Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

#41
Ador melodia! Mai ales ca e si trista. Versurile in Romana mau surprins .___.
Costumatiile, ritmul sunt foarte frumoase. Imi place ca nu sunt culori deschise prin Mv. Totul e destul de simplu iar vociile lor se aud chiar cul. Deci... acest videoclip e pe gustul meu, nu ii pot da decat zece. [ 10 ] Chiar merita sa dai replay again and again. =]]

A song calling for you
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#42
Am râs cu lacrimi când am văzut mv-ul . N-am mai ascultat-o de mult timp . Mulțumesc că mi-ai adus aminte de ea ^^ . Așa , revenind . Toți sunt așa de drăguți , melodia ritmată , mv-ul super cute ! A doua melodie care-mi place de la ei ... 2124 . Finalul este bestial 21 . Dansul îl ador ! E haios , exact cum îmi place 21 .
10 !

SHINee - Lucifer
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#43
Omo o.O am ascultat doar 2 melodii de la BigBang si mi-au placut :o dar asta e geniala 8 chiar nu am avut habar ca pot canta as de bine Taeyeang, Daesung si Seungri. Partea de rap a lui G-dragon si T.O.P n-am ce zice 21 engleza lor e foarte ... 39 engleza ? 21 Adica pot intelege foarte bine ce zic eu. Hm ce nota pot sa le dau inafara de 10 ? ^^'

Next:

Co Ed School - I Love You A Thousand Times

Eu personal ador melodia o.O' si vocile lor <3
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#44
WOW ! Au niste voci fenomenale, toti sun draguti . Versurile aproape m-au facut sa plang, sunt asa de emotionale, si... nu stiu, dar chiar imi place ! Nu stiam de melodia asta, multumesc ca ai pomenit de ea. Ce nota le pot da? 10, normal . O melodie foarte reusita, trupa merita. Fighting !
ZE:A-Mozeltov
Kwanghee si JunYoung :X:X Ador melodia, mai ales vocea lui JunYoung de la sfarsit care spune '' Mazeltov, all people, Mazeltov ''
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#45
Off : Ce mai copilarii . . . bravo , ai respectat provocarea si ce ? ^_^

Revenind la melodie .
Ai ales - o destul de bine , iubesc trupa Dbsk iar din cauza ca apare mai multe Hero - parerea mea - merita un zece . O ascult atunci cand vreau sa ma gandesc la viata iar videoclipul este bestial si costumatiile sunt iar mv - ul e unul simplut ceea ce ii da un aer mai . . . frumos , cred .
Am spus deja nota si aia ramane .

Melodia ce imi alina inima .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#46
OMG-e super melodia,imi place enorm,mai ales versurile,ma bucur ca e cu subtritrare caci altfel n-as intelege nimic,de curand ascult si eu K-music si imi plac la nebunie.
Nota este categoric 108 deoarece imi plac la nebunie versurile
Aceasta este prima mea melodie:
http://www.youtube.com/watch?v=Dww9UjJ4Dt8


#47
Off : Ce gafa ai facut ? Ai facut bine aici . Ti sa parut tie .

On : Ador melodia asta . Key arata senzational * bad boy * . Costumatiile sunt foarte shick si vociile lor sunt foarte frumoase . Imi place cand tipa Kim JongHyun . Mie de multe ori imi cade vocea si admir ca la al suna atat de . . . cute . Minho e atat de sexy pe acolo , ca intotdeauna . Dansul mi se pare foarte greu dar macar ii pune muschii in evidenta lui JongHyun .

Next : Haru Haru
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#48
Oh !!
Big Bang !! 21 . '' Yo, My love, don't lie lie, You're my all, Say Good Bye '' . Misto, nu ? Versurile le ador :X , videoclipul si mai si, SeungRi arata bestial aici, GD la fel, T.O.P mai rau de atat nu se putea :X , vocile lor le ador, asa de...line 8 . 10 , normal !

Next : Co-Ed <3
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#49
Co ed 8. Omege, ador melodia, trupa, il ador pe KangHo 24 si pe Yoosung. :X Melodia e foarte amuzanta, verusile ma fac sa rad de fiacere data 24 . Mai ales cand zice Kwang Heng "look only at me and the other boys throw them to the dog 24 "am crezut ca mor cand am citit ce zice. 21 Ritmul e genial 8 unii zic ca seamana cu Telephone de la Lady Gaga, insaaa, nu mi se pare. 21 Nota mea pt ei e 10 8.


Next:

B.E.G - Sign













Off topic : Hachiko te asigur ca postu ala nu o sa ramana acolo ^^'
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#50
Un videoclip haios . Zece . Imi plac versurile si pronuntariile . Mv - ul e cute si colorat . Vociile sunt foarte . . . armonioase si calmante .
Nu prea mai am ce sa zic . . . Costumatiile sunt multicolore si te inveselesc . Dansul e unul usor si potrivit pentru fete . Deci . . . nota mea ramane aceasi . Foarte tare trupa .

Acum o sa pun e melodie pe care o iubesc .
Vocea lui Wooki e ca a unui inger *.*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.309 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.839 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.390 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)