Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rezerva-ti ecusonul Animezup pentru Nijikon

#31
Nu contează modelul xd. Alege în locul meu îmi plac amândouă, deşi mai mult modelul 2.
Oricum. . . fie . . . modelul 2.
-

#32
Eu am mai postat o data si vreau ecusonul 1 .

Si cred ca o sa fac un efort si vin in ambele zile:X

#33
Si eu vreau unul! Modelul 2 imi place mai mult decat primul. Cred ca se poate vedea mai clar cand scrii numele, prin urmare il aleg XD.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#34
Erm , păi mie îmi plac amândouă sunt foarte drăguţe .
Dar dacă trebuie să aleg ... păi aş vrea modelul 2 hehe D: .

#35
HAHA! Modelul 2 castiga la proba practica! 21 21 21

*ish wagging her tail puppy-like happily*
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#36
Şi eu vin. Şi eu vin. După ore de muncă [de tocat părinţi la melodie] este în sfârşit sigur că vin. Deci aş vrea şi eu un ecuson, vă roooog.
Modeeeel...Model 1.
See ya' there.
KyuMin.

#37
Hey. DeeaH2elen ar dori modelul nr 1 (acela colorat daca nu gresesc)....asta doar daca se poate...44
[Imagine: wqymg0.jpg]

#38
Şi eu vin, nu ştiu sigur dacă sâmbătă sau duminică dar când aflu(mâine sau poimâine) dau edit. Euuuu...vreau ecusonul numărul 2, îmi place că e mai simplu şi bla bla.

#39
Ye raman si eu cu ecusonul 1 XD





spamspamspamspamspam
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#40
Paaii. Nu sunt 100% sigura ca vin..Dar cumva tot fac si ajung , cred ca duminica dupa - amiaza , o sa ma recunoasteti dupa mers - am un stil unic de'a arunca picioarele 21.Sii imi place mult de tot al doilea model 39 , dar nu conteaza 106 , macar sa ajung 8
You can't escape me!;x



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pentru toti userii AnimeZup Yondaime 3 4.922 03-05-2012, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Concurs surpriza la Nijikon pentru domnisoarele de pe Animezup Flaw 13 13.356 17-11-2011, 02:27 AM
Ultimul răspuns: Lanna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)