Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Regrete...

#11
Buna fetelor. Imi place foarte mult ficul vostru! E foarte tare si original. Adica... eu n-am mai vazut unul asemanator pe aici, iar titlul e interesant. Imi place atitudinea celor doi protagonisti. Foarte tare. Figurile de stil sunt superbe. Amadoua descrieti minunat si abea astept urmatorul capitol pe care sper ca-l veti posta cat mai repede. Nu stiu ce as mai putea spune... ah, da! Bafta in continuare! Va pup fetelor:*
Ca un om sa iubeasca pe altul e probabil cea mai grea sarcina care ne-a fost incredintata, sarcina suprema, examenul final, opera pentru care toate celelalte sunt doar un preludiu…. Iubirea e un imbold pentru fiecare sa se desavarseasca, sa devina cineva, sa devina o lume el insusi de dragul cuiva. – Rainer Maria Rilke

[Imagine: Tamaki-Kousaka.jpg]

Cel mai bun crainic al bucuriei este tacerea. As fi prea putin fericit daca as putea spune cat sunt. - William Shakespeare

#12
Va multumim enorm pentru comentariile voastre.. Sper ca dtiti cat de mult apreciem ca va faceti timp sa cititi si sa va lasati parerea. Sper ca asa veti face si in acest capitol! Lectura placuta:*


Capitolul 3

Plictiseala pune din ce in ce mai mult stapanire pe mine. Imi e prea lene sa-l ascult pe omul asta plictisitor ce se presupune ca e directorul cum ne explica- sau macar incearca deoarece nimeni nu-l asculta- ce putem si ce nu putem face atunci cand suntem in liceu. Printre lucrurile astea, se numara si faptul ca nu vrea sa mai auda zgomote... indecente, prin bai. Atunci cand a spus asta, s-a uitat urat la mine. Mdeah... pana si directorul stie de ce fac eu, insa, sincer nu-mi pasa. Unii s-ar intreba de ce nu am fost exmatriculat pana acum. Asta e simplu; cu banii poti face orice si avand in vedere ca parintii mei doneaza in fiecare an o suma considerabila de bani acestei... scoli, nimeni nu se ia de mine fiindu-le teama ca tata nu o sa mai finanteze locul asta.

Il privesc urat pe director, iar acesta isi muta rapid privirea, iar eu zambesc victorios si imi indrept privirea spre fata cea noua, Mitsuki, parca. Cel putin asa a zis atunci cand profesorul a pus-o sa se prezinte. Trebuie sa recunosc faptul ca nu arata rau, nu arata rau deloc. Are un corp foarte apetisant. O fixez cu privirea, iar ochii mei o dezbraca din priviri. Imediat in minte imi apar scene... sa spunem... nu prea cuminti cu fiara asta, asa cum imi place mie sa o alint. Oare in pat e tot asa cum a fost si cand si-a aparat surioara? Pai.. asta voi afla cat de curand deoarece, nici ea nu v-a scapa de ... initiere.

Zambesc in coltul gurii si ma ridic din banca deoarece tocmai s-a sunat. Ies din incinta liceului si imi bag mainile in buzunare incepand sa merg calm cand, dintr-o data simt cum cineva se izbeste de mine. Imi las privirea in jos si, in fata mea, intinsa pe iarba galbuie e Mitsuki. O privesc atent dupa care ii intind mana pentru a o ajuta sa se ridice. Aceasta imi arunca o privire urata dupa care se ridica- ignorand mana mea intinsa- si se scutura de praf. Dupa ce termina isi ridica privirea si se uita urat la mine.

-Ai grija pe unde mergi, idiotule! Daca ma loveam, iti spargeam mutra aia de papusel. spune aceasta apropiindu-se de mine nervoasa. Ma apuca de camasa si incearca sa ma impinga.

Zambesc ironic si o apuc de brat impingand-o in copacul din spatele ei. Imi plac fetele cu o astfel de atitudine, dar pana intr-un punct. Oare chiar crede ca imi e frica de ea?! Asta da gluma buna! Imi lipesc corpul de al ei si ii prind ambele incheieturi cu mana dreapta, iar cu cealalta o apuc de barbie facand-o sa ma priveasca in ochi.

