Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the music video

#11
Melodia e bună, chiar tristă, iar videoclipul e interesant. Îmi place ideea şi cadrele acelea cu cerul gen tornadă sunt chiar reuşite. Oh, şi copiii/bărbaţii/femeile care se uită ca şi cum ar fi văzut OZN-uri. Oricum, foarte bune efectele folosite şi cred că, într-un fel sau altul, cerul ăla făcea un fel de conecţiune cu cei dragi, idk.
Oricum, nota mea e 10.

Next: The Killers - Read My Mind
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#12
Este ok, dunno, dar nu mă dă pe spate. Mi se pare simplu, sunt sigură că ar fi putut face un alt vid pentru melodia asta ( care este genială, apropo ; nu îmi mai iese din cap ). Mi se pare interesant cum după o secvenţă, venea tipul acela din nou în cadru, în mijlocul oraşului. A fost relativ funneh faza cu baloanele. Habar nu am de ce. Dar nu prea m`a impresionat ca idee / concept. Se putea mai bine.

Cred că nu pot da notă mai mare de 8.

Next : The Saturdays - Just Can`t Get Enough.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#13
Imi place ideea cu acele fete, melodia e foarte draguta, sunt foarte dragute si hainele pe care le poarta tipele acelea. Imi aduce aminte de videoclipul lui Beyonce - why dont you love me. E un video simplu si foarte frumos, imi place mult. 10

http://www.youtube.com/watch?v=OrTyD7rjBpw
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#14
Uau, imi place videoclipul si cantecul, imi place si vocea vocalistei,foarte tare.

Acum eu:Avril Lavigne - What The Hell

Sper sa va placa si asta

bye :bye:
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]

#15
Meine. xDDDDDDD
[mesaj prea scurt]

Aşa. Avril s-a schimbat mult faţă de cum o ştiam. E o schimbare în bine, cred, dar totuşi îmi lipseşte vechea Avril. Videoclipul nu e unul dintre cele mai reuşite dar merge cu melodia. E simplu dar drăguţ şi agreabil. I think she had a lot of phun makin' this. *laughs* Îmi place partea cu maşina şi cu shopping'ul. Well, cred că dacă făceam eu asta...uhm..I probably had my ass kicked. *laughs* Ce nu-mi place?! Sfârşitul. Nu sfârşitul făcând referire la ultimele 10 secunde or smth, sfârşitul...de la a doua jumătate a videoclipului. Mă gândeam la ceva mai interesant. Anws, 8/10.

@Myharu : Data viitoare să dai şi o notă după ce comentezi.

Next: Avril Lavigne - When You're Gone

Xoxo, Ang.

Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#16
Uhhh,my turn ^_^

So..Melodiile lui Avril mi-au placut intotdeauna,incluzand-o si pe aceasta.Este una dintre preferatele mele.Ok,deci..videoclipul...este genial,recunosc ca prima oara cand l-am vazut m-am bufnit putin plansul [foarte emotiva21].Deci am sa-i dau un 10 pentru mesajul pe care il transmite in melodie cat si prin videclip. ^^ XD

next: Is HERE.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#17
Within Temptation - 10,melodia o stiu dar videoclipul nu l-am mai vazut pana acum,mi se pare super.

Next: Touhou - Bad Apple!!
Am sa fac rau de dragul de'a nu face bine
Stiind ca daca fac lucruri rele o sa ma simt bine.
http://myanimelist.net/animelist/bolomaniac

[Imagine: 2448.gif]

#18
I'm not really in the mood for .. this, but i kinda like'd it, 9. Interesate formele ălea de se tot transformă.

Next: random
s0z, nu ştiam ce să pun.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#19
Within Temptation : X Le iubesc melodiile, iar video-ul acesta e unul din preferatle mele : X Logic că zece plus!
Next: Noua şi arhicunoscuta melodie a lui Katy Perry * scuze, lipsă de inspiraţie* XD
http://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM

#20
A mai pus cineva videoclipul de la 'E.T'. Anyway, deşi melodia nu îmi place deloc [Katy Perry şi Kayne West sunt chiar buni, dar melodia nu e cine-ştie-ce] videoclipul e reuşit. Îmi place ideea de fantasy, parcă m-aş uita la Avatar. Oricum, videoclipul e interesant la sfârşit, defapt...cred că doar sfârşitul e interesant. E bine, astfel au făcut în aşa fel încât să se asigure că e urmărit până la sfârşit. Nota 8.

Next: Losers

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Video Music Awards 2010.. Wanna 0 2.038 18-11-2010, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Wanna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)