa mai zic, poti de asemenea sa folosesti si chat-ul unde este o activitate destul de buna si unde ne poti cunoaste mia bine, dar pentru asta iti trebuie 500 de zupi pe care ii poti castiga postand mesaje sau facand thread-uri, so cu atat mai mult sa doresti sa ne scrii pe aici.

Eu unul nu sunt omul prea curios din fire, prefer sa vad persoana in actiune pentru a-mi forma o parere despre aceasta, iar tu imi pari foarte de treaba, sper sa fii si in continuare. Mie unuia imi plac mult AMV-urile, deci ai putea sa imi dezvalui care este preferatul tau de pana acum? Asta daca ai unul, desigur.

Iti urez o experienta placuta aici si sper sa ne cunoastem mai bine pe viitor. Laterz.

P.S. Are you really that LaZy?
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
I'm not lazy,it's only nickname,imi place pronuntia de acea l-am ales.
Ma uit la multe amv-uri..mai ales inainte de a incepe sa vizionez un anime,amv-urile conteaza foarte mult deoarece atunci imi dau seama daca anime-ul este atractiv sau nu,referindu-ma la preferintele mele.AMV-ul meu preferat este:


Segventele se potrivesc la nebunie cu melodia aleasa(care este pfff WOW)

I like anime with action,adventure,SF,paranormal...like Naruto and Bleach


O sa incerc sa postez "cu cap" ,nu doar sa ma aflu in tema..sa vada lumea ca exist...
[Imagine: 1402125491-times-free-named-bleach_367763.jpg][/php]

#7
HEy salut si bine ai venit printre noi. Nu iti face griji. Forumul e destul de activ mai ales daca stai pe chat.
Cateva curiozitati de ale mele ar fi daca iti place ciocolata si ce fel de ciocolata si ce melodie ne-ai recomanda noua celor de pe zup? Si si si si iti place sa scrii sau sa citesti? Daca da ce gen?

Inca o data bine ai venit si have fun
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#8
Ciocolata imi place foarte mult,mai ales cea ALBA..va dati seama daca ar exista o insula unde totul e facut de ciocolata :l...oricum de citit citesc doar manga (mai ales la Naruto),nu se compara nici pe departe cu anime-ul dar este atractiv.

Si..ascultati melodia asta:

[Imagine: 1402125491-times-free-named-bleach_367763.jpg][/php]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)