-Asculta-ma cu atentie pustoaico; nu ii permit nimanui sa vorbeasca asa cu mine, mai ales unei fete asa ca mai bine ti-ai tine gura si nu te-ai mai lua de mine. Nu e prima data cand as da intr-o fata, asa ca nu te mai baza pe chestia asta. Nu stii de ce sunt in stare. Te-as putea face mea chiar acum asa ca termina cu aerele astea, bine? ii spun cu o voce linistita.

Aceasta isi atinteste privirea in ochii mei si se uita la mine putin surprinsa. Nu stiu de ce, insa sincer sa fiu nici nu-mi pasa. Ma apropii incet de fata ei si o sarut scurt dupa care ii dau drumul, iar inainte de a pleca ii soptesc:

-Asta ca sa nu ma uiti! dupa care ii fac cu ochiul si intru in scoala deoarece abea se sunase. Hmmm... imi place atitudinea fetei asteia. Imi place chiar foarte mult. Ceva imi spune ca nu va fi usor de cucerit insa acest lucru ma ambitioneaza si mai mult.

Nici nu ma asez bine in banca mea caci in clasa intra o femeie ce nu cred ca are mai mult de douazeci de ani. Oare ce cauta aici?.. Insa nu ma intreb prea mult acest lucru deoarece aceasta ne anunta ca e noua noastra profesoara de romana. Serios? O femeie ce nu cred ca e cu trei ani mai mare ca noi sa ne fie profesoara? Sa fim seriosi... directorul asta intrece orice limita a prostiei.

O analizez mai bine si... nu arata rau, chiar deloc. E inalta, chiar foarte inalta, pot spune. Cred ca are 1, 80m, forme superbe, chip ca din portelan, ochi negrii si parul la fel. Mda... acum inteleg de ce a angajat-o. Un zambet imi apare in coltul gurii dupa care imi scot telefonul din buzunar, imi bag castile in urechi si imi las capul pe banca. Acesta, stiu sigur ca va fi cel mai interesant an de liceu. Adica.. profesoare sexy, colege noi la fel de frumoase. Ce si-ar mai putea dori un baiat ca mine?

Dupa terminarea orelor, imi iau ghiozdanul si ies din curtea scolii. In mai putin de zece minute sunt acasa. Imi arunc ghiozdanul pe canapeaua din sufragerie dupa care intru in bucatarie. Imi pregatesc cafeaua, iar cand e gata o torn intr-o ceasca si ma asez pe pervazul geamului, nu inainte de a-mi aprinde o tigare. Trag cu ardoare din ea si privesc trecatorii ce se grabeau spre case avand in vedere ca, cu venirea toamnei zilele deveneau mai scurte si, chiar daca e ora cinci, aproape se intuneca.

Dintr-o data, privirea mi se atinteste pe doua fete. Imi mijesc ochii si vad ca sunt fiara mea si surioara ei. Observ ca intra in scara blocului ce e vizavi de mine. Mai sa fie... se pare ca nicicaieri nu scap de ea, adica de ele... nu ca asta ar fi o problema. Mai intai, o sa o vrajesc pe sora ei, se vede cu ochiul liber ca e mai timida si o sa-mi cada usor in plasa si dupa.. va veni randul ei... oh... cred ca asta e a nu stiu cata oara in care repet asta, insa nu ma pot abtine; asta va fi cel mai bun an!

Dupa ce termin de fumat inchid geamul si intru in baie unde imi fac un dus lung dupa care ma trantesc pe canapeaua din sufragerie dand drumul la televizor. Dau pe un film incepand sa-l vizionez cu interes. Dupa cateva ore, plictisit si somnoros ma indrept spre camera mea si odata ce ma pun pe pat, ador instantaneu intrand in lumea viselor.
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#13
Minunata parte!!!!!!!
Dar Gaara chiar este cunoscut! Il iubesc, are o atitudine minunata mai ales fata de Mitsuki!!!! Ce vise are, chiar ca va avea un an pe cinte insa si noi.
Acum sa revenim descrierea&dialog&naratiunea sunt minunat. Un trio perfect insa tu stiai deja asta, nu? Da cred ca stiai insa trebuia sa-ti spun. Nu m-am putut abtine.
Ce mai pot spune inafara ca este minunat, ador cum descrii totul si-l ador pe Gaara. De ce sunt baietii rai atat de... au acel ceva care ne atrage (sau macar pe mine :)) )
So, astept nexttul deci sunt nerabdatoare.

