Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Plansa dragostei

#21
Se poate ca eu sa fiu prima ... iar ? ;;) Va absolut iubesc pe aman-doua . :]

Deci ce pot sa spun despre tine Kayla ? Incepi sa fii din ce in ce mai uimitoare . Ai un paragraf intreg de fericirea pentru mine aici . Naratiunea ta se imbunatateste din ce in ce mai mult , descrierea este si ea mult mai prezenta dar dialogul putin cam prea in urma fata de celelalte doua moduri de expunere .
Mi-as dorii totusi sa imi tranzmiti mai multe prin capitole , mi-as dorii sa iti concentrezi mai mult acest nou stil de a scrie spre cititor , sa-i impartasesti personal sentimentele atat de clare ale personajului . Mi-as dorii sa impresionezi .
Oricum actiunea este destul de interesanta , sper sa folosesti mai mult suspans de acum in colo si sa nu transformi chiar toata viata fetei intr-o drama . Ai putea sa faci ceva sa nu o dezamagesti . Orice sa ii dai speranta !. :]

Enyway ador capitolul asta !. : x " Si anii trec… Si inocenta mea ma pedepseste. Cu ochii in lacrimi caut spre cer si implor alinare divina. " Ador partea asta : x Mirific .

Hey , hey fanul #1 va implora sa-l anuntati cand pune-ti next .
A voastra cititoare fidela Biscu' !. Kisses and Hugs !. ^_____^

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#22
A doua, logic..ca cititoare fiedela. Mersi de dedicatie, esti cea mai tare >:D<

Capitolul a fost uimitor, ai avut descriere inca de la inceput, iar la final m-ai lasat fara cuvinte. Ai descris foarte frumos. M-ai facut sa doresc si mai mult. De idee, ei bine pot spune cai imi place cum o dezvoltati. Nu a-ti inceput cu dragostea, il place..se saruta sau mai stiu eu ce. Ai inceput cu un punct si ma bucur ca nu treci peste el asa usor. Greseli, doar o mancare de litere. Dialogul e ok. Biata Sakura, adica maicasa e pe muchie de cutit, iar rozalia abia mai rezista. Sa speram ca toul va fi bine, mai ales ca mama fetei va trai :o3

Mersi din nou. Va astept cu nextu fetele.
Pupici multi de la mine pentru voi :*
[Imagine: h8v.gif]
 

#23
Hello :] Multumim tuturor pentru comentarii, dar din pacate am ajuns la comun acord cu Layla. , iar fic-ul va fi inchis momentan, nu stim inca pentru cat timp, oricum l-am inchis din cauza unor probleme personale. Ne cerem inca o data scuze cititorilor nostrii si promitem ca vom revenii in forta.
Rugam un moderator sa inchida fic-ul. Multumim anticipat!
[Imagine: j5atg3.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)