Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Razboaie Tv

#1
Este un topic in care user-ii vor pune intr-o "confruntare" directa emisunile tv preferate de ei,iar celalat user va posta alegerea dintre x si y dar va trebui sa-si argumenteze alegerea.

Exp4anutz SRL Vs Duminica in Familie
User-ul Q : Aleg Danutz SRL deoarece (argumenta-ti) iar la sfarsit va pune si el doua emisiuni intr-un razboi.



GO :

Nasu' Vs DanDiaconescu Direct
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#2
(15-02-2009, 11:54 AM)Lord Navzar A scris: Nasu' Vs DanDiaconescu Direct

Aleg Dan Diaconescu deoarece mama ma dispera cu el 21. . .iar Nasu' nu'mi prea place sincera sa fiu 21
acum eu hmm 39
In gura presei VS DDTV

71 sper sa alegeti bine 21 sau cum zice cnva din politica 65 "Sa traiti bine! " 24
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#3
Citat:In gura presei VS DDTV
so aleg In gura presei ca se uita parintii mei la el si mi se pare foarte funny, desi ce ma deranjeaza este ca cateodata ma regasesc prin ce zice (ex. a zis odata, ceva de bretonu' pe ochi, si eu am). DDTV e prea "elodist" pt mine.
*next*
Smecher de romania vs Dansez pentru tine [dansez peste tine 21]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#4
De smecher de Romania nu am auzit, iar Dansez pentru tine mi se pare cam prea siropos, cu oameni suferinzi, iar o mare parte din timp Banica Jr. canta sau face alte minunatii, iar Mihai Petre ala sta enorm de mulkt ca sa dea si el o nota. 8-) Dar, cum la smecher de Romania nu m-am uitat, o sa aleg Dansez pentru (peste) tine deoarece ar fi destul de ok fara toata reclama facuta lui Stefan Banica Jr./ statul mult pentru o nota/toate cazurile alea umanitare.
Este randul meu sa va pun sa alegeti dintre doua emisiuni.
Ce ziceti de Cronica Carcotasilor vs. Copii spun lucruri trasnite?
Cine spune ca n-a avut parte de tristete este un mincinos.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Optimistul e un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare clipa!

#5
Copii spun lucruri trasnite cred ca este mult mai dragut xD Eu pur si simplu ador copiii =]]] Spun niste prostii de te dau pe spate 21 Iar emisiunea e atat de misto . Copiii aia sunt geniali xD
Next : Divertis vs Test de fidelitate

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#6
Aleg Divertis 22 Mi se pare o emisiune muuuuuuuult mai inteligentă decât Test de fidelitate. Măcar ăia de le Divertis spun vorbe mai inteligente să te fac să răzi, iar ăia de la Test de fidelitate sunt...eeew..groooooss. Plus că se vede că e regizat >.> I mean mi-a zis unu' care se uită *şi înainte susţinea sus şi tare că nu e regizat* că se auzeau nişte voci de genul " Strigă mai tare" sau "Dă-i în cap" . Really, Divertis e mult mai bună plus că o urmăresc de la 4 ani <3

Şuetă cu Bahmu vs Noră pentru mamă

*mi-a luat ceva să îmi aduc aminte cum se numesc xDD*
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~

#7
Cred ca Nora pentru mama pentru ca m-am mai uitat de cateva ori si imi plac chestiile romantice care se petrec in cadrul acelei emisiuni.

next: Copii contra parinti VS Iubire interzisa

#8
O sa aleg copii contra parinti xD La cealalta emisiuni nici nu ma uit ca nu stiu cand se da la tv 24 Ador copii contra parinti 8 Imi plac cazurile alea cu emo =]] Nu sunt emo , dar imi place sa vad parintii cum se inchina la dumnezeu ca copiii lor sunt emo 15

Next : Fata lui tata vs 100% adevarat [ doamne ce am putut sa zic 22 ]

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#9
100% fata lu' tata tampenia cealalta nu o pot numi emisiune, mie mi se pare ca astia cu OTV-u' cam pierd vremea. Fata lu' tata mi se pare mai interesanta si cat de cat captivanta.

Next: Euforia FB Vs Date my mom

#10
Bineinteles ca Next, e chiar supe emisiunea, poate chiar mai tare decat Date my mom, plus ca super bingo metropolis, desi e comic, ma cam plictiseste.

next: Vacanta mare Vs Sa te prezint parintilor




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)