#14
Mai, mai, Mitsuki s-a transformat in Mizuki. Ma bucur ca va place ficul, chiar nu ma asteptam. Bun, dupa multe zile de asteptat iata capitolul. Spor la citit!

Capitolul 4

Domne, Dumnezeule, sunt in liceul asta de doar o zi si m-am plictisit ingrozitor. Ma intreb, oare profesorii astia pot fi mai plictisitori de atat? Directorul a inceput sa palabrageasca despre ce avem voie sa facem si ce nu in liceu si mai ales ca nu vrea sa auda zgomote indecente din baie. Ma mira faptul ca s-a uitat urat la baiatul roscat,asta inseamna ca banuielile mi s-au confirmat si el chiar este tipul acela de baiat rau care vrea doar sa se joace cu fetele. Daca are de gand sa ii faca ceva lui Aiko, pentru ca sunt convinsa ca a pus ochii pe ea, o sa aiba de-a face cu mine. Dupa ce se uita la roscat, directorul ma pune sa ma prezint. De ce oare nu puteam scapa de asta? Ma ridic in picioare si ii spun numele meu si orasul in care am locuit. Dupa ce ii comunic aceste date ma asez la locul meu si observ ca roscatul se uita foarte atent la mine. Este clar obsedat de femei.

In sfarsit sunetul clopotelului se face auzit in toata scoala dupa aceasta ora de tortura. Nu imi vine sa cred ca a trecut,credeam ca nu se mai termina odata. Ma ridic lenesa din banca si ma duc in curtea scolii. O caut cu privirea pe sora mea mai mare dar nu o zaresc nici unde. Probabil ca incearca sa se imprieteneasca cu noii ei colegi. Eu nu cred ca o sa imi fac prieteni,nici nu am nevoie de ei..Imi aduc aminte,pe cand aveam vreo zece ani si am avut si eu o prietena foare buna. Eram de nedespartit, nu exista zi in care sa nu ne vedem sau macar sa vorbim la telefon. Ma intelegeam mai bine decat cu sora mea, ne spuneam toate secretele, pana intr-o zi in care am descoperit ca totul era o minciuna,ea doar ...ea doar se prefacea. Nu era interesata de prietenia noasta, ea statea cu mine doar din interes pentru ca eu aveam bani si de toate, pe cand ea nu era asa instarita. De atunci nu mi-am mai facut prieteni apropiati, cei din gasca erau doar de companie.

Merg linistita pana cand cineva se izbeste de mine facandu-ma sa ma pabusesc la pamant. Cand imi ridic privirea sa vad cine poate fi orbul, observ ca nimeni altul decat enervantul meu coleg care se crede Casanova. Acesta imi intinde mana dar eu o ignor,ridicandu-ma singura. Ma scutur de praf dupa care il privesc urat.


-Ai grija pe unde mergi, idiotule! Daca ma loveam, iti spargeam mutra aia de papusel. Ii spun apropiindu-ma de el nervoasa. Il prind de camasa si incerc sa il imping.

Acesta imi zambeste ironic dupa care ma prinde de brat si ma impinge in copacul de langa noi. Isi lipeste corpul de al meu si imi prinde ambele incheieturi cu mana drepta iar cu cealalta ma apuca de barbie facandu-ma sa il privesc in ochi.


-Asculta-ma cu atentie pustoaico; nu ii permit nimanui sa vorbeasca asa cu mine, mai ales unei fete asa ca mai bine ti-ai tine gura si nu te-ai mai lua de mine. Nu e prima data cand as da intr-o fata, asa ca nu te mai baza pe chestia asta. Nu stii de ce sunt in stare. Te-as putea face mea chiar acum asa ca termina cu aerele astea, bine? Imi spune acesta calm.

