Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

#51
In materie de versuri si coregrafie [si hotime], Super Junior sunt cei mai buni. Versurile sunt patrunzatoare, ritmul :X , nu cred ca mai am ce sa zic. Am melodia pe telefon, si nu e zi in care sa n-o ascult, pur si simplu, o ador !
Toti sunt asa de sezy, vocile fermecatoare, tinuta din live e super hot, nu mai am cuvinte.
Ce nota le pot da, decat 10 ?
ERA SA UIT ! Solo-ul lui EunHyuk ! Doamneee, de ce atat de hot, de ce ma tortureaza? OMG ! E adorabil de hot si sexy, si de perfect si...ah, mi-e cald 8 , il ador, masina mea :X:X .

Next: Bestiile noastre :3 .
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#52
Uuu . . . scuzati pentru boacana pe care am facut - o . Ai fost mai rapida A.W.W decat mine *.*
Revenind .
Nici nu a mai trebuit sa o mai ascult . O stiu prea bine . O adoor ! B2ST fighting !
Mv - ul e unul chiar foarte belea iar versurile sunt nemaipomenite . Zece . Asta e nota mea . Costumatiile sunt unele care chiar pun amplaore pe frumusetiile astea de baieti ce iti pun inima pe jar . Totul e de nota zece , mai ales . . . sexapilul lor divin ce te farmeca .

Chiar vor sa ma omoare ?!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#53
Eram sigura! Nu mai era nevoie sa dau click, doar stiam ce ma asteapta. Beast :X aw!
Cel mai misto MV, cei mai draguti, sexosi, hot, fierbinti si toate alea. Dansul-10
Engleza-10
Vestimentatia-10
Vocile-10
MV-ul -10

Ii ador, nu mai am ce sa zic. 10 !!!!!!!!

Next: Seeeexy~~
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#54
Edit :

Abracadabra \:d/ ahahaha mai bine de atat nu se poate 8. Ador melodia asta 8 ador tot ce tine de ea, versuri, negativ, ritm, vocile lor <3. Videoclipul e ala pervers 45 24. En fin e chiar fooooooarte tare melodia, stiu dansul tot <3. Asa ca nota 10.

Next:

2AM & 2PM - Abracadabra
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#55
Am murit de ras 24 Zece .
Era sa ma inec cu marul 24 perversi mai sunt 24 Cand a falsat ala de zici ca mai avea putin si cadea pe jos am crezut ca o sa ii urmez exemplul . Parodie de nota zece . Haine mai potrivite chiar ca nu puteau alege b-) Cel mai tare a fost ala cu bar sub brat =]] . Aia zici ca mai aveau putin si cadeau pe jos la dans . Nota mea ramane aceasi . Nu mai am ce zice .

^_^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#56
Omo, ador melodia. E ritmată şi are versuri interesante. Îmi plac vocile lor.
Videoclipul e foarte drăguţ şi colorat. Fetele de la Miss A sunt foarte cute.
E o melodie reuşită. Îmi vine să dansez când o ascult. Nota 10.

Nŏttaeme jakkuman nae gasŭmi
Nŏttaeme jakkuman nae momi
Niga nal bol ttae mada ni saenggak hal ttae mada
Nŏttaeme jakkuman nae gasŭmi. : x

Next: Super Junior - All My Heart.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#57
Super melodia . Zece . Super Junior merita orcand si oriunde ascultati .
Nu prea am ce zice . . . ador melodia , m - am indragostit de ea . E foarte draguta iar versurile sunt chiar superbe . Nu prea mai am cine ce se zis . . . nota ramane aceasi .
Ahh . . . Leeteuk !!

Hello - Shinee [ nu am pus melodia din cauza ca na ' imi merge greu youtubul si nu vreau sa imi fac nervi ^^ ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#58
Ah, nici nu trebuie sa pui 21 .
Toti sunt hot, draguti, cute. TaeMin a mai evoluat, Onew :X ah, ce zambet are, MinHo mai hooot, JongHyun cu fetita aia sunt bestiali.
Ritmul il ador, vocile, dansul, pe ei, versurile '' Oare am s-o strang de mana vreodata?'' , ah !!
10, doar e SHINee !!

Next: 2am 8
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#59
Stiu ca melodia asta tie nu iti placea 10 ci mie mai mult . Anyway .

O ador . Mai ales pe unicornul meu cel scump cu mot si cu fata palida . Videoclipul la inceput e haios . Imi place cum arata tot . Parca spun o poveste prin mv . Zece , desigur . Chiar merita ascultata melodia . Costumatiile si versurile sunt fenomenala .
2PM!!! LOVEE!!

Off : Nu stiam ca nu trebuie sa pui neaparat O___o .

Next :

Hai JoJo!! Aratati parul de sub brat 10
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#60
Heheee~
Sexy, versurile le ador, dansul cam greu dar sexy, ei niste frumuseti, ingeri, asa de hot. Parul lui Jong de la subrat e...magnific !
MinHo- Manly~ 8 Asa sexos !
Onew-Manly too~ Si hot 8
TaeMin-Nu mai pot spune nimic 21.
JongHyun- Ce spaaate areee~
Key- Chelios 21)
10 !!
Toti, o trupa de neuitat, si cute, si hot.
Oh, sa nu uit: '' Her Whisper Is The Lucifer!''

Next:Anggeeels ~
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.370 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.898 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.400 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)