Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prostii xD.

#21
Loc rezervat. Revin maine cu un edit. Promit. Am spus edittttttttttttttttttttttttt.
Ok, cum am promis sunt aici. So, edit :

In primul rand nu mi se pare o prostie. In al doilea rand ai cam abuzat de sharpen, e prea mult >_>. In al treilea rand borderul e cam gros, nu se prea potriveste, daca era mai subtire, ar fi mers. Textul consider ca e destul de bine pozitionat, dar nu imi place ca se vede de doua ori. Ai folosit cumva vreun brush? Pentru ca asa mi se pare, sau poate doar am impresia. Oricum, tipa zic ca e destul de bine pozitionata. So, eu iti spun bafta, sa ti cont de sfaturi si sa mai faci.*Hug*
[Imagine: j5atg3.png]


#22
[Imagine: 2vlsad1.jpg]
65. That's all :].
:bye:
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#23
Da, am venit si eu pe aici sa mai comentez fiindca chiar imi place ce faci tu. So, dau un edit in cateva minute, acum ma duc la masa. Revin imediat.
edit
Well, ce pot spune. Destul de dragut, dar borderul este cam gros, ar fi mers mai subtire si poate si alta culoare. Calitatea imagini e buna, nu am ce comenta, iar pisicuta e adorabila. Asa inocenta intre acele flori. Ai integrat-o bine in background, ai folosit si putin sharpen vad, ar mai fi trebuit inca putin. Marimea nu e prea buna, dar cred ca e mai bine asa fiindca daca o faceai ca un sign normal imaginea era alungita si nu dadea bine. So, eu iti spun bafta si sa mai faci, poate data viitoare pui mai multe.*Huggie*
[Imagine: j5atg3.png]


#24
Huahaha...haha.
Kawaii neko-chan, trebuie sa spun, mult prea draguta.
hai sa vad, margina e prea groasa zic eu. I-ai bagat pe acolo flori, in jurul ei? Ce dragut, ai trimis-o in paradis, ne?
Imaginea e foarte clara, nu stiu ce ai folosit pentru asta sau asa a fost ea da vad ca ai renuntat la sharpen. Pacat, mare pacat. Ar fi mers putin.
Asaa, in mare arata dragut dar te rog.... 21 pune ceva mai mult decat una.
Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)