Ma uit in ochi lui putin surprinsa. Cum indrazneste sa imi vorbeasca mie asa, ma crede una dintre tarfele cu care isi petrece noptile? Ma saruta dupa care imi da drumul si imi sopteste:

-Asta ca sa nu ma uiti! Dupa care intra in scoala.

Prostul! Nu stiu ce are de gand, dar cu mine nu ii merge. Ma cam enerveaza tipii astea care se cred mari si tari. O sa vada el, vrea razboi si asta o sa primeasca. Ma dezlipesc de copac si ma duc in clasa. Aceasta sta linistit in banca, care este in dreapta bancii mele. Bun loc mi-am gasit si eu. Ma asez si nu dupa mult timp in clasa intra o fata care nu are mai mult de douazeci de ani .E destul de inalta bruneta, pun pariu ca déjà colegul din dreapta bancii mele saliveaza. Ca sa verific imi intorc privire spre locul in care sta. Am avut dreptate, o analizeaza din cap pana-n picioare. Succes in probabil primul an de predate,doamna profesoara!

Dupa terminarea orelor cobor in curtea scolii unde ma asteapta Aiko. O luam impreuna spre apartament,ea incepand sa imi povesteasca cum a decurs prima ei zi la acest liceu. Imi spune ca si-a facut o prietena, Kimura parca. Dupa ce termina de povestit ma intreaba si pe mine cum a decurs ziua. In nici un caz nu am de gand sa ii spun ca roscatul care s-a dat la ea imi este coleg si intamplarea ce a avut loc in pauza. Ii spun ca totul a fost foarte plictisitor si ca mai bine nu veneam la scoala azi.

Odata ajunse acasa, Aiko incepe sa spele vasele ramase de dimineata iar eu ma pun pe canapea si dau drumul la televizor. Nu dupa mult timp mi se alatura si ea, punand la o telenovela siropoasa. Ma duc in camera mea pentru ca nu imi plac prostiile alea. Imi iau MP3-ul si dau muzica la maxim in casti. Totul este asa de rau, vreau sa ma intorc la vechea mea viata. Simt ca nu mai supor, corpul cere si eu nu pot sa fac nimic .Maine trebuie neaparat sa imi gasesc o sursa sigura de unde sa imi procur droguri. Stiu ca i-am promis parintilor, dar si ei mi-au promis mie multe si nu s-au tinut de promisiuni. Imi inchid ochii si intru in taramul in care eu stapanesc totul.


[Imagine: bloody62.jpg]

#15
Hey am trecut pe aici sa vad ce-ai mai postat.
pai, imi place. :x nenoro..de Garra, se ia asa de fata , lasa ca-i arat eu!
asa..sa revenim...desscriere este, dialogul nu-i sec, e usor atragator, actiunea nu e grabita.
:bv: ma bucur ca te descurci.
greseli de tastatura n-am vazut, sincer.
cam atat am avut de spus asa ca astept continuare ^_^

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#16
Un nou capitol:>. Sa vedem: descrierea e buna, e la locul ei. Dialogul e ok, nu mi s-a parut sec. Actiunea e buna, nu e grabita. Greseli de tastare nu am vazut. Baietii cu atitudinea ca a lui Gaara ma dispera, dar e bine ca Mizuki nu se lasa mai prejos. Abea astept sa vad ce aduceti in urmatorul capitol. Spor la scris!;)
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#17
Uuu :> Imi place CUm ziceam va fi un an interesant . Cand ai zis k Gaara a apucat-o de barbie, ai scris cu B mare si m-ai indus in eroare. Mi'a vnt in minte pitipoanca aia de papusa Barbie T~T, Se drogheaza? auci. La capitolu descriere,naratiune,actiunea si dialog nu mai comentez k nu are rost. So, astept next :*
[Imagine: EnvYQ.png]

