Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the fanart of the user above you

#1
OK ,joc nou. Idea e sa dati note intre 1 si 10 fanartului userului de deasupra ,dar trebuie argumentat nota data. De exemplu va puteti lega de originalitate ,culoare ,anatomie ,sunt o multime de variante. Nu puteti sa puneti fanart decat daca va spuneti parerea notand lucrarea de deasupra ^^

offtopic: pe cat posibil ,incercati sa evitati desene cu personaje originale... Prin fanart eu inteleg desen cu un personaj dintr-un anime sau manga cunoscut . Dar daca nu aveti asa ceva ,puteti pune si cu personaje originale...

Schita facuta repede pentru a deschide threadul ^^; De fapt doar o schita in ceion peste care am mazgalit purina culoare. Nu ma astept sa ii da-ti cine stie ce nota miraculoasa...

Fay D. Flourite

#2
Ei bine e resuit doar pentru o schita care deschide un topic. Ii dau un 8.8.

Asta e un desen rapid facut pentru repo0107, m-a rugat sa fac un desen exclusiv cu Grimmjow. Si am cenzurat desenul.10


[Imagine: th_scan0010-1.gif]

#3
Merci Irisim de nota ! Nu ma asteptam la mai mult de 6 , mai ales ca acuma cand ma uit din nou la el ma dor ochii de cum mi-a iesit T.T Parul prea mare.... whatever.

Ok ,your turn:
Se vede ca e doar o schita ^^; Daca ai mai lucra la ea (finisare ,colorare) ar iesi foarte frumos. Si imi dau seama ce e cenzurat 21 Doar am imaginea originala ,nu? Nota: 8 (mana aia il trage mult in jos ,ca si linia schitata numai >.< ).

Erm. Desenul meu e atasat postului si e Kurogane din Tsubasa Chronicle (la fel ca cel de mai sus ,l-am facut din prea multa ''pasiune'' pt manga si personaj 21 ). Nu prea e lucrat >.>

#4
shiva
E foarte reusit, cu toate ca nu-mi dau seama ce personaj e, dar nu asta e important. Schita e reusita, detaliile nu lipsesc, dar ma cam deranjeaza rosul acela >.< ... 9.50

http://i227.photobucket.com/albums/dd116...CF1560.jpg
nu e foarte frumos, dar e cel mai reusit dintre desenele cu personaje din animeuri, adica nu originale >.< si e simplu, am avut probleme la pictat...ma rog, voi decideti...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  FanFic & FanArt II Mitchy 0 1.840 29-12-2010, 11:33 AM
Ultimul răspuns: Mitchy
  FanArt by Asura Asura 5 3.883 15-09-2008, 08:15 PM
Ultimul răspuns: Asura
  FanART yeeeyy mangadela 8 5.099 17-03-2008, 05:37 PM
Ultimul răspuns: mangadela


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)