Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Prezicem viitorul

#1
Joaca este foarte populara pe alte forumuri si cum nu este aici ............m-am gandit sa o pun cu ceva schimbari Smile
Regula este simpla :
Trebuie sa precizati viitorul a doua obiecte sau fenome prupuse de userul de mai sus .
De exemplu :
Intunericul +gatitul = mancarea africanilor
Si ca sa nu fie spasm scrieti si un motiv privind alegerea voastra .

Incep prima :
Muzica + galagia = ?
[Imagine: aaaakip.jpg]

#2
Ce joc sweet ! Si mai sunt si prima care se joaca...21 Nu ma luati in seama, snt destul de hepilica....Nu punem faptul ca am lacrimi in ochi :d

Pai sa vedem ...Ne intoarce la joc :

Muzica si galagia = petrecere

De ce ? Pentru ca de fiecare data cand e muzica( la mine) trebuie sa fie si galagie, si galagia si muzica ne dau ca rezultat o petrecere. Cred eu :d

Lapte + vaca = ?
Off " Mda.....stiu ca e cam ciudat...da' nah 21

#3
Lapte + Vaca= Nebunie : ))

De ce? Habar nu am, dar lapte plus vaca nu ma duce cu gandul la ceva anume: )). Adica chiar nu ma pot gandi la altceva 21

Next: Bere + Prieteni = ?
Mda15.. oricine stie aici 15

#4
Bere + prieteni = o zi absolut divina 21. Adica, pe bune. Daca esti cu prietenii si ai bere, ce te imbiedica sa te imbeti crita ? Cel putin eu cred asta.
Next : condusul + vorbitul la telefon
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#5
condusul + vorbitul la telefon = poliţist din românia
De ce? Pentru că în dimineaţa asta când mergeam la şcoală pentru festivitatea de premiere şi toate cele [bla bla], în timp ce stateam în autobuz la semafor şi mă uitam ca un mort pe geam, se o preşte o maşină de poliţie lângă. Şi ghice ce? Tipu vorbea la telefon, şi era aşa de prins în discuţia lui, că nici nu a observat că s-a făcut verde; a trebuit să-l claxoneze unu din spate 21

next: vreme caldă + zi liberă 105
[Imagine: teru.png]


#6
buna
o fata+un baiat= o plimbare pe plaja
de ce? pentru ca a zis sa nu ma gandesc la nebunii21)) si asa as face eu adica, e frumos sa mergi pe malul plajei in orice anotimp, cu o persoana draguta, la care sa ti, sau sa simti ceva mai special pentru ea 8. asta e parerea mea, daca aveti alta, eu nu ma supar3

next : doua prietene bune+o tampenie =?

bye bye si pupici pentru urmatoriipupicpupicpupic
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

#7
Doua prietene bune + o tampenie= ....
Prima experienta lesbo 24). De ce? Poi ce tampenie ar putea face 2 prietene? 24) Ori, o nopate de neuitat, la o petrecere in care s-au facut amandoua manga, si pe deasupra au mai si vizitat dormitorul unor baieti (doar au facut o vizita sa le arate patul, nimic grav 65) 24).
Next: Vaca + Sarit din avion fara parasuta= ....? 24) Hai ca-i simplu 21)
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#8
Baiat + Dezamagire= Suferinta.

Adica ma gandesc ca daca un baiat e dezamagit saaauu dezamageste totul duce la suferinta. Adica daca ne dezamageste cineva suferim nu ? Depinde cu ce ne-a dezamagit. Deci daca ne dezamageste un baiat suferim. Sau daca el e dezamagit sufera. Deci dezamagire e suferinta + baiat e un baiat dezamagit sau dezamagirea facuta de un baiat sau . . . Ma rog ati prins ideea 21.

Lady Gaga + Soare 24

Daca tot vorbim de "Once you kill a cow, you gotta make a burger!" .21


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#9
Lady Gaga + Soare = Explozie nucleara 43

Lady Gaga mi se pare o tipa mai exploziva asa datorita aparitiilor ei nebunesti 43. Daca adaugi si Soarele in toata chestia asta nu are cum sa nu iasa un " KABOOOM". 21. Deci explozie nucleara15.

Next: Grim Reaper+ rochie roz =? [ combinatie fatala?15]
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#10
Grim Reaper+ rochie roz= un gay/travestit 21

Pai, Grim Reapar e un nene [cred, nu l-am verificat 21] si un nene in rochie ma duce cu gandul la un travestit sau la un gay 4

Film horror+ inghetata de capsuni= ?
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)