#18
Heii.. ahh, cate ficuri noi... nici nu mai stiu la care sa dau comm.
Sa vedem. In mare, desi nu prea originala, ideea imi place.. nu ma pot satura de iubirile , idilele din liceu =)) . El- baiatul pervers, ea- fata incapatanata, puternica, tupeista , ambii avand mereu de comentat si ambii avand mereu replica :)). Initial credeam ca Aiko este sora mai mica, dar m- am inselat, iar voi m- ati surprins :* . Sora mai mica, sa aiba grija de sora mai mare, pot spune ca e foarte original :)) . Imi place mult si atitudinea lui Mitsuki, mai ales atunci cand a refuzat ajutorul roscatului ( imi place sa- i zic asa =)) ) . Nu se poate sa nu comentez comportamentul roscatului ( :X) ... chiar toate fetele din liceu i- au trecut prin pat? Cred ca trebuie sa fie mandru.. un asa record mai rar gasesti :)) .
Descrierea, dialogul si naratiunea se impletesc cum trebuie ( :)) ) , actiunea e perfecta etc.
Nu mai am nimic de spus. =))

Edit: Stiam eu ca am uitat ceva... Droguri????!!! ..Va ador :X
Mi-e foameee!!!

#19
Buna! Imi pare rau ca a durat atat de mult pana sa pun continuarea si... probabil ma veti ucide daca va spun ca acest capitol il am scris de cateva zile doar ca am uitat sa-l postez^^
Pai... iata-l. Lectura placuta!


Capitolul 5

Deschid obosit ochii, insa ii inchid inapoi din cauza soarelui enervant ce intra pe fereastra. De ce Dumnezeu n-am tras perdelele aseara, nu stiu. Oftez obosit, iar dupa inca cateva minute de lenevit, ma ridic mai mult decat plictisit din pat. Sa-i ia Dracu` pe cei ce au inventat scolile. Oamenii putea sa se nasca destepti si gata. Imi continui gandurile pana intru in baie. Acolo imi dau cu putina apa pe fata pentru a ma desmetici dupa care imi piaptan parul si-l dau cu gel. Da... altcineva n-ar face asta stiind ca urmeaza sa se imbrace, insa avand in vedere ca am dormit la bustul gol, iar majoritatea timpului port camasi, nu conteaza ce fac prima data.
Intru din nou in dormitor si ma imbrac intr-o pereche de blugi negri, taiati in genunchi, o camasa albastra pe care o las desfacuta la aproape toti nasturii, pieptul bine lucrat iesindu-mi in evidenta. Asta datorita eforturilor depuse la sala. Da, recunosc, sunt narcisist, chiar foarte narcisist, insa aproape toti din zodia leu sunt asa. da, sunt un Leu inascut, din toate privintele.

Dupa ce termin, imi iau dintr-o cutiuta un cercel micut si rotund ce mi-l pun in urechea dreapta. Imi iau ghiozdanul dupa care ies din apartament fara a lua micul-dejun. Ma intreb, oare de cat timp n-am mai mancat acasa...? Eh, nu stiu, insa de foarte mult timp si asta doar pentru ca locuiesc singur si mi-e sila sa fac asta singur.
Recunosc ca, in adancul sufletului-foarte adanc, trebuie sa mentionez- mi-as dori sa am pe cineva - o fata, mai exact- care sa ma iubeasca neconditionat, sa nu fie interesata de pozitia mea sociala. De aceea niciodata nu pun suflet intr-o "relatie",-daca ceea ce fac eu se numeste asa- pentru ca stiu ca niciuna nu m-ar iubi pentru ce sunt, doar pentru banii mei. Cel putin, pana acum n-am intalnit o astfel de fta, dar daca se va intampla asta, nu o vo lasa sa-mi scape, asta in mod sigur.

Pierdut in ganduri, nu-mi dau seama ca tocmai am ajuns in curtea liceului. Rasuflu de cateva ori dupa care incep sa merg. N-ar trebuii sa ma mai gandesc la lucruri atat de profunde. Cu pasi lenti, dar totusi siguri, intru in incinta liceului si inainte de a ma apropia de clasa arunc o privire spre ceasul de la incheietura stanga ce indica ora opt si jumatate. Mda, intarizasem, din nou. Oricum nu-mi pasa, insa daca tot am lipsit atat de ce sa mai intru? Pentru a asculta iesirile nervoase ale profesoarei?

