Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Putin ajutor ?!

#1
Bine... Nu stiu sigur daca am postat unde trebuie, dar daca nu este bine rog pe careva sa il mute unde i-o fi locul. Revenind la subiect... Sunt nou-nouta in materie si habar nu am cum sa fac sa postez poze, diferite imagini, su videoclipuri, fara a utiliza atasametul, care pentru poze nu bun de nimic... Pleaze, vreau sa postez cateva creatii de-ale mele la Fan Art si descopar ca trebuie sa fi inregistrat pentru a-mi vizualiza treburile-alea, pe-acolo. Asa ca, va implor, imi acorda si mie cineva o mana de ajutor ? Va rog frumos si va raman indatorata.
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#2
Prima data le "urci" pe un site, gen photobucket, imageshack sau mai stiu eu ce, apoi copiezi caseta de la direct links si pui linkul in postul tau,
Nu stiu cat de mult ai inteles, pt mai multe detalii da un clik aici
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#3
Pentru a posta imagini poţi folosi [IMG]linkul direct al imaginii[/IMG], îl obţii dacă uploadezi poza pe un site de specialitate.
Pentru video, ai putea folosi [ url=video link] name [ /url ], deşi recunosc că ar fi bun un BBCode care să te lase să să generezi video direct în posturi.

Cam asta e în mare, aruncă o privire şi aici, poate ajută.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#4
Baieti, Maddy, ady_x si Tengu-chan, va sunt profund recunoscatoare, probabil se observa faptul ca mi-am schimbat semnatura, iar pozele, in sfarsit isi au si ele locul acolo. Multumesc inca o data, sunteti niste persoane ~ SUp3R AdORabil3 ! Mersi mult si numai bine tuturor !
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ajutor help me zumy-chan 3 2.733 20-11-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: zumy-chan
  Un pic de ajutor, please? Sin 17 6.142 02-09-2010, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Ana


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)