Nu, multumesc!

Fac stanga imprejur, iar dupa ce mai merg putin, ajung in fata baii. Intru si imi arunc ghiozdanul intr-un colt dupa care imi dau cu putina apa pe fata.
Tresar atunci cand cineva imi atinge umarul. Imi ridic privirea si privesc in oglinda. In spatele meu sta o fata inalta, blonda, cu ochi negri ce ma privesc intens. Ce cauta o fata in baia baietilor? Asta... ma rog, nu mai conteaza.

Ma intorc plictisit spre ea. Chiar daca arata al dracului de bine, azi n-am nciun chef de nimic. Vreau sa plec, dar aceasta isi lipeste corpul de al meu si ma saruta.
Ah, asta ar fi o acazie... Insa, o departez de mine, lasand-o uimita, dupa care imi iau ghiozdanul si ies. Asta... a fost chiar ciudat, insa zi ma simt asa... nici nu stiu cum sa ma exprim. N-am chef de nimic, insa... fiindu-mi lene sa plec acasa- pentru ca, trebuie sa precizez ca nici de liceu nu am chef- , intru in clasa dand nasin nas cu profesoara ce ma priveste furioasa. Imi dau ochii peste cap si intru in sala fara a-i da ocazia sa spuna ceva.

Ma asez in banca fara vlaga si imi pun capul pe masa stand asa toate orele. Ma mir chiar si eu cum de nu m-am plictisit.
Ies din clasa atunci cand soneria anunta terminarea cursurilor si inainte de a iesi din scoala, intr-un colt o vad pe Mitsuki discutand cu Alex. Unul dintre cei mai periculosi tipi din clasa care, pe deasupra, e si traficant de droguri. Ce are ea de discutat cu el? Ma incrunt, imi bag mainile in buzunare si ma indrept spre cei doi.
-Ce se intampla aici? intreb atunci cand ajung in spatele lor. Observ cum baiatul vroia sa ii intinda un pliculet fetei, insa cand ma vede, se da speriat un pas in spate. In acel moment, ma incrunt si mai tare si o privesc urat pe fata.

Satena se intoarce nervoasa spre mine. Daca privirile ar ucide, eu cu siguranta as fi deja mort.

-Nu cred ca e treaba ta ce fac eu, roscatule! Asa ca fa bine si vezi-ti de curvele tale si lasa-ma pe mine in pace. Stii ce? Nu au trecut nici doua zile de cand sunt aici si mutra ta deja ma enerveaza! spune aceasta vrand sa ma apuce de camasa, insa eu, fiind mai rapid ca ea, o trantesc in perete si ii fac semn baiatului sa plece, acesta luandu-si numaidecat talpasita.

Ma uit destul de nervos la tanara in timp ce cu o mana i le prind pe ale ei deasupra capului, iar cu cealalta o apuc de obraji.
-Asculta aici domnisorico! Pana acum nu am permis niciunei fete sa-mi vorbeasca asa. Nu iti forta norocul. Nu e nici prima si nici singura data cand am lovit o fata asa ca nu o face pe dura pentru ca nu sti de ce sunt in stare. spun dupa care o eliberez privind-o usor nervos.
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#20
Este superb! O, Gaara-kun isi doreste sa fie iubit? Hai ca faza asta m-a dat pe spate, sincer! Esti geniala, dar tu stiai asta deja deci nu este o noutate.

Despre descriere, naratiune, dialog, alea, alea nu mai am ce spune. Stii foarte bine ca sunt perfecte si stii foarte bine ca ai aici un mare fan!

Il iubesc pe Gaara! Imi place atitudinea lui. De fapt imi plac toti gen bad boy. Cui nu-i plac scumpo!
‡Whisky~Fără~Gheaț㇠iti urez spor la scris si sa ne aduci nextul cate mai repede!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Regrete sau indoiala serena92 7 4.699 10-06-2009, 08:44 AM
Ultimul răspuns: serena92
  Ultime cuvinte,ultime regrete Bye Bye nu's 3 3.479 20-05-2009, 09:05 PM
Ultimul răspuns: Bye Bye nu's


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)